Muži - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB001 18.9. 16:00 KH BEECH Vsetín HBC Jičín B 29:24 (13:12)
XAB002 17.9. 17:00 TJ Náchod HC Zlín 28:27 (14:12)
XAB003 17.9. 17:00 Sokol Šťáhlavy Tatran Bohunice 25:24 (12:14)
XAB004 17.9. 18:00 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L. 36:19 (15:11)
XAB005 17.9. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H. 38:28 (17:15)
XAB006 18.9. 10:30 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice 37:27 (20:15)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB007 25.9. 14:00 HBC Jičín B Sokol Vršovice 27:27 (13:15)
XAB008 25.9. 11:00 HK Bystřice p.H. Házená Velká Bystřice 40:32 (21:15)
XAB009 24.9. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Litovel 26:37 (11:18)
XAB010 24.9. 15:00 Tatran Bohunice TJ JM Chodov 25:25 (10:8)
XAB011 24.9. 13:30 HC Zlín Sokol Šťáhlavy 30:28 (14:13)
XAB012 25.9. 14:30 KH BEECH Vsetín TJ Náchod 38:22 (18:13)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB013 1.10. 17:00 TJ Náchod HBC Jičín B 27:27 (10:13)
XAB014 1.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy KH BEECH Vsetín 31:33 (16:18)
XAB015 2.10. 17:00 TJ JM Chodov HC Zlín 32:26 (16:13)
XAB016 1.10. 17:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice 30:27 (16:14)
XAB017 2.10. 10:30 Házená Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové n.L. 34:21 (17:11)
XAB018 1.10. 13:00 Sokol Vršovice HK Bystřice p.H. 27:24 (15:11)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB019 9.10. 13:00 HBC Jičín B HK Bystřice p.H. 32:36 (14:16)
XAB020 8.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Vršovice 23:22 (10:10)
XAB021 9.10. 16:00 Tatran Bohunice Házená Velká Bystřice 26:22 (15:13)
XAB022 8.10. 16:00 HC Zlín Tatran Litovel 31:31 (19:15)
XAB023 9.10. 14:30 KH BEECH Vsetín TJ JM Chodov 45:27 (23:14)
XAB024 8.10. 17:00 TJ Náchod Sokol Šťáhlavy 22:29 (12:16)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB025 22.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy HBC Jičín B 34:32 (18:16)
XAB026 16.10. 17:00 TJ JM Chodov TJ Náchod 36:13 (17:6)
XAB027 22.10. 17:00 Tatran Litovel KH BEECH Vsetín 20:23 (11:9)
XAB028 23.10. 10:30 Házená Velká Bystřice HC Zlín 29:30 (11:16)
XAB029 22.10. 15:00 Sokol Vršovice Tatran Bohunice 22:29 (10:17)
XAB030 23.10. 11:00 HK Bystřice p.H. 1.HK Dvůr Králové n.L. 28:18 (14:8)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB031 30.10. 13:00 HBC Jičín B 1.HK Dvůr Králové n.L. 39:24 (18:12)
XAB032 30.10. 15:00 Tatran Bohunice HK Bystřice p.H. 29:26 (16:13)
XAB033 30.10. 16:00 HC Zlín Sokol Vršovice 24:25 (9:13)
XAB034 30.10. 16:00 KH BEECH Vsetín Házená Velká Bystřice 30:34 (12:17)
XAB035 10.12. 18:00 TJ Náchod Tatran Litovel
XAB036 29.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy TJ JM Chodov 33:28 (13:14)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB037 6.11. 17:00 TJ JM Chodov HBC Jičín B 19:25 (11:12)
XAB038 5.11. 17:00 Tatran Litovel Sokol Šťáhlavy 36:29 (19:16)
XAB039 5.11. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ Náchod 27:28 (14:12)
XAB040 5.11. 15:00 Sokol Vršovice KH BEECH Vsetín 19:33 (10:17)
XAB041 6.11. 11:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín 27:33 (12:16)
XAB042 6.11. 17:00 Tatran Bohunice 1.HK Dvůr Králové n.L. 28:16 (15:7)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB043 13.11. 12:00 HBC Jičín B Tatran Bohunice 26:22 (9:11)
XAB044 12.11. 15:30 HC Zlín 1.HK Dvůr Králové n.L. 38:26 (21:11)
XAB045 13.11. 16:00 KH BEECH Vsetín HK Bystřice p.H. 34:24 (17:13)
XAB046 12.11. 17:00 TJ Náchod Sokol Vršovice 28:28 (12:15)
XAB047 12.11. 17:00 Sokol Šťáhlavy Házená Velká Bystřice 43:35 (24:12)
XAB048 13.11. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel 27:25 (14:12)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB049 19.11. 17:00 Tatran Litovel HBC Jičín B 36:27 (20:14)
XAB050 19.11. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov 30:30 (15:14)
XAB051 19.11. 15:00 Sokol Vršovice Sokol Šťáhlavy 24:24 (10:13)
XAB052 20.11. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ Náchod 28:26 (11:11)
XAB053 19.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. KH BEECH Vsetín 23:27 (9:14)
XAB054 20.11. 17:00 Tatran Bohunice HC Zlín 31:23 (18:11)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB055 (hlášenka) HBC Jičín B HC Zlín
XAB056 27.11. 14:30 KH BEECH Vsetín Tatran Bohunice 33:22 (15:9)
XAB057 26.11. 17:00 TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové n.L. 23:26 (9:11)
XAB058 26.11. 18:00 Sokol Šťáhlavy HK Bystřice p.H. 33:26 (16:14)
XAB059 27.11. 17:00 TJ JM Chodov Sokol Vršovice 29:26 (12:12)
XAB060 26.11. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 25:22 (9:9)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB061 3.12. 17:30 Házená Velká Bystřice HBC Jičín B
XAB062 3.12. 14:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel
XAB063 4.12. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ JM Chodov
XAB064 3.12. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Šťáhlavy
XAB065 4.12. 17:00 Tatran Bohunice TJ Náchod
XAB066 4.12. 18:00 HC Zlín KH BEECH Vsetín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB067 5.2. 13:00 HBC Jičín B KH BEECH Vsetín
XAB068 4.2. 16:00 HC Zlín TJ Náchod
XAB069 4.2. 18:00 Tatran Bohunice Sokol Šťáhlavy
XAB070 4.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ JM Chodov
XAB071 5.2. 11:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
XAB072 4.2. 16:00 Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB073 11.2. 16:00 Sokol Vršovice HBC Jičín B
XAB074 11.2. 17:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice p.H.
XAB075 11.2. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB076 12.2. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Bohunice
XAB077 11.2. 18:00 Sokol Šťáhlavy HC Zlín
XAB078 11.2. 17:00 TJ Náchod KH BEECH Vsetín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB079 19.2. 13:00 HBC Jičín B TJ Náchod
XAB080 19.2. 16:00 KH BEECH Vsetín Sokol Šťáhlavy
XAB081 18.2. 18:00 HC Zlín TJ JM Chodov
XAB082 18.2. 18:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel
XAB083 18.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Velká Bystřice
XAB084 19.2. 11:00 HK Bystřice p.H. Sokol Vršovice

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB085 26.2. 11:00 HK Bystřice p.H. HBC Jičín B
XAB086 25.2. 16:00 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB087 25.2. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Bohunice
XAB088 25.2. 17:00 Tatran Litovel HC Zlín
XAB089 26.2. 17:00 TJ JM Chodov KH BEECH Vsetín
XAB090 25.2. 17:00 Sokol Šťáhlavy TJ Náchod

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB091 5.3. 13:00 HBC Jičín B Sokol Šťáhlavy
XAB092 4.3. 17:00 TJ Náchod TJ JM Chodov
XAB093 5.3. 16:00 KH BEECH Vsetín Tatran Litovel
XAB094 5.3. 16:00 HC Zlín Házená Velká Bystřice
XAB095 4.3. 18:00 Tatran Bohunice Sokol Vršovice
XAB096 4.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HK Bystřice p.H.

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB097 18.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HBC Jičín B
XAB098 19.3. 11:00 HK Bystřice p.H. Tatran Bohunice
XAB099 18.3. 16:00 Sokol Vršovice HC Zlín
XAB100 18.3. 17:30 Házená Velká Bystřice KH BEECH Vsetín
XAB101 18.3. 17:00 Tatran Litovel TJ Náchod
XAB102 19.3. 17:00 TJ JM Chodov Sokol Šťáhlavy

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB103 26.3. 14:00 HBC Jičín B TJ JM Chodov
XAB104 25.3. 17:00 Sokol Šťáhlavy Tatran Litovel
XAB105 25.3. 17:00 TJ Náchod Házená Velká Bystřice
XAB106 26.3. 16:00 KH BEECH Vsetín Sokol Vršovice
XAB107 26.3. 15:30 HC Zlín HK Bystřice p.H.
XAB108 25.3. 18:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Bohunice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB109 1.4. 18:00 Tatran Bohunice HBC Jičín B
XAB110 1.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HC Zlín
XAB111 2.4. 11:00 HK Bystřice p.H. KH BEECH Vsetín
XAB112 1.4. 16:00 Sokol Vršovice TJ Náchod
XAB113 1.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Sokol Šťáhlavy
XAB114 1.4. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB115 16.4. 13:00 HBC Jičín B Tatran Litovel
XAB116 16.4. 17:00 TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice
XAB117 15.4. 17:00 Sokol Šťáhlavy Sokol Vršovice
XAB118 15.4. 17:00 TJ Náchod HK Bystřice p.H.
XAB119 16.4. 16:00 KH BEECH Vsetín 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB120 16.4. 16:00 HC Zlín Tatran Bohunice

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB121 23.4. 16:00 HC Zlín HBC Jičín B
XAB122 22.4. 18:00 Tatran Bohunice KH BEECH Vsetín
XAB123 22.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Náchod
XAB124 23.4. 11:00 HK Bystřice p.H. Sokol Šťáhlavy
XAB125 22.4. 16:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov
XAB126 22.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB127 7.5. 13:00 HBC Jičín B Házená Velká Bystřice
XAB128 6.5. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice
XAB129 30.4. 17:00 TJ JM Chodov HK Bystřice p.H.
XAB130 6.5. 17:00 Sokol Šťáhlavy 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB131 6.5. 17:00 TJ Náchod Tatran Bohunice
XAB132 7.5. 16:00 KH BEECH Vsetín HC Zlín

Český pohár mužů

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG001 27.8. 15:00 Lokomotiva Vršovice HK Slavia Praha 20:27 (7:11)
XAG002 27.8. 17:00 Lokomotiva Louny Baník Most 19:23 (11:12)
XAG003 28.8. 18:00 Jiskra Havlíčkův Brod 1.HC Pardubice 28:24 (9:11)
XAG004 28.8. 15:00 TJ Dolní Cerekev Jiskra Třeboň 21:40 (7:19)
XAG006 3.9. 17:00 Lokomotiva Česká Lípa ELP Jablonec n.N. 14:24 (6:11)
XAG007 28.8. 17:00 Házená Rokycany HK Slavia VŠ Plzeň 21:28 (8:11)
XAG008 28.8. 17:00 HK Chomutov Chemička Ústí n.L. 29:25 (13:10)
XAG009 31.8. 19:00 Sokol Telnice SK Kuřim 26:25 (13:12)
XAG010 27.8. 16:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Úvaly 17:30 (8:16)
XAG011 3.9. 18:00 Házená Mělník Sokol Libčice n.V. 30:33 (15:15)
XAG012 27.8. 17:00 Sokol Bělá p.B. Sparta Kutná Hora 26:23 (14:11)
XAG015 28.8. 16:00 Sokol Nové Bránice Sokol Velké Meziříčí 23:22 (11:13)
XAG016 27.8. 18:00 Házená Paskov Sokol Ostrava 27:34 (12:14)
XAG017 26.8. 18:00 Sokol II Prostějov HBC Olomouc 1966 34:24 (34:24)
XAG018 28.8. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou Lesana Zubří 19:28 (11:12)
XAG019 27.8. 17:00 HC Nový Jičín TJ Holešov 30:33 (12:16)
XAG020 27.8. 10:00 Sokol Klimkovice TJ Rožnov p.R. 22:32 (13:16)
XAG021 28.8. 17:00 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 28:42 (14:19)
XAG022 27.8. 15:00 Házená Uničov Sokol Kostelec n.H. 18:23 (10:9)
XAG023 11.9. 11:00 SK Žeravice Fatra-Slavia Napajedla 23:20 (11:11)
XAG024 28.8. 16:00 Sokol Sokolnice HK Ivančice 28:40 (11:25)
XAG025 28.8. 16:00 HC Hlučín MHK Karviná 17:34 (8:17)
XAG026 28.8. 16:00 Meteor Orlová SKH Polanka n.O. 15:34 (7:15)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG027 11.9. 17:00 HK Slavia Praha Sokol Šťáhlavy 31:35 (14:17)
XAG029 10.9. 16:00 Jiskra Havlíčkův Brod 1.HK Dvůr Králové n.L. 32:33 (14:20)
XAG030 11.9. 17:00 Jiskra Třeboň Sokol Vršovice 24:25 (7:9)
XAG031 10.9. 17:00 Sokol Bělá p.B. Liberec Handball 21:37 (8:16)
XAG032 11.9. 16:00 ELP Jablonec n.N. TJ Náchod 22:30 (7:17)
XAG033 10.9. 19:00 HK Slavia VŠ Plzeň Lokomotiva České Budějovice 29:31 (15:14)
XAG034 11.9. 20:00 HK Chomutov TJ JM Chodov 18:41 (9:19)
XAG035 14.9. 20:00 Sokol Telnice Házená Legata Hustopeče 42:20 (24:11)
XAG036 11.9. 16:00 Sokol Úvaly Sokol Nové Bránice 36:25 (19:11)
XAG037 10.9. 13:00 Sokol Ostrava MHK Karviná 24:42 (11:20)
XAG038 11.9. 17:00 Sokol II Prostějov Tatran Litovel 19:29 (11:14)
XAG039 11.9. 16:00 Lesana Zubří KH Zbrojovka Vsetín 21:36 (7:20)
XAG040 12.9. 19:00 TJ Holešov HK Bystřice p.H. 10:0
XAG041 11.9. 16:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 25:21 (11:10)
XAG042 10.9. 16:00 Sokol Újezd u Brna HC Zlín 35:32 (18:18)
XAG043 10.9. 10:30 Sokol Kostelec n.H. Házená Velká Bystřice 21:35 (21:35)
XAG045 14.9. 19:30 HK Ivančice Tatran Bohunice 26:28 (11:13)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG046 28.9. 13:00 Baník Most HC Dukla Praha 15:33 (7:19)
XAG047 27.9. 20:00 TJ JM Chodov HK Lovosice 27:31 (15:15)
XAG048 27.9. 19:00 TJ Náchod HBC Jičín 25:30 (11:14)
XAG049 28.9. 17:30 Lokomotiva České Budějovice Talent Plzeň 16:47 (9:21)
XAG050 28.9. 18:00 Sokol Šťáhlavy ČZ HBC Strakonice 1921 29:24 (14:10)
XAG051 27.9. 20:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Veselí 22:51 (14:24)
XAG052 27.9. 19:00 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 28:27 (14:15)
XAG053 28.9. 18:00 Sokol Úvaly Sokol Vršovice 23:32 (11:13)
XAG054 28.9. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zubří 24:30 (13:13)
XAG055 28.9. 18:00 SK Žeravice SKKP Handball Brno 21:34 (9:17)
XAG056 28.9. 17:00 Tatran Litovel SHC Maloměřice 36:28 (18:10)
XAG057 5.10. 18:00 Liberec Handball 1.HK Dvůr Králové n.L. 33:22 (13:12)
XAG058 28.9. 18:00 TJ Holešov KH Kopřivnice 13:39 (8:21)
XAG059 28.9. 18:30 MHK Karviná SKP Frýdek-Místek 22:34 (8:14)
XAG060 28.9. 15:00 TJ Rožnov p.R. HCB Karviná 22:35 (7:15)
XAG061 5.10. 19:30 Sokol Telnice Tatran Bohunice 21:24 (9:13)

osmifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG062 19.10. 18:30 Házená Velká Bystřice KH Kopřivnice 30:31 (16:16)
XAG063 19.10. 19:00 Tatran Litovel HCB Karviná 26:35 (12:17)
XAG064 19.10. 20:30 Tatran Bohunice HC Zubří 11:35 (4:19)
XAG065 19.10. 19:00 SKP Frýdek-Místek SKKP Handball Brno 28:32 (13:15)
XAG066 19.10. 19:30 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha 32:31 (15:18)
XAG067 19.10. 19:00 Sokol Šťáhlavy HK Lovosice 31:34 (18:16)
XAG068 18.10. 19:00 Sokol Vršovice Talent Plzeň 0:10
XAG069 17.10. 18:30 Liberec Handball HBC Jičín 20:37 (8:21)

čtvrtfinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG070 9.11. 18:00 HC Zubří Sokol Nové Veselí 35:27 (19:14)
XAG071 9.11. 19:00 HBC Jičín Talent Plzeň 25:34 (10:17)
XAG072 9.11. 18:30 KH Kopřivnice SKKP Handball Brno 22:25 (11:12)
XAG073 6.11. 17:00 HCB Karviná HK Lovosice 29:24 (16:11)

semifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG074 21.12. 18:00 Talent Plzeň SKKP Handball Brno
XAG075 (hlášenka) HCB Karviná HC Zubří

Facebook

Partneři: