Mladší žáci - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga - jaro (skupina I.)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE001 3.4. 09:45 Cement Hranice A Sokol Centrum Haná A 29:22 (20:14)
OE002 3.4. 14:30 Tatran Litovel A SK Velká Bystřice A 27:30 (19:21)
OE003 3.4. 08:30 STM Olomouc A DHK Zora Olomouc A 36:19 (19:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE004 10.4. 10:30 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A 27:25 (20:15)
OE005 9.4. 12:00 SK Velká Bystřice A STM Olomouc A 34:21 (28:14)
OE006 10.4. 14:30 Cement Hranice A Tatran Litovel A 21:22 (13:12)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE007 16.4. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Centrum Haná A 33:18 (24:14)
OE008 17.4. 15:00 STM Olomouc A Cement Hranice A 21:27 (17:19)
OE009 17.4. 09:30 DHK Zora Olomouc A SK Velká Bystřice A 18:36 (15:30)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE010 24.4. 10:30 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice A 16:42 (10:27)
OE011 24.4. 09:00 Cement Hranice A DHK Zora Olomouc A 31:29 (24:23)
OE012 23.4. 10:00 Tatran Litovel A STM Olomouc A 41:31 (26:25)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE013 30.4. 12:00 STM Olomouc A Sokol Centrum Haná A 34:27 (20:21)
OE014 30.4. 09:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel A 31:39 (21:24)
OE015 30.4. 12:00 SK Velká Bystřice A Cement Hranice A 41:35 (32:22)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE016 24.5. 17:15 Sokol Centrum Haná A Cement Hranice A 33:34 (29:25)
OE017 7.5. 12:00 SK Velká Bystřice A Tatran Litovel A 34:26 (24:15)
OE018 8.5. 12:00 DHK Zora Olomouc A STM Olomouc A 38:42 (8:17)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE019 15.5. 09:30 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná A 34:29 (23:19)
OE020 15.5. 15:00 STM Olomouc A SK Velká Bystřice A 21:32 (13:21)
OE021 14.5. 10:00 Tatran Litovel A Cement Hranice A 37:34 (25:24)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE022 29.5. 10:30 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel A 13:31 (9:20)
OE023 29.5. 10:00 Cement Hranice A STM Olomouc A 27:29 (23:20)
OE024 29.5. 14:30 SK Velká Bystřice A DHK Zora Olomouc A 41:25 (31:17)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE025 4.6. 12:00 SK Velká Bystřice A Sokol Centrum Haná A 38:21 (27:15)
OE026 22.5. 09:00 DHK Zora Olomouc A Cement Hranice A 29:38 (19:26)
OE027 5.6. 13:00 STM Olomouc A Tatran Litovel A 30:29 (18:19)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE028 7.6. 17:15 Sokol Centrum Haná A STM Olomouc A 17:36 (12:24)
OE029 21.5. 10:00 Tatran Litovel A DHK Zora Olomouc A 45:17 (26:9)
OE030 7.6. 17:15 Cement Hranice A SK Velká Bystřice A 30:38 (25:29)

Olomoucká liga (skupina I.)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC001 12.9. 12:00 STM Olomouc A DHK Zora Olomouc A 33:16 (22:8)
OC002 12.9. 12:00 SK Velká Bystřice A Cement Hranice 32:25 (24:17)
OC003 13.9. 10:30 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel A 8:29 (4:16)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC006 19.9. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Centrum Haná B 29:21 (16:12)
OC007 20.9. 11:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná A 29:20 (13:4)
OC008 19.9. 14:20 STM Olomouc A SK Velká Bystřice A 26:28 (13:16)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC009 26.9. 12:00 SK Velká Bystřice A DHK Zora Olomouc A 30:12 (20:5)
OC010 27.9. 10:30 Sokol Centrum Haná A STM Olomouc A 16:35 (13:19)
OC011 27.9. 12:00 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice 24:27 (17:20)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC013 3.10. 09:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel A 21:25 (12:16)
OC015 4.10. 08:30 STM Olomouc A Sokol Centrum Haná B 30:21 (21:15)
OC016 3.10. 12:00 SK Velká Bystřice A Sokol Centrum Haná A 45:7 (27:6)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC017 11.10. 10:30 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A 28:25 (19:15)
OC018 11.10. 12:00 Sokol Centrum Haná B SK Velká Bystřice A 15:42 (6:28)
OC020 10.10. 10:00 Tatran Litovel A Cement Hranice 24:17 (16:11)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC021 17.10. 09:00 DHK Zora Olomouc A Cement Hranice 29:24 (14:16)
OC022 17.10. 14:45 STM Olomouc A Tatran Litovel A 39:33 (28:21)
OC024 18.10. 12:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Centrum Haná B 29:23 (22:14)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC025 25.10. 10:30 Sokol Centrum Haná B DHK Zora Olomouc A 26:17 (16:10)
OC027 25.10. 13:00 SK Velká Bystřice A Tatran Litovel A 26:16 (19:9)
OC028 25.10. 14:00 Cement Hranice STM Olomouc A 20:41 (15:29)

Olomoucká liga (skupina II.)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OD001 12.9. 13:15 STM Olomouc B Sokol Horka n.M. 15:6 (5:2)
OD003 13.9. 09:00 TJ Senice n.H. Tatran Litovel B 21:9 (11:3)
OD004 12.9. 09:00 DHK Zora Olomouc B SK Žeravice 2:13 (1:7)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OD005 20.9. 15:30 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 9:6 (4:2)
OD006 19.9. 09:00 Tatran Litovel B DHK Zora Olomouc B 19:0 (11:0)
OD008 19.9. 15:30 STM Olomouc B SK Velká Bystřice B 14:13 (6:4)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OD009 26.9. 09:00 SK Velká Bystřice B Sokol Horka n.M. 6:12 (2:5)
OD010 27.9. 09:00 TJ Senice n.H. STM Olomouc B 20:18 (9:7)
OD012 26.9. 13:15 SK Žeravice Tatran Litovel B 6:10 (2:3)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OD013 4.10. 17:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel B 8:13 (5:4)
OD015 4.10. 09:45 STM Olomouc B DHK Zora Olomouc B 21:9 (9:4)
OD016 3.10. 09:00 SK Velká Bystřice B TJ Senice n.H. 7:22 (1:10)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OD017 11.10. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Horka n.M. 22:10 (8:2)
OD018 10.10. 09:00 DHK Zora Olomouc B SK Velká Bystřice B 7:21 (3:11)
OD019 10.10. 13:15 SK Žeravice STM Olomouc B 3:22 (1:8)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OD022 17.10. 16:00 STM Olomouc B Tatran Litovel B 16:11 (8:4)
OD023 17.10. 09:00 SK Velká Bystřice B SK Žeravice 8:8 (1:4)
OD024 18.10. 09:00 TJ Senice n.H. DHK Zora Olomouc B 23:6 (13:4)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OD025 24.10. 09:00 DHK Zora Olomouc B Sokol Horka n.M. 7:16 (3:6)
OD026 24.10. 13:15 SK Žeravice TJ Senice n.H. 6:28 (5:16)
OD027 25.10. 11:30 SK Velká Bystřice B Tatran Litovel B 18:18 (10:7)

Olomoucká liga - jaro (skupina II.)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF001 2.4. 10:00 SK Žeravice A SK Žeravice B 11:9 (4:6)
OF002 3.4. 15:30 Tatran Litovel B Sokol Centrum Haná B 19:7 (9:1)
OF003 3.4. 11:15 Cement Hranice B Sokol Centrum Haná C 8:12 (4:5)
OF004 2.4. 08:30 DHK Zora Olomouc B TJ Senice n.H. 8:23 (3:11)
OF006 2.4. 15:00 STM Olomouc B Sokol Horka n.M. 18:9 (11:5)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF007 9.4. 09:30 SK Žeravice B Sokol Horka n.M. 7:17 (5:8)
OF008 9.4. 09:00 SK Velká Bystřice B STM Olomouc B 11:25 (3:9)
OF010 10.4. 13:00 Sokol Centrum Haná C DHK Zora Olomouc B 27:15 (16:7)
OF011 10.4. 12:00 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice B 19:9 (9:5)
OF012 9.4. 10:45 SK Žeravice A Tatran Litovel B 15:8 (7:5)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF013 16.4. 09:00 Tatran Litovel B SK Žeravice B 19:8 (8:3)
OF014 17.4. 08:30 Cement Hranice B SK Žeravice A 5:14 (2:10)
OF015 17.4. 08:30 DHK Zora Olomouc B Sokol Centrum Haná B 9:12 (4:3)
OF017 17.4. 16:15 STM Olomouc B TJ Senice n.H. 21:17 (11:7)
OF018 17.4. 14:30 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice B 15:4 (7:1)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF019 23.4. 12:00 SK Žeravice B SK Velká Bystřice B 12:19 (6:14)
OF020 24.4. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Horka n.M. 18:13 (8:8)
OF021 24.4. 09:00 Sokol Centrum Haná C STM Olomouc B 8:25 (4:12)
OF023 23.4. 13:15 SK Žeravice A DHK Zora Olomouc B 12:8 (4:5)
OF024 23.4. 09:00 Tatran Litovel B Cement Hranice B 11:6 (4:)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF025 1.5. 10:30 Cement Hranice B SK Žeravice B 14:12 (9:6)
OF026 30.4. 11:30 DHK Zora Olomouc B Tatran Litovel B 7:17 (3:8)
OF028 30.4. 13:15 STM Olomouc B Sokol Centrum Haná B 28:10 (16:3)
OF029 1.5. 14:30 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná C 22:12 (9:5)
OF030 30.4. 09:00 SK Velká Bystřice B TJ Senice n.H. 16:26 (7:14)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF031 7.5. 12:00 SK Žeravice B TJ Senice n.H. 9:23 (4:12)
OF032 8.5. 13:00 Sokol Centrum Haná C SK Velká Bystřice B 20:12 (10:5)
OF033 8.5. 12:00 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M. 10:15 (6:7)
OF034 7.5. 13:15 SK Žeravice A STM Olomouc B 13:13 (7:9)
OF036 8.5. 15:45 Cement Hranice B DHK Zora Olomouc B 9:3 (6:1)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF037 15.5. 08:30 DHK Zora Olomouc B SK Žeravice B 11:15 (4:8)
OF039 15.5. 16:15 STM Olomouc B Tatran Litovel B 19:12 (8:2)
OF040 15.5. 14:30 Sokol Horka n.M. SK Žeravice A 6:9 (3:4)
OF041 14.5. 09:00 SK Velká Bystřice B Sokol Centrum Haná B 11:16 (5:7)
OF042 15.5. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Centrum Haná C 23:12 (12:4)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF043 28.5. 13:00 SK Žeravice B Sokol Centrum Haná C 21:16 (13:11)
OF044 29.5. 12:00 Sokol Centrum Haná B TJ Senice n.H. 7:18 (4:8)
OF045 28.5. 14:30 SK Žeravice A SK Velká Bystřice B 15:7 (7:4)
OF046 28.5. 09:00 Tatran Litovel B Sokol Horka n.M. 13:13 (10:6)
OF047 29.5. 11:30 Cement Hranice B STM Olomouc B 7:16 (3:9)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF050 5.6. 14:30 STM Olomouc B DHK Zora Olomouc B 33:8 (14:6)
OF051 4.6. 09:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice B 20:7 (11:4)
OF052 4.6. 09:00 SK Velká Bystřice B Tatran Litovel B 10:24 (3:13)
OF053 5.6. 09:00 TJ Senice n.H. SK Žeravice A 13:10 (5:4)
OF054 5.6. 10:30 Sokol Centrum Haná C Sokol Centrum Haná B 12:17 (6:8)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF055 21.5. 13:15 SK Žeravice B Sokol Centrum Haná B 19:13 (11:6)
OF056 21.5. 14:30 SK Žeravice A Sokol Centrum Haná C 15:8 (6:6)
OF057 21.5. 09:00 Tatran Litovel B TJ Senice n.H. 16:20 (7:9)
OF058 7.6. 16:00 Cement Hranice B SK Velká Bystřice B 15:5 (8:3)
OF059 7.6. 16:00 DHK Zora Olomouc B Sokol Horka n.M. 13:18 (3:10)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OF061 18.6. 16:00 STM Olomouc B SK Žeravice B 16:17 (8:6)
OF063 16.6. 16:00 SK Velká Bystřice B DHK Zora Olomouc B 16:16 (9:10)
OF064 19.6. 09:00 TJ Senice n.H. Cement Hranice B 19:11 (9:3)
OF065 18.6. 14:00 Sokol Centrum Haná C Tatran Litovel B 12:24 (4:11)
OF066 18.6. 13:00 Sokol Centrum Haná B SK Žeravice A 6:10 (4:6)

Facebook

Partneři: