Starší dorost - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (SM)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD001 19.9. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla Tatran Litovel 25:26
XCD002 19.9. 16:00 SK Žeravice KH Zbrojovka Vsetín 38:31
XCD003 19.9. 00:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.
XCD004 19.9. 14:30 Sokol Ostrava HC Nový Jičín 44:20

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD005 26.9. 15:00 Tatran Litovel HC Nový Jičín 40:23
XCD006 27.9. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 40:20
XCD007 27.9. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 35:31
XCD008 26.9. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla SK Žeravice 40:38

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD009 3.10. 16:00 SK Žeravice Tatran Litovel 24:33
XCD010 3.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Fatra-Slavia Napajedla 34:25
XCD011 3.10. 14:30 Sokol Ostrava KH Zbrojovka Vsetín 28:38
XCD012 4.10. 15:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O. 22:49

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD013 10.10. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 30:39
XCD014 11.10. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Nový Jičín 40:28
XCD015 10.10. 16:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Ostrava 38:30
XCD016 10.10. 00:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD017 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
XCD018 Sokol Ostrava SK Žeravice
XCD019 HC Nový Jičín Fatra-Slavia Napajedla
XCD020 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD021 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín
XCD022 Fatra-Slavia Napajedla SKH Polanka n.O.
XCD023 SK Žeravice HC Nový Jičín
XCD024 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD025 Sokol Ostrava Tatran Litovel
XCD026 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
XCD027 SKH Polanka n.O. SK Žeravice
XCD028 KH Zbrojovka Vsetín Fatra-Slavia Napajedla

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD029 Tatran Litovel Fatra-Slavia Napajedla
XCD030 KH Zbrojovka Vsetín SK Žeravice
XCD031 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
XCD032 HC Nový Jičín Sokol Ostrava

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD033 HC Nový Jičín Tatran Litovel
XCD034 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
XCD035 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín
XCD036 SK Žeravice Fatra-Slavia Napajedla

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD037 Tatran Litovel SK Žeravice
XCD038 Fatra-Slavia Napajedla TJ Rožnov p.R.
XCD039 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Ostrava
XCD040 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD041 6.12. 16:00 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XCD042 6.12. 17:00 HC Nový Jičín KH Zbrojovka Vsetín
XCD043 5.12. 14:30 Sokol Ostrava Fatra-Slavia Napajedla
XCD044 5.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD045 12.9. 09:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 24:31
XCD046 12.9. 16:00 SK Žeravice Sokol Ostrava 31:32
XCD047 12.9. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla HC Nový Jičín
XCD048 28.9. 16:30 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O. 23:44

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD049 7.2. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel
XCD050 7.2. 16:30 SKH Polanka n.O. Fatra-Slavia Napajedla
XCD051 7.2. 18:00 HC Nový Jičín SK Žeravice
XCD052 6.2. 14:30 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCD053 13.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
XCD054 13.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín
XCD055 13.2. 14:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O.
XCD056 13.2. 15:00 Fatra-Slavia Napajedla KH Zbrojovka Vsetín

2. liga - nadstavba (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N1 27.2. 15:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N2 6.3. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N3 21.3. 17:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N4 27.3. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N5 10.4. 15:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N6 17.4. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N7 24.4. (hlášenka) Tatran Litovel (bude upřesněno)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N8 8.5. 15:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N9 15.5. 14:00 Tatran Litovel (bude upřesněno)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
N10 22.5. 09:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel

Facebook