Junioři - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava-Sever)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF001 28.9. 15:00 Lesana Zubří Pepino SKP Frýdek-Místek B 36:34 (15:18)
XAF002 19.9. 18:00 SK Žeravice Tatran Litovel junioři 26:26 (15:11)
XAF003 18.9. 15:30 MHK TAEDA Karviná SKH Polanka n.O. 36:19 (20:10)
XAF004 18.9. 15:00 Házená Uničov TJ Sokol Ostrava 33:28 (14:12)
XAF005 18.9. 11:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Sokol Luhačovice 34:22 (18:12)
XAF006 18.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín 39:27 (18:14)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF007 25.9. 13:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B HC Nový Jičín 35:23 (16:8)
XAF008 26.9. 12:00 TJ Sokol Luhačovice TJ Rožnov p.R. 23:30 (8:13)
XAF009 25.9. 15:00 TJ Sokol Ostrava Fatra-Slavia Napajedla 28:31 (12:12)
XAF010 26.9. 16:30 SKH Polanka n.O. Házená Uničov 32:23 (18:11)
XAF011 26.9. 16:00 Tatran Litovel junioři MHK TAEDA Karviná 28:28 (15:16)
XAF012 26.9. 17:00 Lesana Zubří SK Žeravice 35:28 (19:12)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF013 3.10. 18:00 SK Žeravice Pepino SKP Frýdek-Místek B 25:30 (14:11)
XAF014 2.10. 15:30 MHK TAEDA Karviná Lesana Zubří 23:23 (11:9)
XAF015 2.10. 15:00 Házená Uničov Tatran Litovel junioři 23:19 (10:9)
XAF016 2.10. 18:30 Fatra-Slavia Napajedla SKH Polanka n.O. 30:25 (14:16)
XAF017 2.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. TJ Sokol Ostrava 35:26 (20:12)
XAF018 3.10. 17:00 HC Nový Jičín TJ Sokol Luhačovice 39:22 (39:22)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF019 9.10. 15:15 Pepino SKP Frýdek-Místek B TJ Sokol Luhačovice 44:21 (26:7)
XAF020 9.10. 15:00 TJ Sokol Ostrava HC Nový Jičín 26:34 (11:13)
XAF021 10.10. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 24:22 (12:11)
XAF022 10.10. 16:00 Tatran Litovel junioři Fatra-Slavia Napajedla 26:35 (15:18)
XAF023 9.10. 17:00 Lesana Zubří Házená Uničov 35:23 (18:8)
XAF024 9.10. 16:00 SK Žeravice MHK TAEDA Karviná 31:32 (16:16)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF025 16.10. 15:30 MHK TAEDA Karviná Pepino SKP Frýdek-Místek B 24:32 (15:15)
XAF026 16.10. 15:00 Házená Uničov SK Žeravice 25:32 (12:15)
XAF027 16.10. 15:30 Fatra-Slavia Napajedla Lesana Zubří 34:35 (15:16)
XAF028 16.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel junioři 23:25 (10:14)
XAF029 17.10. 17:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O. 26:31 (16:14)
XAF030 17.10. 10:30 TJ Sokol Luhačovice TJ Sokol Ostrava 31:34 (16:15)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF031 23.10. 13:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B TJ Sokol Ostrava 40:26 (17:13)
XAF032 24.10. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Sokol Luhačovice 27:23 (16:10)
XAF033 24.10. 17:00 Tatran Litovel junioři HC Nový Jičín 24:22 (16:13)
XAF034 23.10. 17:00 Lesana Zubří TJ Rožnov p.R. 35:28 (20:14)
XAF035 23.10. 18:00 SK Žeravice Fatra-Slavia Napajedla 27:19 (14:9)
XAF036 24.10. 15:30 MHK TAEDA Karviná Házená Uničov 33:19 (19:8)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF037 30.10. 15:00 Házená Uničov Pepino SKP Frýdek-Místek B 28:34 (16:16)
XAF038 30.10. 18:30 Fatra-Slavia Napajedla MHK TAEDA Karviná 30:31 (14:14)
XAF039 30.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice 30:25 (18:14)
XAF040 31.10. 17:00 HC Nový Jičín Lesana Zubří 24:27 (11:17)
XAF041 31.10. 14:00 TJ Sokol Luhačovice Tatran Litovel junioři 21:28 (11:13)
XAF042 30.10. 15:00 TJ Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 24:40 (11:16)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF043 13.11. 15:15 Pepino SKP Frýdek-Místek B SKH Polanka n.O. 24:23 (14:14)
XAF044 14.11. 18:00 Tatran Litovel junioři TJ Sokol Ostrava 30:31 (14:16)
XAF045 14.11. 17:00 Lesana Zubří TJ Sokol Luhačovice 37:28
XAF046 13.11. 18:00 SK Žeravice HC Nový Jičín 31:24 (17:15)
XAF047 13.11. 15:30 MHK TAEDA Karviná TJ Rožnov p.R. 32:33 (22:19)
XAF048 13.11. 15:00 Házená Uničov Fatra-Slavia Napajedla 26:31 (12:16)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF049 29.1. 17:30 Fatra-Slavia Napajedla Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF050 20.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. Házená Uničov 38:19 (19:13)
XAF051 21.11. 17:00 HC Nový Jičín MHK TAEDA Karviná 27:28 (14:14)
XAF052 21.11. 10:30 TJ Sokol Luhačovice SK Žeravice 15:34 (4:14)
XAF053 21.11. 15:00 TJ Sokol Ostrava Lesana Zubří 25:33 (12:14)
XAF054 21.11. 16:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel junioři 27:21 (12:8)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF055 6.2. 16:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Tatran Litovel junioři
XAF056 29.1. 16:00 Lesana Zubří SKH Polanka n.O.
XAF057 28.11. 16:00 SK Žeravice TJ Sokol Ostrava 40:31 (22:14)
XAF058 27.11. 15:30 MHK TAEDA Karviná TJ Sokol Luhačovice 33:28 (18:15)
XAF059 15.1. 10:30 Házená Uničov HC Nový Jičín 24:28 (16:16)
XAF060 26.1. 18:30 Fatra-Slavia Napajedla TJ Rožnov p.R.

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF061 5.12. 17:00 TJ Rožnov p.R. Pepino SKP Frýdek-Místek B 27:38 (13:19)
XAF062 23.1. 17:00 HC Nový Jičín Fatra-Slavia Napajedla
XAF063 30.1. 10:30 TJ Sokol Luhačovice Házená Uničov
XAF064 28.1. 17:30 TJ Sokol Ostrava MHK TAEDA Karviná
XAF065 5.12. 16:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice 26:21 (10:9)
XAF066 23.1. 18:00 Tatran Litovel junioři Lesana Zubří

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF067 12.2. 13:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Lesana Zubří
XAF068 13.2. 16:00 Tatran Litovel junioři SK Žeravice
XAF069 13.2. 16:30 SKH Polanka n.O. MHK TAEDA Karviná
XAF070 12.2. 15:00 TJ Sokol Ostrava Házená Uničov
XAF071 13.2. 10:30 TJ Sokol Luhačovice Fatra-Slavia Napajedla
XAF072 13.2. 17:00 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF073 20.2. 16:30 HC Nový Jičín Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF074 19.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. TJ Sokol Luhačovice
XAF075 19.2. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Sokol Ostrava
XAF076 19.2. 15:00 Házená Uničov SKH Polanka n.O.
XAF077 19.2. 15:30 MHK TAEDA Karviná Tatran Litovel junioři
XAF078 20.2. 16:00 SK Žeravice Lesana Zubří

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF079 26.2. 14:30 Pepino SKP Frýdek-Místek B SK Žeravice
XAF080 27.2. 17:00 Lesana Zubří MHK TAEDA Karviná
XAF081 27.2. 18:00 Tatran Litovel junioři Házená Uničov
XAF082 27.2. 16:30 SKH Polanka n.O. Fatra-Slavia Napajedla
XAF083 26.2. 13:00 TJ Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
XAF084 27.2. 10:30 TJ Sokol Luhačovice HC Nový Jičín

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF085 6.3. 18:00 TJ Sokol Luhačovice Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF086 6.3. 17:00 HC Nový Jičín TJ Sokol Ostrava
XAF087 5.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
XAF088 5.3. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Tatran Litovel junioři
XAF089 5.3. 15:00 Házená Uničov Lesana Zubří
XAF090 5.3. 15:30 MHK TAEDA Karviná SK Žeravice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF091 13.3. 14:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B MHK TAEDA Karviná
XAF092 12.3. 18:00 SK Žeravice Házená Uničov
XAF093 13.3. 17:00 Lesana Zubří Fatra-Slavia Napajedla
XAF094 13.3. 18:00 Tatran Litovel junioři TJ Rožnov p.R.
XAF095 12.3. 16:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín
XAF096 12.3. 15:00 TJ Sokol Ostrava TJ Sokol Luhačovice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF097 26.3. 15:00 TJ Sokol Ostrava Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF098 27.3. 10:30 TJ Sokol Luhačovice SKH Polanka n.O.
XAF099 27.3. 16:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel junioři
XAF100 26.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Lesana Zubří
XAF101 26.3. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla SK Žeravice
XAF102 26.3. 15:00 Házená Uničov MHK TAEDA Karviná

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF103 2.4. 13:15 Pepino SKP Frýdek-Místek B Házená Uničov
XAF104 2.4. 15:30 MHK TAEDA Karviná Fatra-Slavia Napajedla
XAF105 2.4. 16:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.
XAF106 3.4. 17:00 Lesana Zubří HC Nový Jičín
XAF107 3.4. 16:00 Tatran Litovel junioři TJ Sokol Luhačovice
XAF108 3.4. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Sokol Ostrava

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF109 10.4. 16:30 SKH Polanka n.O. Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF110 9.4. 15:00 TJ Sokol Ostrava Tatran Litovel junioři
XAF111 10.4. 18:00 TJ Sokol Luhačovice Lesana Zubří
XAF112 10.4. 16:00 HC Nový Jičín SK Žeravice
XAF113 9.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. MHK TAEDA Karviná
XAF114 9.4. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Házená Uničov

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF115 24.4. 16:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Fatra-Slavia Napajedla
XAF116 23.4. 15:00 Házená Uničov TJ Rožnov p.R.
XAF117 23.4. 15:30 MHK TAEDA Karviná HC Nový Jičín
XAF118 23.4. 18:00 SK Žeravice TJ Sokol Luhačovice
XAF119 24.4. 17:00 Lesana Zubří TJ Sokol Ostrava
XAF120 24.4. 16:00 Tatran Litovel junioři SKH Polanka n.O.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF121 1.5. 18:00 Tatran Litovel junioři Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF122 1.5. 16:30 SKH Polanka n.O. Lesana Zubří
XAF123 30.4. 15:00 TJ Sokol Ostrava SK Žeravice
XAF124 1.5. 10:30 TJ Sokol Luhačovice MHK TAEDA Karviná
XAF125 1.5. 16:00 HC Nový Jičín Házená Uničov
XAF126 30.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. Fatra-Slavia Napajedla

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF127 7.5. 16:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B TJ Rožnov p.R.
XAF128 7.5. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla HC Nový Jičín
XAF129 7.5. 15:00 Házená Uničov TJ Sokol Luhačovice
XAF130 7.5. 15:30 MHK TAEDA Karviná TJ Sokol Ostrava
XAF131 7.5. 18:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O.
XAF132 8.5. 17:00 Lesana Zubří Tatran Litovel junioři

Facebook