Starší žáci - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Liga Olomouckého kraje

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA001 18.9. 10:30 SK HFP Prostějov SK Žeravice 24:29 (15:13)
MGA002 18.9. 14:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 22:35 (6:16)
MGA003 18.9. 14:30 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 42:17 (21:7)
MGA004 17.9. 10:30 Tatran Litovel Cement Hranice 25:15 (8:6)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA005 25.9. 11:00 SK Žeravice Cement Hranice 21:22 (10:11)
MGA006 24.9. 12:00 Házená Uničov Házená Velká Bystřice 16:29 (9:14)
MGA007 25.9. 11:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 31:38 (19:20)
MGA008 24.9. 10:30 SK HFP Prostějov Sokol Horka n.M. 31:33 (16:17)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA009 2.10. 15:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 23:28 (9:14)
MGA010 2.10. 14:30 Sokol Centrum Haná SK HFP Prostějov 32:21 (18:8)
MGA011 1.10. 13:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 33:22 (19:12)
MGA012 1.10. 10:30 Tatran Litovel Házená Uničov 29:18 (15:9)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA013 16.10. 10:30 Cement Hranice Házená Uničov 19:14 (8:10)
MGA014 9.10. 18:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 26:26 (14:11)
MGA015 9.10. 10:30 SK HFP Prostějov Házená Velká Bystřice 26:43 (16:20)
MGA016 9.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná 22:31 (11:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA017 23.10. 14:30 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 38:29 (21:15)
MGA018 16.10. 14:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 37:17 (15:9)
MGA019 23.10. 13:00 Tatran Litovel SK HFP Prostějov 38:34 (18:17)
MGA020 22.10. 10:00 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 23:26 (15:14)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA021 5.11. 13:30 SK Žeravice Házená Uničov 29:18 (14:6)
MGA022 6.11. 17:50 SK HFP Prostějov Cement Hranice 11:28 (8:12)
MGA023 5.11. 12:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 38:16 (16:7)
MGA024 5.11. 12:30 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 26:18 (10:7)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA025 12.11. 11:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice 30:21 (15:12)
MGA026 12.11. 10:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 22:38 (10:21)
MGA027 12.11. 13:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 20:24 (7:12)
MGA028 13.11. 14:00 Házená Uničov HBC Olomouc 1966 16:26 (9:12)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA029 19.11. 11:30 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 32:33 (15:15)
MGA030 20.11. 10:30 SK HFP Prostějov Házená Uničov 29:31 (14:13)
MGA031 19.11. 17:30 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 36:31 (19:14)
MGA032 19.11. 13:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 34:25 (15:14)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA033 23.11. 18:30 SK Žeravice Tatran Litovel 33:28 (22:13)
MGA034 3.12. 13:00 Cement Hranice Házená Velká Bystřice
MGA035 11.12. 18:30 Sokol Horka n.M. Házená Uničov
MGA036 4.12. 09:00 HBC Olomouc 1966 SK HFP Prostějov

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA037 4.3. 13:30 SK Žeravice SK HFP Prostějov
MGA038 5.3. 11:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M.
MGA039 4.3. 12:00 Házená Uničov Sokol Centrum Haná
MGA040 4.3. 13:00 Cement Hranice Tatran Litovel

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA041 18.3. 13:00 Cement Hranice SK Žeravice
MGA042 18.3. 11:30 Házená Velká Bystřice Házená Uničov
MGA043 18.3. 18:00 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966
MGA044 19.3. 15:00 Sokol Horka n.M. SK HFP Prostějov

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA045 25.3. 13:30 SK Žeravice Sokol Horka n.M.
MGA046 25.3. 18:00 SK HFP Prostějov Sokol Centrum Haná
MGA047 26.3. 11:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice
MGA048 25.3. 12:00 Házená Uničov Tatran Litovel

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA049 1.4. 13:00 Házená Uničov Cement Hranice
MGA050 1.4. 10:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
MGA051 1.4. 11:30 Házená Velká Bystřice SK HFP Prostějov
MGA052 1.4. 18:00 Sokol Centrum Haná Sokol Horka n.M.

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA053 15.4. 13:30 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
MGA054 16.4. 15:00 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice
MGA055 15.4. 18:00 SK HFP Prostějov Tatran Litovel
MGA056 16.4. 11:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA057 29.4. 12:00 Házená Uničov SK Žeravice
MGA058 29.4. 13:00 Cement Hranice SK HFP Prostějov
MGA059 29.4. 10:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
MGA060 29.4. 11:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA061 6.5. 13:30 SK Žeravice Házená Velká Bystřice
MGA062 6.5. 18:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel
MGA063 7.5. 15:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice
MGA064 7.5. 11:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA065 21.5. 11:00 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice
MGA066 20.5. 12:00 Házená Uničov SK HFP Prostějov
MGA067 20.5. 13:00 Cement Hranice Sokol Centrum Haná
MGA068 20.5. 10:30 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA069 27.5. 13:30 Tatran Litovel SK Žeravice
MGA070 27.5. 11:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice
MGA071 28.5. 15:00 Házená Uničov Sokol Horka n.M.
MGA072 27.5. 18:00 SK HFP Prostějov HBC Olomouc 1966

Kvalifikace Žákovské ligy

Kvalifikační turnaj D
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA001 27.11. 08:00 Házená Mělník Lokomotiva Vršovice 9:25 (5:14)
XGA002 27.11. 08:55 Baník Most Jiskra Třeboň 21:20 (13:9)
XGA003 27.11. 10:10 Házená Mělník Jiskra Třeboň 13:23 (6:14)
XGA004 27.11. 11:05 Lokomotiva Vršovice Baník Most 29:19 (17:13)
XGA005 27.11. 12:20 Jiskra Třeboň Lokomotiva Vršovice 24:22 (11:12)
XGA006 27.11. 13:15 Baník Most Házená Mělník 31:17 (13:6)

Kvalifikační turnaj A
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA007 27.11. 08:00 HC Nový Jičín SKP Frýdek-Místek 8:20 (5:10)
XGA008 27.11. 09:00 Házená Velká Bystřice Házená Uničov 30:14 (13:5)
XGA009 27.11. 10:00 HC Zlín SKP Frýdek-Místek 16:14 (10:7)
XGA010 27.11. 11:00 HC Nový Jičín Házená Velká Bystřice 11:19 (6:8)
XGA011 27.11. 12:00 Házená Uničov HC Zlín 7:36 (4:21)
XGA012 27.11. 13:00 SKP Frýdek-Místek Házená Velká Bystřice 17:10 (6:4)
XGA013 27.11. 14:00 HC Nový Jičín Házená Uničov 20:8 (12:4)
XGA014 27.11. 15:00 Házená Velká Bystřice HC Zlín 14:23 (7:12)
XGA015 27.11. 16:00 Házená Uničov SKP Frýdek-Místek 14:23 (7:15)
XGA016 27.11. 17:00 HC Nový Jičín HC Zlín 16:26 (8:10)

Kvalifikační turnaj G
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA017 27.11. 09:00 Sokol Telnice Cement Hranice 25:17 (14:6)
XGA018 27.11. 09:55 HBC Jičín Sokol Klimkovice 37:9 (18:3)
XGA019 27.11. 10:50 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Telnice 15:23 (8:14)
XGA020 27.11. 11:45 Cement Hranice HBC Jičín 15:21 (8:9)
XGA021 27.11. 12:40 Sokol Klimkovice Kovofiniš Ledeč n.S. 11:42 (6:22)
XGA022 27.11. 13:35 Sokol Telnice HBC Jičín 24:14 (10:5)
XGA023 27.11. 14:30 Cement Hranice Sokol Klimkovice 22:14 (12:7)
XGA024 27.11. 15:25 HBC Jičín Kovofiniš Ledeč n.S. 22:26 (10:13)
XGA025 27.11. 16:20 Sokol Klimkovice Sokol Telnice 12:21 (1:11)
XGA026 27.11. 17:15 Kovofiniš Ledeč n.S. Cement Hranice 27:16 (13:11)

Kvalifikační turnaj C
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA027 26.11. 09:30 Jiskra Zruč n.S. TJ JM Chodov 12:22 (8:13)
XGA028 26.11. 10:30 1.HK Dvůr Králové n.L. Lokomotiva Louny 24:23 (14:15)
XGA029 26.11. 12:05 1.HK Dvůr Králové n.L. Jiskra Zruč n.S. 24:20 (11:8)
XGA030 26.11. 13:05 Lokomotiva Louny TJ JM Chodov 8:16 (4:10)
XGA031 26.11. 14:40 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L. 30:15 (13:11)
XGA032 26.11. 15:40 Jiskra Zruč n.S. Lokomotiva Louny 10:27 (4:11)

Kvalifikační turnaj F
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA033 27.11. 09:30 Sokol Velké Meziříčí SK Kuřim 22:18 (16:9)
XGA034 27.11. 10:30 Sokol Úvaly Lokomotiva České Budějovice 21:19 (12:11)
XGA035 27.11. 11:55 Sokol Úvaly Sokol Velké Meziříčí 15:24 (8:13)
XGA036 27.11. 12:55 Lokomotiva České Budějovice SK Kuřim 25:16 (12:7)
XGA037 27.11. 14:20 SK Kuřim Sokol Úvaly 21:19 (12:12)
XGA038 27.11. 15:20 Sokol Velké Meziříčí Lokomotiva České Budějovice 22:22 (11:11)

Kvalifikační turnaj B
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA039 26.11. 08:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště HBC Olomouc 1966 15:17 (9:7)
XGA040 26.11. 09:25 Tatran Bohunice SKH Polanka n.O. 10:28 (3:11)
XGA041 26.11. 10:20 Sokol Ostrava Sl. Slávia Uherské Hradiště 14:17 (8:8)
XGA042 26.11. 11:15 HBC Olomouc 1966 Tatran Bohunice 24:9 (13:7)
XGA043 26.11. 12:10 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 26:18 (14:11)
XGA044 26.11. 13:05 Sl. Slávia Uherské Hradiště Tatran Bohunice 22:17 (12:6)
XGA045 26.11. 14:00 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 16:22 (4:11)
XGA046 26.11. 14:55 Tatran Bohunice Sokol Ostrava 13:19 (4:11)
XGA047 26.11. 15:50 SKH Polanka n.O. Sl. Slávia Uherské Hradiště 25:22 (13:12)
XGA048 26.11. 16:45 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966 17:25 (7:12)

Kvalifikační turnaj E
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA049 26.11. 08:30 Tatran Litovel SK Žeravice 24:26 (11:12)
XGA050 26.11. 09:15 TJ Holešov SKKP Handball Brno 17:25 (8:15)
XGA051 26.11. 10:00 HCB Karviná Tatran Litovel 11:12 (4:8)
XGA052 26.11. 10:45 SK Žeravice TJ Holešov 19:16 (9:7)
XGA053 26.11. 11:30 SKKP Handball Brno HCB Karviná 10:12 (4:6)
XGA054 26.11. 12:15 Tatran Litovel TJ Holešov 29:10 (16:3)
XGA055 26.11. 13:00 SK Žeravice SKKP Handball Brno 23:21 (11:11)
XGA056 26.11. 13:45 TJ Holešov HCB Karviná 9:15 (5:6)
XGA057 26.11. 14:30 SKKP Handball Brno Tatran Litovel 19:24 (11:11)
XGA058 26.11. 15:15 HCB Karviná SK Žeravice 8:14 (4:9)

Kvalifikační turnaj H
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGA059 26.11. 08:00 Jiskra Havlíčkův Brod Sparta Kutná Hora 24:18 (13:8)
XGA060 26.11. 09:00 Spartak MAS Sezimovo Ústí Sokol Vršovice 23:23 (11:14)
XGA061 26.11. 10:00 HK Lovosice Sparta Kutná Hora 21:15 (10:6)
XGA062 26.11. 11:00 Jiskra Havlíčkův Brod Spartak MAS Sezimovo Ústí 23:31 (12:16)
XGA063 26.11. 12:00 Sokol Vršovice HK Lovosice 2:36 (0:17)
XGA064 26.11. 13:00 Sparta Kutná Hora Spartak MAS Sezimovo Ústí 20:21 (11:12)
XGA065 26.11. 14:00 Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Vršovice 16:22 (8:11)
XGA066 26.11. 15:00 Spartak MAS Sezimovo Ústí HK Lovosice 19:27 (9:15)
XGA067 26.11. 16:00 Sokol Vršovice Sparta Kutná Hora 24:15 (15:6)
XGA068 26.11. 17:00 Jiskra Havlíčkův Brod HK Lovosice 11:31 (5:14)

Facebook