Starší žáci - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

MSK+OLK liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TGA001 12.9. 13:00 Pepino SKP Frýdek-Místek HCB Karviná A 9:15
TGA002 12.9. 14:15 HCB Karviná A SK Žeravice 26:20
TGA003 12.9. 15:30 Pepino SKP Frýdek-Místek SK Žeravice 32:20
TGA004 12.9. 09:00 TJ Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966 24:25
TGA005 12.9. 10:15 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 17:21
TGA006 12.9. 11:30 TJ Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná 19:20
TGA007 13.9. 13:00 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice A 17:23
TGA008 13.9. 14:20 KH Kopřivnice A Tatran Litovel 16:17
TGA009 13.9. 15:40 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 18:27

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TGA010 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
TGA011 Tatran Litovel Pepino SKP Frýdek-Místek
TGA012 HBC Olomouc 1966 Pepino SKP Frýdek-Místek
TGA013 26.9. 09:30 HCB Karviná A TJ Sokol Ostrava 21:16
TGA014 26.9. 11:00 TJ Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 18:14
TGA015 26.9. 12:30 HCB Karviná A SKH Polanka n.O. 29:14
TGA016 27.9. 15:00 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 33:17
TGA017 27.9. 16:15 SK Žeravice KH Kopřivnice A 18:29
TGA018 27.9. 17:30 Sokol Centrum Haná KH Kopřivnice A 23:16

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TGA019 KH Kopřivnice A Pepino SKP Frýdek-Místek
TGA020 Pepino SKP Frýdek-Místek TJ Sokol Ostrava
TGA021 KH Kopřivnice A TJ Sokol Ostrava
TGA022 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná
TGA023 Sokol Centrum Haná HCB Karviná A
TGA024 Tatran Litovel HCB Karviná A
TGA025 10.10. 13:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 26:29
TGA026 10.10. 14:30 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 25:20
TGA027 10.10. 16:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O. 30:23

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TGA028 SKH Polanka n.O. Pepino SKP Frýdek-Místek
TGA029 Pepino SKP Frýdek-Místek Sokol Centrum Haná
TGA030 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná
TGA031 HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice A
TGA032 KH Kopřivnice A HCB Karviná A
TGA033 HBC Olomouc 1966 HCB Karviná A
TGA034 SK Žeravice Tatran Litovel
TGA035 Tatran Litovel TJ Sokol Ostrava
TGA036 SK Žeravice TJ Sokol Ostrava

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TGA037 7.11. 09:30 HCB Karviná A Pepino SKP Frýdek-Místek
TGA038 7.11. 11:00 Pepino SKP Frýdek-Místek SK Žeravice
TGA039 7.11. 12:30 HCB Karviná A SK Žeravice
TGA040 7.11. 12:15 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966
TGA041 7.11. 13:30 HBC Olomouc 1966 TJ Sokol Ostrava
TGA042 7.11. 14:45 Sokol Centrum Haná TJ Sokol Ostrava
TGA043 7.11. 09:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice A
TGA044 7.11. 10:15 KH Kopřivnice A SKH Polanka n.O.
TGA045 7.11. 11:30 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TGA046 21.11. 09:00 Pepino SKP Frýdek-Místek HBC Olomouc 1966
TGA047 21.11. 10:15 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
TGA048 21.11. 11:30 Pepino SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel
TGA049 21.11. 09:00 TJ Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
TGA050 21.11. 10:15 SKH Polanka n.O. HCB Karviná A
TGA051 21.11. 11:30 TJ Sokol Ostrava HCB Karviná A
TGA052 21.11. 08:30 KH Kopřivnice A SK Žeravice
TGA053 21.11. 09:50 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
TGA054 21.11. 11:10 KH Kopřivnice A Sokol Centrum Haná

Facebook

Partneři: