Mladší žáci - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Liga Olomouckého kraje I (jaro)

1. kolo - turnaj SK HFP Prostějov - 13.3. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA01 8.5. 16:45 SK HFP Prostějov Sokol Horka n.M. 19:22 (12:10)
MLA02 29.4. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná 10:34 (5:13)
MLA03 13.3. 09:00 SK HFP Prostějov Sokol Centrum Haná 15:29 (7:11)

1. kolo - turnaj SK Žeravice - kluci - 12.3. 11:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA04 12.3. 11:30 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A SK Žeravice - kluci 19:18 (9:8)
MLA05 12.3. 12:45 SK Žeravice - kluci Tatran Litovel 11:21 (6:10)
MLA06 12.3. 14:00 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A Tatran Litovel 10:24 (5:10)

1. kolo - turnaj Cement Hranice - 12.3. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA07 12.3. 08:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 14:10 (6:3)
MLA08 12.3. 09:45 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 8:27 (4:15)
MLA09 12.3. 11:00 Cement Hranice Házená Velká Bystřice 19:30 (10:15)

2. kolo - turnaj SK Žeravice - kluci - 26.3. 14:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA10 26.3. 14:00 SK Žeravice - kluci Cement Hranice 14:21 (7:12)
MLA11 26.3. 15:15 Cement Hranice Sokol Centrum Haná 10:32 (3:17)
MLA12 26.3. 16:30 SK Žeravice - kluci Sokol Centrum Haná 19:42 (10:21)

2. kolo - turnaj Tatran Litovel - 3.4. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA13 3.4. 09:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 16:25 (10:12)
MLA14 3.4. 10:15 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 26:14 (14:10)
MLA15 3.4. 11:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 36:27 (18:13)

2. kolo - turnaj SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A - 27.3. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA16 27.3. 09:00 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A SK HFP Prostějov 21:13 (10:5)
MLA17 27.3. 10:15 SK HFP Prostějov HBC Olomouc 1966 15:33 (6:17)
MLA18 27.3. 11:30 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A HBC Olomouc 1966 18:22 (10:13)

3. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 9.4. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA19 9.4. 09:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 42:9 (23:2)
MLA20 9.4. 10:15 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 19:27 (10:15)
MLA21 9.4. 11:30 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 37:10 (21:6)

3. kolo - turnaj Sokol Horka n.M. - 9.4. 10:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA22 29.5. 14:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 19:15 (11:9)
MLA23 29.5. 15:15 Cement Hranice SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 24:19 (10:6)
MLA24 29.5. 16:30 Sokol Horka n.M. SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 27:17 (16:10)

3. kolo - turnaj SK HFP Prostějov - 9.4. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA25 10.4. 10:00 SK HFP Prostějov SK Žeravice - kluci 13:19 (5:10)
MLA26 10.4. 11:15 SK Žeravice - kluci Házená Velká Bystřice 7:35 (5:22)
MLA27 10.4. 12:30 SK HFP Prostějov Házená Velká Bystřice 3:24 (3:9)

4. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 23.4. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA28 7.6. 18:00 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 21:15 (11:8)
MLA29 7.6. 17:00 Sokol Centrum Haná SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 20:5 (17:6)
MLA30 23.4. 15:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 35:16 (20:11)

4. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 23.4. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA31 23.4. 15:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 14:19 (10:13)
MLA32 23.4. 16:15 Sokol Horka n.M. SK Žeravice - kluci 30:22 (9:8)
MLA33 23.4. 17:30 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice - kluci 30:25 (15:11)

4. kolo - turnaj Cement Hranice - 23.4. 13:45
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA34 23.4. 14:45 Cement Hranice Tatran Litovel 21:12 (13:8)
MLA35 23.4. 16:00 Tatran Litovel SK HFP Prostějov 27:12 (16:4)
MLA36 23.4. 17:15 Cement Hranice SK HFP Prostějov 33:6 (18:4)

5. kolo - turnaj Sokol Horka n.M. - 8.5. 15:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA37 8.5. 13:00 Sokol Horka n.M. SK HFP Prostějov 21:18 (10:5)
MLA38 8.5. 14:15 SK HFP Prostějov Sokol Centrum Haná 11:32 (5:12)
MLA39 8.5. 15:30 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná 13:34 (6:17)

5. kolo - turnaj SK Žeravice - kluci - 7.5. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA40 7.5. 09:00 SK Žeravice - kluci Tatran Litovel 13:26 (9:14)
MLA41 7.5. 10:15 Tatran Litovel SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 32:23 (16:11)
MLA42 7.5. 11:30 SK Žeravice - kluci SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 25:21 (12:11)

5. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 7.5. 15:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA43 8.5. 15:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 17:28 (11:18)
MLA44 8.5. 16:15 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 27:11 (15:6)
MLA45 8.5. 17:30 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice 14:21 (7:13)

6. kolo - turnaj Cement Hranice - 21.5. 12:45
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA46 21.5. 13:45 Cement Hranice Sokol Centrum Haná 18:34 (9:17)
MLA47 21.5. 15:00 Sokol Centrum Haná SK Žeravice - kluci 46:8 (17:5)
MLA48 21.5. 16:15 Cement Hranice SK Žeravice - kluci 27:12 (14:5)

6. kolo - turnaj Sokol Horka n.M. - 22.5. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA49 22.5. 09:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 20:14 (9:10)
MLA50 22.5. 10:15 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 14:22 (10:12)
MLA51 22.5. 11:30 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice 21:30 (11:14)

6. kolo - turnaj SK HFP Prostějov - 22.5. 11:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA52 22.5. 11:30 SK HFP Prostějov HBC Olomouc 1966 22:17 (13:10)
MLA53 22.5. 12:45 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 32:18 (20:7)
MLA54 22.5. 14:00 SK HFP Prostějov SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 18:14 (6:7)

7. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 29.5. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA55 29.5. 09:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 19:21 (10:12)
MLA56 29.5. 10:15 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 10:31 (9:14)
MLA57 29.5. 11:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 18:39 (8:20)

7. kolo - turnaj SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A - 28.5. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA58 28.5. 09:00 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A Sokol Horka n.M. 11:26 (5:13)
MLA59 28.5. 10:15 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 22:19 (14:10)
MLA60 28.5. 11:30 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A Cement Hranice 28:29 (17:16)

7. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 29.5. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA61 29.5. 09:00 Házená Velká Bystřice SK HFP Prostějov 35:16 (14:7)
MLA62 29.5. 10:15 SK HFP Prostějov SK Žeravice - kluci 23:12 (21:11)
MLA63 29.5. 11:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice - kluci 32:8 (20:6)

8. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 12.6. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA64 27.5. 17:00 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 17:29 (8:13)
MLA65 7.6. 16:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 36:11 (14:5)
MLA66 12.6. 15:30 Sokol Centrum Haná SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 40:7 (21:3)

8. kolo - turnaj SK Žeravice - kluci - 11.6. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA67 11.6. 13:00 SK Žeravice - kluci HBC Olomouc 1966 14:22 (5:11)
MLA68 11.6. 14:15 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 13:30 (8:17)
MLA69 11.6. 15:30 SK Žeravice - kluci Sokol Horka n.M. 15:27 (7:16)

8. kolo - turnaj Tatran Litovel - 11.6. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA70 15.5. 09:00 Tatran Litovel SK HFP Prostějov 19:23 (8:11)
MLA71 15.5. 10:15 SK HFP Prostějov Cement Hranice 17:13 (9:9)
MLA72 15.5. 11:30 Tatran Litovel Cement Hranice 19:13 (11:8)

Liga Olomouckého kraje I (podzim)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA001 18.9. 15:00 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A DHK Zora Olomouc A 12:10 (8:5)
MLA002 19.9. 11:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 4:41 (1:16)
MLA003 18.9. 11:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 31:15 (14:7)
MLA004 18.9. 16:30 SK Žeravice - kluci Cement Hranice 16:16 (10:9)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA005 26.9. 09:00 DHK Zora Olomouc A Cement Hranice 10:24 (5:10)
MLA006 25.9. 09:00 Tatran Litovel SK Žeravice - kluci 16:13 (9:8)
MLA007 26.9. 14:30 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 22:19 (10:10)
MLA008 6.11. 12:30 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A HBC Olomouc 1966 20:16 (8:12)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA009 3.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 DHK Zora Olomouc A 25:10 (10:4)
MLA010 2.10. 13:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 35:6 (19:4)
MLA011 3.10. 14:30 SK Žeravice - kluci Sokol Centrum Haná 11:35 (6:20)
MLA012 2.10. 14:15 Cement Hranice Tatran Litovel 14:26 (8:13)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA013 9.10. 09:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel 9:20 (6:10)
MLA014 9.10. 10:15 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 33:9 (15:6)
MLA015 9.10. 10:30 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A SK Žeravice - kluci 15:20
MLA016 10.10. 15:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 9:32 (6:15)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA017 16.10. 15:30 Házená Velká Bystřice DHK Zora Olomouc A 29:3 (15:2)
MLA018 16.10. 15:30 SK Žeravice - kluci HBC Olomouc 1966 20:24 (13:12)
MLA019 16.10. 14:15 Cement Hranice SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 22:16 (10:8)
MLA020 17.10. 09:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 14:36

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA021 23.10. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná 4:30 (1:12)
MLA022 24.10. 12:00 SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A Tatran Litovel 8:33 (4:19)
MLA023 24.10. 13:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice 16:24 (10:13)
MLA024 7.11. 12:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice - kluci 39:6 (19:4)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA025 30.10. 14:30 SK Žeravice - kluci DHK Zora Olomouc A 12:10 (8:8)
MLA026 30.10. 14:15 Cement Hranice Házená Velká Bystřice 8:27 (4:11)
MLA027 30.10. 09:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 23:11 (9:8)
MLA028 31.10. 16:45 Sokol Centrum Haná SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 32:15 (16:7)

Facebook

Partneři: