Junioři - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava - sever)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF001 19.9. 14:30 HC ROBE Zubří B Sokol Krmelín 37:30 (15:16)
AF002 19.9. 17:30 SK Velká Bystřice SKH Polanka n.O. 27:19 (14:9)
AF003 20.9. 15:00 TJ Holešov MHK Karviná 28:28 (17:15)
AF004 19.9. 16:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 29:24 (15:13)
AF005 20.9. 13:00 Cement Hranice B Tatran Litovel B 23:23 (11:10)
AF006 19.9. 17:00 SKP Frýdek-Místek B Lesana Zubří 33:29 (21:15)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF009 26.9. 17:00 Lesana Zubří TJ Šumperk 35:34 (17:16)
AF010 26.9. 11:00 Tatran Litovel B SKP Frýdek-Místek B 26:32 (11:13)
AF011 27.9. 13:00 Cement Hranice B KH Zbrojovka Vsetín 30:26 (16:10)
AF012 26.9. 10:30 MHK Karviná TJ Rožnov p.R. 37:31 (19:14)
AF013 27.9. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Holešov 43:20 (22:10)
AF014 27.9. 17:00 HC ROBE Zubří B SK Velká Bystřice 27:19 (14:11)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF015 3.10. 17:30 SK Velká Bystřice Sokol Krmelín 40:19 (18:8)
AF016 4.10. 10:30 TJ Holešov HC ROBE Zubří B 36:36 (20:18)
AF017 3.10. 16:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 24:26 (14:12)
AF018 4.10. 13:00 Cement Hranice B MHK Karviná 20:23 (11:10)
AF019 3.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek B KH Zbrojovka Vsetín 37:33 (17:12)
AF020 4.10. 10:30 TJ Šumperk Tatran Litovel B 29:23 (13:10)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF022 10.10. 18:00 Sokol Krmelín Lesana Zubří 36:29 (18:17)
AF024 11.10. 10:30 TJ Šumperk KH Zbrojovka Vsetín 28:23 (10:14)
AF025 10.10. 10:30 MHK Karviná SKP Frýdek-Místek B 29:28 (13:16)
AF026 11.10. 16:30 SKH Polanka n.O. Cement Hranice B 20:19 (11:9)
AF027 11.10. 17:00 HC ROBE Zubří B TJ Rožnov p.R. 32:30 (16:14)
AF028 10.10. 17:30 SK Velká Bystřice TJ Holešov 28:23 (13:12)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF029 18.10. 17:30 TJ Holešov Sokol Krmelín 31:30 (13:19)
AF030 17.10. 16:00 TJ Rožnov p.R. SK Velká Bystřice 24:21 (11:13)
AF031 18.10. 13:00 Cement Hranice B HC ROBE Zubří B 32:18 (13:8)
AF032 17.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek B SKH Polanka n.O. 30:26 (15:13)
AF033 18.10. 10:30 TJ Šumperk MHK Karviná 22:32 (12:12)
AF035 18.10. 17:00 Lesana Zubří Tatran Litovel B 28:22 (12:9)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF036 24.10. 18:00 Sokol Krmelín Tatran Litovel B 20:27 (13:13)
AF037 23.10. 20:00 Lesana Zubří KH Zbrojovka Vsetín 26:26 (14:12)
AF039 25.10. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Šumperk 36:28 (15:13)
AF040 25.10. 17:00 HC ROBE Zubří B SKP Frýdek-Místek B 34:28 (18:14)
AF041 24.10. 17:30 SK Velká Bystřice Cement Hranice B 22:19 (10:8)
AF042 25.10. 15:00 TJ Holešov TJ Rožnov p.R. 34:34 (15:13)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF043 14.11. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Krmelín 41:27 (23:16)
AF044 14.11. 13:00 Cement Hranice B TJ Holešov 36:31 (18:13)
AF045 14.11. 17:00 SKP Frýdek-Místek B SK Velká Bystřice 27:27 (12:14)
AF046 15.11. 10:30 TJ Šumperk HC ROBE Zubří B 24:31 (11:17)
AF048 15.11. 17:00 Lesana Zubří MHK Karviná 33:35 (18:19)
AF049 14.11. 11:00 Tatran Litovel B KH Zbrojovka Vsetín 30:31 (15:15)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF050 20.12. 15:30 Sokol Krmelín KH Zbrojovka Vsetín 24:28 (11:14)
AF051 19.12. 10:30 MHK Karviná Tatran Litovel B 38:28 (22:13)
AF052 17.12. 19:30 SKH Polanka n.O. Lesana Zubří 25:19 (14:9)
AF054 19.12. 17:30 SK Velká Bystřice TJ Šumperk 29:24 (13:11)
AF055 20.12. 18:00 TJ Holešov SKP Frýdek-Místek B 37:27 (19:11)
AF056 19.12. 16:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice B 26:20 (17:13)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF057 8.11. 13:00 Cement Hranice B Sokol Krmelín 30:22 (13:9)
AF058 7.11. 13:45 SKP Frýdek-Místek B TJ Rožnov p.R. 30:27 (12:16)
AF059 8.11. 10:30 TJ Šumperk TJ Holešov 33:27 (19:15)
AF061 8.11. 16:30 Lesana Zubří HC ROBE Zubří B 39:34 (18:15)
AF062 7.11. 16:00 Tatran Litovel B SKH Polanka n.O. 30:28 (15:17)
AF063 8.11. 13:30 MHK Karviná KH Zbrojovka Vsetín 28:28 (13:15)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF064 21.11. 18:00 Sokol Krmelín MHK Karviná 24:32 (15:16)
AF065 22.11. 16:30 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín 33:27 (17:15)
AF066 22.11. 17:00 HC ROBE Zubří B Tatran Litovel B 34:27 (16:12)
AF067 21.11. 17:30 SK Velká Bystřice Lesana Zubří 31:25 (16:8)
AF069 21.11. 16:00 TJ Rožnov p.R. TJ Šumperk 26:29 (15:13)
AF070 22.11. 13:00 Cement Hranice B SKP Frýdek-Místek B 30:28 (15:16)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF071 28.11. 17:00 SKP Frýdek-Místek B Sokol Krmelín 42:30 (22:15)
AF072 29.11. 10:30 TJ Šumperk Cement Hranice B 22:18 (12:8)
AF074 29.11. 16:00 Lesana Zubří TJ Holešov 48:30 (25:15)
AF075 29.11. 16:00 Tatran Litovel B SK Velká Bystřice 27:33 (9:13)
AF076 29.11. 18:00 HC ROBE Zubří B KH Zbrojovka Vsetín 36:30 (18:15)
AF077 28.11. 10:30 MHK Karviná SKH Polanka n.O. 25:26 (11:15)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF078 5.12. 18:00 Sokol Krmelín SKH Polanka n.O. 24:24 (13:12)
AF079 6.12. 17:00 HC ROBE Zubří B MHK Karviná 34:30 (17:13)
AF080 5.12. 17:30 SK Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín 34:27 (20:11)
AF081 6.12. 18:00 TJ Holešov Tatran Litovel B 36:29 (20:16)
AF082 6.12. 18:00 TJ Rožnov p.R. Lesana Zubří 31:28 (16:16)
AF084 5.12. 10:30 SKP Frýdek-Místek B TJ Šumperk 28:26 (13:14)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF085 12.12. 16:00 TJ Šumperk Sokol Krmelín 33:21 (16:11)
AF087 11.12. 16:30 Lesana Zubří Cement Hranice B 22:39 (12:18)
AF088 12.12. 11:00 Tatran Litovel B TJ Rožnov p.R. 32:39 (15:22)
AF089 11.12. 17:30 TJ Holešov KH Zbrojovka Vsetín 35:34 (18:21)
AF090 12.12. 10:30 MHK Karviná SK Velká Bystřice 25:24 (11:15)
AF091 13.12. 16:30 SKH Polanka n.O. HC ROBE Zubří B 32:21 (16:11)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF092 20.2. 18:00 Sokol Krmelín HC ROBE Zubří B 37:19 (16:5)
AF093 21.2. 16:30 SKH Polanka n.O. SK Velká Bystřice 22:24 (13:13)
AF094 20.2. 10:30 MHK Karviná TJ Holešov 36:27 (14:13)
AF095 20.2. 17:30 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 33:31 (15:15)
AF096 21.2. 16:00 Tatran Litovel B Cement Hranice B 30:34 (13:18)
AF097 21.2. 17:00 Lesana Zubří SKP Frýdek-Místek B 28:33 (15:15)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF100 28.2. 10:30 TJ Šumperk Lesana Zubří 28:24 (16:7)
AF101 27.2. 17:00 SKP Frýdek-Místek B Tatran Litovel B 36:25 (16:11)
AF102 27.2. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Cement Hranice B 30:22 (13:10)
AF103 27.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. MHK Karviná 33:29 (17:11)
AF104 28.2. 18:00 TJ Holešov SKH Polanka n.O. 28:26 (13:11)
AF105 27.2. 17:30 SK Velká Bystřice HC ROBE Zubří B 32:22 (17:7)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF106 5.3. 18:00 Sokol Krmelín SK Velká Bystřice 21:38 (9:16)
AF107 6.3. 17:00 HC ROBE Zubří B TJ Holešov 31:29 (16:14)
AF108 6.3. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 34:28 (15:12)
AF109 5.3. 10:30 MHK Karviná Cement Hranice B 29:18 (13:9)
AF110 5.3. 17:30 KH Zbrojovka Vsetín SKP Frýdek-Místek B 31:30 (18:16)
AF111 6.3. 16:00 Tatran Litovel B TJ Šumperk 39:28 (20:15)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF113 13.3. 17:00 Lesana Zubří Sokol Krmelín 32:25 (18:10)
AF115 13.3. 17:30 KH Zbrojovka Vsetín TJ Šumperk 31:28 (17:13)
AF116 13.3. 17:00 SKP Frýdek-Místek B MHK Karviná 31:29 (12:10)
AF117 13.3. 13:00 Cement Hranice B SKH Polanka n.O. 23:26 (14:11)
AF118 12.3. 16:40 TJ Rožnov p.R. HC ROBE Zubří B 29:28 (18:16)
AF119 12.3. 10:30 TJ Holešov SK Velká Bystřice 20:43 (11:23)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF120 19.3. 18:00 Sokol Krmelín TJ Holešov 34:27 (15:16)
AF121 19.3. 17:30 SK Velká Bystřice TJ Rožnov p.R. 33:23 (18:11)
AF122 20.3. 17:00 HC ROBE Zubří B Cement Hranice B 36:28 (20:13)
AF123 20.3. 16:30 SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek B 25:24 (12:14)
AF124 19.3. 16:30 MHK Karviná TJ Šumperk 29:25 (14:13)
AF126 20.3. 16:00 Tatran Litovel B Lesana Zubří 39:28 (19:15)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF127 3.4. 10:30 Tatran Litovel B Sokol Krmelín 36:22 (22:11)
AF128 3.4. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín Lesana Zubří 28:28 (15:12)
AF130 3.4. 10:30 TJ Šumperk SKH Polanka n.O. 31:26 (17:13)
AF131 2.4. 14:00 SKP Frýdek-Místek B HC ROBE Zubří B 30:32 (17:14)
AF132 3.4. 13:00 Cement Hranice B SK Velká Bystřice 21:31 (9:10)
AF133 2.4. 16:00 TJ Rožnov p.R. TJ Holešov 32:33 (18:16)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF134 9.4. 18:00 Sokol Krmelín TJ Rožnov p.R. 21:33 (9:16)
AF135 8.4. 18:00 TJ Holešov Cement Hranice B 33:26 (17:14)
AF136 9.4. 17:30 SK Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek B 37:28 (19:14)
AF137 10.4. 17:00 HC ROBE Zubří B TJ Šumperk 29:20 (10:11)
AF139 9.4. 13:30 MHK Karviná Lesana Zubří 32:24 (14:11)
AF140 10.4. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel B 33:34 (17:20)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF141 13.2. 15:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Krmelín 26:22 (14:11)
AF142 14.2. 16:00 Tatran Litovel B MHK Karviná 28:22 (14:11)
AF143 14.2. 17:00 Lesana Zubří SKH Polanka n.O. 22:20 (11:10)
AF145 12.2. 18:00 TJ Šumperk SK Velká Bystřice 17:30 (10:13)
AF146 13.2. 17:00 SKP Frýdek-Místek B TJ Holešov 39:26 (20:6)
AF147 14.2. 13:00 Cement Hranice B TJ Rožnov p.R. 32:30 (17:15)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF148 16.4. 18:00 Sokol Krmelín Cement Hranice B 16:23 (9:10)
AF149 17.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKP Frýdek-Místek B 43:20 (20:5)
AF150 17.4. 14:30 TJ Holešov TJ Šumperk 25:37 (14:18)
AF152 17.4. 14:30 HC ROBE Zubří B Lesana Zubří 28:28 (15:13)
AF153 17.4. 16:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel B 27:20 (12:8)
AF154 16.4. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín MHK Karviná 32:29 (19:16)

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF155 23.4. 10:30 MHK Karviná Sokol Krmelín 35:14 (18:7)
AF156 23.4. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O. 20:24 (12:9)
AF157 12.5. 18:00 Tatran Litovel B HC ROBE Zubří B 32:34 (16:18)
AF158 23.4. 17:00 Lesana Zubří SK Velká Bystřice 27:30 (14:16)
AF160 24.4. 10:30 TJ Šumperk TJ Rožnov p.R. 34:28 (18:14)
AF161 23.4. 13:30 SKP Frýdek-Místek B Cement Hranice B 27:28 (16:15)

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF162 29.4. 18:30 Sokol Krmelín SKP Frýdek-Místek B 33:30 (16:17)
AF163 1.5. 13:00 Cement Hranice B TJ Šumperk 31:21 (15:14)
AF165 1.5. 10:30 TJ Holešov Lesana Zubří 31:25 (19:11)
AF166 30.4. 17:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel B 33:26 (16:14)
AF167 30.4. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín HC ROBE Zubří B 29:31 (15:14)
AF168 30.4. 18:15 SKH Polanka n.O. MHK Karviná 18:32 (9:16)

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF169 8.5. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Krmelín 30:22 (13:9)
AF170 7.5. 10:30 MHK Karviná HC ROBE Zubří B 30:29 (15:15)
AF171 8.5. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Velká Bystřice 23:32 (9:17)
AF172 8.5. 16:00 Tatran Litovel B TJ Holešov 33:28 (14:14)
AF173 8.5. 17:00 Lesana Zubří TJ Rožnov p.R. 27:28 (12:16)
AF175 8.5. 10:30 TJ Šumperk SKP Frýdek-Místek B 39:22 (21:5)

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF176 14.5. 18:00 Sokol Krmelín TJ Šumperk 24:25 (13:13)
AF178 15.5. 13:00 Cement Hranice B Lesana Zubří 19:28 (9:14)
AF179 14.5. 16:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel B 37:27 (18:15)
AF180 15.5. 11:30 KH Zbrojovka Vsetín TJ Holešov 36:29 (18:15)
AF181 14.5. 17:30 SK Velká Bystřice MHK Karviná 27:27 (13:18)
AF182 15.5. 17:00 HC ROBE Zubří B SKH Polanka n.O. 24:27 (13:16)

Facebook

Partneři: