Starší miniházená - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

0. kolo - Zahajovací turnaj
Termín Pořadatel Hosté
19.10. 09:00 Sokol Horka n.M.  Centrum Haná, Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel, HBC Olomouc A, HBC Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov, Házená Uničov, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, SK Žeravice

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
3.10. (hlášenka) Cement Hranice A Centrum Haná, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol Kostelec n.H.
3.10. 14:30 SK HFP Prostějov  Tatran Litovel, HBC Olomouc A, HBC Olomouc B, Házená Uničov
4.10. 12:00 Sokol Horka n.M.  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, SK Žeravice, Sokol II Prostějov

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
SK Žeravice  Cement Hranice A, Sokol Horka n.M., Sokol Kostelec n.H.
Tatran Litovel  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
Sokol II Prostějov  HBC Olomouc A, HBC Olomouc B, Házená Uničov, SK HFP Prostějov

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
HBC Olomouc A Cement Hranice A, HBC Olomouc B, Tatran Litovel
SK HFP Prostějov  Sokol Horka n.M., DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, SK Žeravice
Házená Uničov  Sokol Kostelec n.H., Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol II Prostějov

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
Házená Velká Bystřice A Cement Hranice A, Házená Velká Bystřice B, Házená Uničov
Sokol Kostelec n.H.  Tatran Litovel, SK Žeravice, Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov
DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc A, HBC Olomouc B, Sokol Horka n.M.

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
21.11. (hlášenka) Cement Hranice A DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol II Prostějov
21.11. 08:30 Házená Uničov  Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Tatran Litovel
21.11. 08:30 SK Žeravice  Sokol Kostelec n.H., HBC Olomouc A, HBC Olomouc B, SK HFP Prostějov

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
29.11. 09:00 Tatran Litovel  Cement Hranice A, Centrum Haná, Sokol Horka n.M., SK HFP Prostějov
29.11. 12:00 DHK Zora Olomouc B DHK Zora Olomouc A, Sokol II Prostějov, SK Žeravice, Házená Uničov
29.11. 11:00 Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, HBC Olomouc A, HBC Olomouc B, Sokol Kostelec n.H.

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
6.12. 09:00 HBC Olomouc B HBC Olomouc A, Cement Hranice A, Centrum Haná, SK Žeravice
5.12. 10:00 Sokol Kostelec n.H.  Házená Uničov, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel
6.12. 11:00 Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M., SK HFP Prostějov

Facebook

Partneři: