Muži B / Junioři - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (SM)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF001 20.9. 10:00 Fatra-Slavia Napajedla MHK Karviná 28:24
XAF002 19.9. 13:30 Pepino SKP Frýdek-Místek B Tatran Litovel junioři 29:22
XAF003 20.9. 17:00 Lesana Zubří Házená Uničov 36:21
XAF004 19.9. 16:30 Sokol Ostrava Sokol Luhačovice 30:24
XAF005 20.9. 17:00 HC Nový Jičín SK Žeravice 19:21
XAF006 19.9. 00:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF007 26.9. 15:30 MHK Karviná TJ Rožnov p.R. 31:28
XAF008 25.9. 18:30 SK Žeravice SKH Polanka n.O. 33:22
XAF009 26.9. 12:00 Sokol Luhačovice HC Nový Jičín 31:35
XAF010 26.9. 13:00 Házená Uničov Sokol Ostrava 26:28
XAF011 27.9. 14:00 Tatran Litovel junioři Lesana Zubří 40:20
XAF012 26.9. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Pepino SKP Frýdek-Místek B 35:24

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF013 3.10. 14:15 Pepino SKP Frýdek-Místek B MHK Karviná 24:31
XAF014 4.10. 17:30 Lesana Zubří Fatra-Slavia Napajedla 40:28
XAF015 3.10. 00:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel junioři
XAF016 4.10. 17:00 HC Nový Jičín Házená Uničov 27:24
XAF017 3.10. 18:00 SKH Polanka n.O. Sokol Luhačovice 26:20
XAF018 3.10. 16:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice 23:19

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF019 11.10. 16:30 MHK Karviná SK Žeravice 31:24
XAF020 10.10. 12:00 Sokol Luhačovice TJ Rožnov p.R. 26:32
XAF021 11.10. 00:00 Házená Uničov SKH Polanka n.O.
XAF022 11.10. 14:00 Tatran Litovel junioři HC Nový Jičín 33:25
XAF023 11.10. 00:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Ostrava
XAF024 10.10. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Lesana Zubří 34:30

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF025 Lesana Zubří MHK Karviná
XAF026 Sokol Ostrava Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF027 HC Nový Jičín Fatra-Slavia Napajedla
XAF028 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel junioři
XAF029 TJ Rožnov p.R. Házená Uničov
XAF030 SK Žeravice Sokol Luhačovice

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF031 MHK Karviná Sokol Luhačovice
XAF032 Házená Uničov SK Žeravice
XAF033 Tatran Litovel junioři TJ Rožnov p.R.
XAF034 Fatra-Slavia Napajedla SKH Polanka n.O.
XAF035 Pepino SKP Frýdek-Místek B HC Nový Jičín
XAF036 Lesana Zubří Sokol Ostrava

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF037 Sokol Ostrava MHK Karviná
XAF038 HC Nový Jičín Lesana Zubří
XAF039 SKH Polanka n.O. Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF040 TJ Rožnov p.R. Fatra-Slavia Napajedla
XAF041 SK Žeravice Tatran Litovel junioři
XAF042 Sokol Luhačovice Házená Uničov

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF043 MHK Karviná Házená Uničov
XAF044 Tatran Litovel junioři Sokol Luhačovice
XAF045 Fatra-Slavia Napajedla SK Žeravice
XAF046 Pepino SKP Frýdek-Místek B TJ Rožnov p.R.
XAF047 Lesana Zubří SKH Polanka n.O.
XAF048 Sokol Ostrava HC Nový Jičín

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF049 HC Nový Jičín MHK Karviná
XAF050 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
XAF051 TJ Rožnov p.R. Lesana Zubří
XAF052 SK Žeravice Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF053 Sokol Luhačovice Fatra-Slavia Napajedla
XAF054 Házená Uničov Tatran Litovel junioři

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF055 MHK Karviná Tatran Litovel junioři
XAF056 Fatra-Slavia Napajedla Házená Uničov
XAF057 Pepino SKP Frýdek-Místek B Sokol Luhačovice
XAF058 Lesana Zubří SK Žeravice
XAF059 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
XAF060 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O.

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF061 6.12. 18:00 SKH Polanka n.O. MHK Karviná
XAF062 5.12. 16:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín
XAF063 5.12. 18:00 SK Žeravice Sokol Ostrava
XAF064 5.12. 12:00 Sokol Luhačovice Lesana Zubří
XAF065 5.12. 14:00 Házená Uničov Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF066 6.12. 14:00 Tatran Litovel junioři Fatra-Slavia Napajedla

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF067 13.2. 15:30 MHK Karviná Fatra-Slavia Napajedla
XAF068 14.2. 16:00 Tatran Litovel junioři Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF069 13.2. 18:00 Házená Uničov Lesana Zubří
XAF070 13.2. 14:30 Sokol Luhačovice Sokol Ostrava
XAF071 13.2. 18:00 SK Žeravice HC Nový Jičín
XAF072 13.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF073 20.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. MHK Karviná
XAF074 21.2. 16:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice
XAF075 21.2. 17:00 HC Nový Jičín Sokol Luhačovice
XAF076 20.2. 16:30 Sokol Ostrava Házená Uničov
XAF077 21.2. 17:00 Lesana Zubří Tatran Litovel junioři
XAF078 21.2. 16:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Fatra-Slavia Napajedla

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF079 27.2. 15:30 MHK Karviná Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF080 27.2. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Lesana Zubří
XAF081 28.2. 16:00 Tatran Litovel junioři Sokol Ostrava
XAF082 27.2. 18:00 Házená Uničov HC Nový Jičín
XAF083 27.2. 12:00 Sokol Luhačovice SKH Polanka n.O.
XAF084 27.2. 18:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF085 6.3. 18:00 SK Žeravice MHK Karviná
XAF086 6.3. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Luhačovice
XAF087 7.3. 16:30 SKH Polanka n.O. Házená Uničov
XAF088 7.3. 17:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel junioři
XAF089 6.3. 16:30 Sokol Ostrava Fatra-Slavia Napajedla
XAF090 7.3. 17:00 Lesana Zubří Pepino SKP Frýdek-Místek B

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF091 20.3. 15:30 MHK Karviná Lesana Zubří
XAF092 21.3. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Sokol Ostrava
XAF093 20.3. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla HC Nový Jičín
XAF094 21.3. 17:00 Tatran Litovel junioři SKH Polanka n.O.
XAF095 20.3. 18:00 Házená Uničov TJ Rožnov p.R.
XAF096 20.3. 12:00 Sokol Luhačovice SK Žeravice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF097 27.3. 12:00 Sokol Luhačovice MHK Karviná
XAF098 27.3. 18:00 SK Žeravice Házená Uničov
XAF099 27.3. 16:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel junioři
XAF100 28.3. 16:30 SKH Polanka n.O. Fatra-Slavia Napajedla
XAF101 28.3. 17:00 HC Nový Jičín Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF102 27.3. 16:30 Sokol Ostrava Lesana Zubří

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF103 10.4. 15:30 MHK Karviná Sokol Ostrava
XAF104 11.4. 17:00 Lesana Zubří HC Nový Jičín
XAF105 10.4. 16:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B SKH Polanka n.O.
XAF106 10.4. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Rožnov p.R.
XAF107 11.4. 14:00 Tatran Litovel junioři SK Žeravice
XAF108 10.4. 18:00 Házená Uničov Sokol Luhačovice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF109 17.4. 18:00 Házená Uničov MHK Karviná
XAF110 17.4. 12:00 Sokol Luhačovice Tatran Litovel junioři
XAF111 17.4. 18:00 SK Žeravice Fatra-Slavia Napajedla
XAF112 17.4. 16:00 TJ Rožnov p.R. Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF113 18.4. 16:30 SKH Polanka n.O. Lesana Zubří
XAF114 18.4. 17:00 HC Nový Jičín Sokol Ostrava

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF115 24.4. 15:30 MHK Karviná HC Nový Jičín
XAF116 24.4. 16:30 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
XAF117 25.4. 17:00 Lesana Zubří TJ Rožnov p.R.
XAF118 24.4. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B SK Žeravice
XAF119 24.4. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Luhačovice
XAF120 25.4. 16:00 Tatran Litovel junioři Házená Uničov

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF121 9.5. 16:00 Tatran Litovel junioři MHK Karviná
XAF122 8.5. 18:00 Házená Uničov Fatra-Slavia Napajedla
XAF123 8.5. 12:00 Sokol Luhačovice Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF124 8.5. 18:00 SK Žeravice Lesana Zubří
XAF125 8.5. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
XAF126 9.5. 16:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF127 15.5. 15:30 MHK Karviná SKH Polanka n.O.
XAF128 16.5. 17:00 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
XAF129 15.5. 16:30 Sokol Ostrava SK Žeravice
XAF130 16.5. 17:00 Lesana Zubří Sokol Luhačovice
XAF131 15.5. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Házená Uničov
XAF132 15.5. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Tatran Litovel junioři

Facebook

Partneři: