Muži - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB001 18.9. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín HBC Jičín
XAB002 17.9. 17:00 TJ Náchod HC Zlín
XAB003 17.9. 17:00 Sokol Šťáhlavy Tatran Bohunice
XAB004 17.9. 18:00 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB005 17.9. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H.
XAB006 18.9. 10:30 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB007 25.9. 14:00 HBC Jičín Sokol Vršovice
XAB008 25.9. 11:00 HK Bystřice p.H. Házená Velká Bystřice
XAB009 24.9. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Litovel
XAB010 25.9. 15:00 Tatran Bohunice TJ JM Chodov
XAB011 24.9. 14:00 HC Zlín Sokol Šťáhlavy
XAB012 25.9. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Náchod

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB013 1.10. 17:00 TJ Náchod HBC Jičín
XAB014 1.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy KH Zbrojovka Vsetín
XAB015 2.10. 17:00 TJ JM Chodov HC Zlín
XAB016 1.10. 17:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice
XAB017 2.10. 10:30 Házená Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB018 1.10. 13:00 Sokol Vršovice HK Bystřice p.H.

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB019 9.10. 13:00 HBC Jičín HK Bystřice p.H.
XAB020 8.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Vršovice
XAB021 9.10. 16:00 Tatran Bohunice Házená Velká Bystřice
XAB022 8.10. 16:00 HC Zlín Tatran Litovel
XAB023 9.10. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ JM Chodov
XAB024 8.10. 17:00 TJ Náchod Sokol Šťáhlavy

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB025 22.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy HBC Jičín
XAB026 16.10. 17:00 TJ JM Chodov TJ Náchod
XAB027 22.10. 17:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín
XAB028 23.10. 10:30 Házená Velká Bystřice HC Zlín
XAB029 22.10. 15:00 Sokol Vršovice Tatran Bohunice
XAB030 23.10. 11:00 HK Bystřice p.H. 1.HK Dvůr Králové n.L.

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB031 30.10. 13:00 HBC Jičín 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB032 30.10. 15:00 Tatran Bohunice HK Bystřice p.H.
XAB033 30.10. 16:00 HC Zlín Sokol Vršovice
XAB034 30.10. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Házená Velká Bystřice
XAB035 29.10. 17:00 TJ Náchod Tatran Litovel
XAB036 29.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy TJ JM Chodov

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB037 6.11. 17:00 TJ JM Chodov HBC Jičín
XAB038 5.11. 17:00 Tatran Litovel Sokol Šťáhlavy
XAB039 6.11. 10:30 Házená Velká Bystřice TJ Náchod
XAB040 5.11. 15:00 Sokol Vršovice KH Zbrojovka Vsetín
XAB041 6.11. 11:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín
XAB042 6.11. 17:00 Tatran Bohunice 1.HK Dvůr Králové n.L.

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB043 13.11. 13:00 HBC Jičín Tatran Bohunice
XAB044 12.11. 15:30 HC Zlín 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB045 13.11. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín HK Bystřice p.H.
XAB046 12.11. 17:00 TJ Náchod Sokol Vršovice
XAB047 12.11. 17:00 Sokol Šťáhlavy Házená Velká Bystřice
XAB048 13.11. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB049 19.11. 17:00 Tatran Litovel HBC Jičín
XAB050 20.11. 10:30 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov
XAB051 19.11. 15:00 Sokol Vršovice Sokol Šťáhlavy
XAB052 20.11. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ Náchod
XAB053 19.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. KH Zbrojovka Vsetín
XAB054 20.11. 17:00 Tatran Bohunice HC Zlín

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB055 27.11. 17:00 HBC Jičín HC Zlín
XAB056 27.11. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Bohunice
XAB057 26.11. 17:00 TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB058 26.11. 18:00 Sokol Šťáhlavy HK Bystřice p.H.
XAB059 27.11. 17:00 TJ JM Chodov Sokol Vršovice
XAB060 26.11. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB061 4.12. 10:30 Házená Velká Bystřice HBC Jičín
XAB062 3.12. 14:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel
XAB063 4.12. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ JM Chodov
XAB064 3.12. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Šťáhlavy
XAB065 4.12. 17:00 Tatran Bohunice TJ Náchod
XAB066 4.12. 18:00 HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB067 5.2. 13:00 HBC Jičín KH Zbrojovka Vsetín
XAB068 4.2. 16:00 HC Zlín TJ Náchod
XAB069 4.2. 18:00 Tatran Bohunice Sokol Šťáhlavy
XAB070 4.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ JM Chodov
XAB071 5.2. 11:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
XAB072 4.2. 16:00 Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB073 11.2. 16:00 Sokol Vršovice HBC Jičín
XAB074 11.2. 17:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice p.H.
XAB075 11.2. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB076 12.2. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Bohunice
XAB077 11.2. 18:00 Sokol Šťáhlavy HC Zlín
XAB078 11.2. 17:00 TJ Náchod KH Zbrojovka Vsetín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB079 19.2. 13:00 HBC Jičín TJ Náchod
XAB080 19.2. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Šťáhlavy
XAB081 18.2. 18:00 HC Zlín TJ JM Chodov
XAB082 18.2. 18:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel
XAB083 18.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Velká Bystřice
XAB084 19.2. 11:00 HK Bystřice p.H. Sokol Vršovice

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB085 26.2. 11:00 HK Bystřice p.H. HBC Jičín
XAB086 25.2. 16:00 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB087 25.2. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Bohunice
XAB088 25.2. 17:00 Tatran Litovel HC Zlín
XAB089 26.2. 17:00 TJ JM Chodov KH Zbrojovka Vsetín
XAB090 25.2. 17:00 Sokol Šťáhlavy TJ Náchod

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB091 5.3. 13:00 HBC Jičín Sokol Šťáhlavy
XAB092 4.3. 17:00 TJ Náchod TJ JM Chodov
XAB093 5.3. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel
XAB094 5.3. 16:00 HC Zlín Házená Velká Bystřice
XAB095 4.3. 18:00 Tatran Bohunice Sokol Vršovice
XAB096 4.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HK Bystřice p.H.

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB097 18.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HBC Jičín
XAB098 19.3. 11:00 HK Bystřice p.H. Tatran Bohunice
XAB099 18.3. 16:00 Sokol Vršovice HC Zlín
XAB100 18.3. 17:30 Házená Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín
XAB101 18.3. 17:00 Tatran Litovel TJ Náchod
XAB102 19.3. 17:00 TJ JM Chodov Sokol Šťáhlavy

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB103 26.3. 14:00 HBC Jičín TJ JM Chodov
XAB104 25.3. 17:00 Sokol Šťáhlavy Tatran Litovel
XAB105 25.3. 17:00 TJ Náchod Házená Velká Bystřice
XAB106 26.3. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Vršovice
XAB107 26.3. 15:30 HC Zlín HK Bystřice p.H.
XAB108 25.3. 18:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Bohunice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB109 1.4. 18:00 Tatran Bohunice HBC Jičín
XAB110 1.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HC Zlín
XAB111 2.4. 11:00 HK Bystřice p.H. KH Zbrojovka Vsetín
XAB112 1.4. 16:00 Sokol Vršovice TJ Náchod
XAB113 1.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Sokol Šťáhlavy
XAB114 1.4. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB115 16.4. 13:00 HBC Jičín Tatran Litovel
XAB116 16.4. 17:00 TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice
XAB117 15.4. 17:00 Sokol Šťáhlavy Sokol Vršovice
XAB118 15.4. 17:00 TJ Náchod HK Bystřice p.H.
XAB119 16.4. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB120 16.4. 16:00 HC Zlín Tatran Bohunice

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB121 23.4. 16:00 HC Zlín HBC Jičín
XAB122 22.4. 18:00 Tatran Bohunice KH Zbrojovka Vsetín
XAB123 22.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Náchod
XAB124 23.4. 11:00 HK Bystřice p.H. Sokol Šťáhlavy
XAB125 22.4. 16:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov
XAB126 22.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB127 7.5. 13:00 HBC Jičín Házená Velká Bystřice
XAB128 6.5. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice
XAB129 30.4. 17:00 TJ JM Chodov HK Bystřice p.H.
XAB130 6.5. 17:00 Sokol Šťáhlavy 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB131 6.5. 17:00 TJ Náchod Tatran Bohunice
XAB132 7.5. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín

Facebook

Partneři: