Mladší žáci - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

MSL+OL liga

1. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 22.9.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE001 22.9. 14:15 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 27:14 (15:10)
TE002 22.9. 15:30 HBC Olomouc 1966 SKP Frýdek-Místek 11:34 (6:19)
TE003 22.9. 16:45 Sokol Centrum Haná SKP Frýdek-Místek 18:30 (9:15)

1. kolo - turnaj HCB Karviná - 21.9.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE004 21.9. 11:00 HCB Karviná Sokol Ostrava 8:26 (5:14)
TE005 21.9. 12:15 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice 24:16 (13:11)
TE006 21.9. 13:30 HCB Karviná Házená Velká Bystřice 14:23 (8:12)

1. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - 21.9.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE007 21.9. 13:00 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice 28:24 (15:11)
TE008 21.9. 14:15 KH Kopřivnice Tatran Litovel 21:26 (9:15)
TE009 21.9. 15:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 19:28 (11:17)

2. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 6.10.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE010 6.10. 09:00 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 16:20 (10:13)
TE011 6.10. 10:15 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 18:21 (9:15)
TE012 6.10. 11:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 16:27 (7:12)

2. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 6.10.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE013 6.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 25:28 (18:15)
TE014 6.10. 10:15 SKH Polanka n.O. HCB Karviná 31:16 (18:9)
TE015 6.10. 11:30 HBC Olomouc 1966 HCB Karviná 18:14 (8:8)

2. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 6.10.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE016 6.10. 09:30 Sokol Ostrava SKP Frýdek-Místek 11:27 (10:18)
TE017 6.10. 10:45 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 34:8 (18:4)
TE018 6.10. 12:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice 29:19 (15:6)

3. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 19.10.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE019 19.10. 08:30 KH Kopřivnice HCB Karviná 22:12 (14:7)
TE020 19.10. 10:00 HCB Karviná Sokol Centrum Haná 10:28 (2:12)
TE021 19.10. 11:30 KH Kopřivnice Sokol Centrum Haná 20:28 (9:17)

3. kolo - turnaj Tatran Litovel - 13.10.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE022 13.10. 09:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 30:11 (15:7)
TE023 13.10. 10:15 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava 19:28 (14:16)
TE024 13.10. 11:30 Tatran Litovel Sokol Ostrava 28:32 (14:16)

3. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 19.10.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE025 19.10. 09:00 SKP Frýdek-Místek SKH Polanka n.O. 28:21 (16:10)
TE026 19.10. 10:15 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice 17:22 (8:17)
TE027 19.10. 11:30 SKP Frýdek-Místek Házená Velká Bystřice 30:14 (20:9)

4. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - 3.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE028 3.11. 09:00 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 19:21 (11:11)
TE029 3.11. 10:15 Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná 20:18 (11:9)
TE030 3.11. 11:30 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná 20:26 (14:14)

4. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 2.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE031 2.11. 09:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 30:9 (15:6)
TE032 2.11. 10:15 HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice 17:29 (7:15)
TE033 2.11. 11:30 Házená Velká Bystřice KH Kopřivnice 22:16 (13:12)

4. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 2.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE034 2.11. 13:00 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná 22:15 (12:8)
TE035 2.11. 14:15 HCB Karviná Tatran Litovel 13:32 (9:20)
TE036 2.11. 15:30 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel 35:27 (15:14)

5. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 10.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE037 10.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 22:29 (12:15)
TE038 10.11. 10:15 Sokol Centrum Haná SKP Frýdek-Místek 17:29 (8:15)
TE039 10.11. 11:30 HBC Olomouc 1966 SKP Frýdek-Místek 15:37 (10:16)

5. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 9.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE040 9.11. 11:30 Sokol Ostrava HCB Karviná 27:20 (17:12)
TE041 9.11. 12:45 HCB Karviná Házená Velká Bystřice 11:22 (6:12)
TE042 9.11. 14:00 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice 24:10 (14:6)

5. kolo - turnaj Tatran Litovel - 10.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE043 10.11. 13:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 25:16 (15:9)
TE044 10.11. 14:15 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. 19:29 (9:16)
TE045 10.11. 15:30 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 34:24 (16:11)

6. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 24.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE046 24.11. 14:15 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 25:17 (11:8)
TE047 24.11. 15:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 21:27 (13:11)
TE048 24.11. 16:45 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 24:32 (12:18)

6. kolo - turnaj HCB Karviná - 1.12.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE049 1.12. 13:00 HCB Karviná SKH Polanka n.O. 15:21 (6:13)
TE050 1.12. 14:15 SKH Polanka n.O. HBC Olomouc 1966 23:25 (11:12)
TE051 1.12. 15:30 HCB Karviná HBC Olomouc 1966 21:24 (11:14)

6. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 23.11.
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE052 23.11. 08:30 KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek 12:25 (8:11)
TE053 23.11. 09:45 SKP Frýdek-Místek Sokol Ostrava 20:17 (7:15)
TE054 23.11. 11:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava 20:19 (12:11)

7. kolo - turnaj HCB Karviná - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE055 (hlášenka) HCB Karviná KH Kopřivnice
TE056 (hlášenka) KH Kopřivnice Sokol Centrum Haná
TE057 (hlášenka) HCB Karviná Sokol Centrum Haná

7. kolo - turnaj Sokol Ostrava - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE058 (hlášenka) Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966
TE059 (hlášenka) HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
TE060 (hlášenka) Sokol Ostrava Tatran Litovel

7. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE061 (hlášenka) SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek
TE062 (hlášenka) SKP Frýdek-Místek Házená Velká Bystřice
TE063 (hlášenka) SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice

8. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE064 (hlášenka) Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O.
TE065 (hlášenka) SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
TE066 (hlášenka) Sokol Centrum Haná Sokol Ostrava

8. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE067 (hlášenka) HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice
TE068 (hlášenka) Házená Velká Bystřice KH Kopřivnice
TE069 (hlášenka) HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice

8. kolo - turnaj Tatran Litovel - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE070 (hlášenka) Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek
TE071 (hlášenka) SKP Frýdek-Místek HCB Karviná
TE072 (hlášenka) Tatran Litovel HCB Karviná

9. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE073 SKP Frýdek-Místek HBC Olomouc 1966
TE074 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná
TE075 SKP Frýdek-Místek Sokol Centrum Haná

9. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE076 Házená Velká Bystřice Sokol Ostrava
TE077 Sokol Ostrava HCB Karviná
TE078 Házená Velká Bystřice HCB Karviná

9. kolo - turnaj KH Kopřivnice -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE079 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O.
TE080 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
TE081 KH Kopřivnice Tatran Litovel

10. kolo - turnaj Tatran Litovel -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE082 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná
TE083 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice
TE084 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice

10. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
HCB Karviná HBC Olomouc 1966
TE085 SKH Polanka n.O. HCB Karviná
TE087 SKH Polanka n.O. HBC Olomouc 1966

10. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE088 SKP Frýdek-Místek Sokol Ostrava
TE089 Sokol Ostrava KH Kopřivnice
TE090 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice

11. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE091 Sokol Centrum Haná KH Kopřivnice
TE092 KH Kopřivnice HCB Karviná
TE093 Sokol Centrum Haná HCB Karviná

11. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE094 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
TE095 Tatran Litovel Sokol Ostrava
TE096 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava

11. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE097 Házená Velká Bystřice SKH Polanka n.O.
TE098 SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek
TE099 Házená Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek

12. kolo - turnaj Sokol Ostrava -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE100 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
TE101 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná
TE102 Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná

12. kolo - turnaj KH Kopřivnice -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE103 KH Kopřivnice Házená Velká Bystřice
TE104 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966
TE105 KH Kopřivnice HBC Olomouc 1966

12. kolo - turnaj HCB Karviná -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE106 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek
TE107 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel
TE108 HCB Karviná Tatran Litovel

Facebook

Partneři: