Starší dorost - utkání 2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (SM)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD001 19.9. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla Tatran Litovel
XCD002 19.9. 16:00 SK Žeravice KH Zbrojovka Vsetín
XCD003 19.9. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.
XCD004 19.9. 14:30 Sokol Ostrava HC Nový Jičín

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD005 26.9. 15:00 Tatran Litovel HC Nový Jičín
XCD006 27.9. 00:00 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
XCD007 27.9. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R.
XCD008 26.9. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla SK Žeravice

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD009 3.10. 16:00 SK Žeravice Tatran Litovel
XCD010 3.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Fatra-Slavia Napajedla
XCD011 3.10. 14:30 Sokol Ostrava KH Zbrojovka Vsetín
XCD012 4.10. 15:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O.

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD013 10.10. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
XCD014 11.10. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Nový Jičín
XCD015 10.10. 16:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Ostrava
XCD016 10.10. 18:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD017 17.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
XCD018 17.10. 14:30 Sokol Ostrava SK Žeravice
XCD019 18.10. 15:00 HC Nový Jičín Fatra-Slavia Napajedla
XCD020 18.10. 14:30 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD021 24.10. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín
XCD022 24.10. 16:00 Fatra-Slavia Napajedla SKH Polanka n.O.
XCD023 24.10. 18:00 SK Žeravice HC Nový Jičín
XCD024 24.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD025 31.10. 14:30 Sokol Ostrava Tatran Litovel
XCD026 1.11. 11:00 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
XCD027 1.11. 14:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice
XCD028 1.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Fatra-Slavia Napajedla

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD029 14.11. 15:00 Tatran Litovel Fatra-Slavia Napajedla
XCD030 15.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Žeravice
XCD031 14.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
XCD032 15.11. 17:00 HC Nový Jičín Sokol Ostrava

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD033 22.11. 15:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel
XCD034 21.11. 13:30 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
XCD035 22.11. 16:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín
XCD036 21.11. 16:00 SK Žeravice Fatra-Slavia Napajedla

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD037 28.11. 09:00 Tatran Litovel SK Žeravice
XCD038 28.11. 16:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Rožnov p.R.
XCD039 29.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Ostrava
XCD040 29.11. 16:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD041 6.12. 16:00 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XCD042 6.12. 17:00 HC Nový Jičín KH Zbrojovka Vsetín
XCD043 5.12. 14:30 Sokol Ostrava Fatra-Slavia Napajedla
XCD044 5.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD045 12.9. 09:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 24:31
XCD046 12.9. 16:00 SK Žeravice Sokol Ostrava 31:32
XCD047 12.9. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla HC Nový Jičín
XCD048 13.9. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O.

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD049 7.2. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel
XCD050 7.2. 16:30 SKH Polanka n.O. Fatra-Slavia Napajedla
XCD051 7.2. 18:00 HC Nový Jičín SK Žeravice
XCD052 6.2. 14:30 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD053 13.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
XCD054 13.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín
XCD055 13.2. 14:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O.
XCD056 13.2. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla KH Zbrojovka Vsetín

2. liga - nadstavba (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N1 27.2. 15:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N2 6.3. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N3 21.3. 17:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N4 27.3. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N5 10.4. 15:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N6 17.4. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N7 24.4. (hlášenka) Tatran Litovel (bude upřesněno)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N8 8.5. 15:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N9 15.5. 14:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N10 22.5. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

Facebook