Český pohár mužů - 1. kolo
Sokol Bělá p.B. - ELP Jablonec n.N. 16:26 (7:11)
Sestavy a branky:
TJ Sokol Bělá p. B.: Maršálek - Vítek 4/2, Humpola 3/1, Kučera 3/1, Myšák 3/1, Piešťanský 1, Hamšík 1, Loukotka 1, Šulc, Coufal, Kučera.
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.: Vraný 7/1, Hána 7, Střižík 4, Jandera 3, Hassa 3, Kudrhalt 1, Radosta 1, Preisler, Kubík, Krčka, Mony, Smrček, Novák.
Rozhodčí: Pešek - Matis
Sedmičky: 5 - 1
Žluté karty: 2 - 0
Vyloučení: 2 - 1
Červené karty: 0 - 0
Diváků:
Další utkání 1. kolo Český pohár mužů:
MHK Karviná |
- (bude upřesněno) |
|
|
Liberec Handball |
- (bude upřesněno) |
|
|
Baník Most |
- (bude upřesněno) |
|
|
Tatran Bohunice |
- (bude upřesněno) |
|
|
TJ Košutka Plzeň |
- Sokol Šťáhlavy |
23:26 |
(11:13) |
Sokol Nové Bránice |
- Sokol Telnice |
31:27 |
(16:15) |
Sokol Klimkovice |
- Lesana Zubří |
19:35 |
(10:17) |
Sokol Velké Meziříčí |
- Jiskra Havlíčkův Brod |
39:29 |
(23:15) |
TJ Dolní Cerekev |
- 1.HC Pardubice |
19:28 |
(6:12) |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
- HK Slavia Praha |
27:28 |
(11:14) |
Sokol Horka n.M. |
- Sokol Kostelec n.H. |
23:33 |
|
Jiskra Třeboň |
- Lokomotiva České Budějovice |
27:25 (7m) |
(9:11, 24:24 - 26:24) |
Sokol Újezd u Brna |
- Sokol Juliánov |
27:30 |
(11:12) |
HC Hlučín |
- HC Nový Jičín |
26:24 |
(12:13) |
Sokol Osek nad Bečvou |
- SK Žeravice |
14:33 |
(3:19) |
Lokomotiva Louny |
- Chemička Ústí n.L. |
28:32 |
(13:16) |
SK Droždín |
- Sokol II Prostějov |
31:15 |
|
HK Slavia VŠ Plzeň |
- Lokomotiva Vršovice |
26:21 |
(15:10) |
Sokol Úvaly |
- Spartak MAS Sezimovo Ústí |
29:21 |
(13:11) |
HK Chomutov |
- Sokol Libčice n.V. |
21:26 |
(10:13) |
TJ Holešov |
- TJ Rožnov p.R. |
28:43 |
(10:21) |
Lokomotiva Česká Lípa |
- HC Auto Škoda Mladá Boleslav |
11:20 |
(5:9) |
Fatra-Slavia Napajedla |
- Sokol Luhačovice |
29:28 |
(28:28) |
HC Čambavamba |
- Sparta Kutná Hora |
17:31 |
(6:14) |
Sokol Ostrava |
- SKH Polanka n.O. |
29:35 |
(20:14) |
Sokol Měnín |
- SK Kuřim |
25:47 |
(13:25) |
Házená Uničov |
- HBC Olomouc 1966 |
30:26 |
(13:16) |
Tabulka Český pohár mužů po 1. kolo:
1. |
Talent Plzeň |
5 |
5 |
0 |
0 |
169:102 |
|
10 |
2. |
Sokol Nové Veselí |
5 |
4 |
0 |
1 |
154:129 |
|
8 |
3. |
HK Lovosice |
4 |
3 |
0 |
1 |
139:111 |
|
6 |
4. |
HCB Karviná |
4 |
3 |
0 |
1 |
115:103 |
|
6 |
5. |
Sokol Šťáhlavy |
4 |
3 |
0 |
1 |
105:102 |
|
6 |
6. |
SK Kuřim |
3 |
2 |
0 |
1 |
105:71 |
|
4 |
7. |
HC Dukla Praha |
3 |
2 |
0 |
1 |
96:67 |
|
4 |
8. |
SKKP Handball Brno |
3 |
2 |
0 |
1 |
88:72 |
|
4 |
9. |
KH Kopřivnice |
3 |
2 |
0 |
1 |
98:87 |
|
4 |
10. |
Liberec Handball |
3 |
2 |
0 |
1 |
82:71 |
|
4 |
11. |
KH Zbrojovka Vsetín |
3 |
2 |
0 |
1 |
104:97 |
|
4 |
12. |
Fatra-Slavia Napajedla |
3 |
2 |
0 |
1 |
88:82 |
|
4 |
13. |
Sokol Velké Meziříčí |
3 |
2 |
0 |
1 |
71:68 |
|
4 |
14. |
Házená Legata Hustopeče |
3 |
2 |
0 |
1 |
78:85 |
|
4 |
15. |
Chemička Ústí n.L. |
3 |
2 |
0 |
1 |
67:74 |
|
4 |
16. |
ELP Jablonec n.N. |
3 |
2 |
0 |
1 |
69:77 |
|
4 |
17. |
HC Zlín |
3 |
2 |
0 |
1 |
85:97 |
|
4 |
18. |
Sokol Úvaly |
3 |
2 |
0 |
1 |
74:87 |
|
4 |
19. |
Cement Hranice |
3 |
2 |
0 |
1 |
77:92 |
|
4 |
20. |
HC Zubří |
2 |
1 |
0 |
1 |
65:45 |
|
2 |
21. |
HBC Jičín |
2 |
1 |
0 |
1 |
64:47 |
|
2 |
22. |
SHC Maloměřice |
2 |
1 |
0 |
1 |
69:56 |
|
2 |
23. |
SK Žeravice |
2 |
1 |
0 |
1 |
51:38 |
|
2 |
24. |
Lesana Zubří |
2 |
1 |
0 |
1 |
66:55 |
|
2 |
25. |
SK Droždín |
2 |
1 |
0 |
1 |
52:43 |
|
2 |
26. |
HC Auto Škoda Mladá Boleslav |
2 |
1 |
0 |
1 |
45:37 |
|
2 |
27. |
Tatran Litovel |
2 |
1 |
0 |
1 |
73:66 |
|
2 |
28. |
1.HC Pardubice |
2 |
1 |
0 |
1 |
53:47 |
|
2 |
29. |
HK Bystřice p.H. |
2 |
1 |
0 |
1 |
59:55 |
|
2 |
30. |
Sparta Kutná Hora |
2 |
1 |
0 |
1 |
31:27 |
|
2 |
31. |
Tatran Bohunice |
2 |
1 |
0 |
1 |
45:42 |
|
2 |
32. |
TJ Rožnov p.R. |
2 |
1 |
0 |
1 |
65:64 |
|
2 |
33. |
SKH Polanka n.O. |
2 |
1 |
0 |
1 |
59:58 |
|
2 |
34. |
MHK Karviná |
2 |
1 |
0 |
1 |
58:58 |
|
2 |
35. |
Sokol Libčice n.V. |
2 |
1 |
0 |
1 |
52:52 |
|
2 |
36. |
HK Slavia Praha |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:56 |
|
2 |
37. |
Sokol Nové Bránice |
2 |
1 |
0 |
1 |
54:56 |
|
2 |
38. |
Sokol Kostelec n.H. |
2 |
1 |
0 |
1 |
65:68 |
|
2 |
39. |
Jiskra Třeboň |
2 |
1 |
0 |
1 |
50:54 |
|
2 |
40. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
2 |
1 |
0 |
1 |
49:54 |
|
2 |
41. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
2 |
1 |
0 |
1 |
26:31 |
|
2 |
42. |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
2 |
1 |
0 |
1 |
53:59 |
|
2 |
43. |
Házená Uničov |
2 |
1 |
0 |
1 |
52:59 |
|
2 |
44. |
TJ JM Chodov |
2 |
1 |
0 |
1 |
48:56 |
|
2 |
45. |
Sokol Juliánov |
2 |
1 |
0 |
1 |
48:59 |
|
2 |
46. |
HC Hlučín |
2 |
1 |
0 |
1 |
47:60 |
|
2 |
47. |
HK Ivančice |
2 |
1 |
0 |
1 |
48:63 |
|
2 |
48. |
Házená Velká Bystřice |
2 |
1 |
0 |
1 |
47:65 |
|
2 |
49. |
(bude upřesněno) |
|
0 |
0 |
0 |
|
|
0 |
50. |
Sokol Dřevohostice |
|
0 |
0 |
0 |
|
|
0 |
51. |
SKP Frýdek-Místek |
1 |
0 |
0 |
1 |
38:39 |
|
0 |
52. |
Sokol Luhačovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:29 |
|
0 |
53. |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:28 |
|
0 |
54. |
Baník Most |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:27 |
|
0 |
55. |
Lokomotiva České Budějovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:27 |
|
0 |
56. |
HC Nový Jičín |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:26 |
|
0 |
57. |
Sokol Újezd u Brna |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:30 |
|
0 |
58. |
Sokol Vršovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:27 |
|
0 |
59. |
TJ Košutka Plzeň |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:26 |
|
0 |
60. |
Lokomotiva Louny |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:32 |
|
0 |
61. |
Sokol Telnice |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:31 |
|
0 |
62. |
HBC Olomouc 1966 |
1 |
0 |
0 |
1 |
26:30 |
|
0 |
63. |
TJ Náchod |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:28 |
|
0 |
64. |
HK Chomutov |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:26 |
|
0 |
65. |
Lokomotiva Vršovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:26 |
|
0 |
66. |
Sokol Ostrava |
1 |
0 |
0 |
1 |
29:35 |
|
0 |
67. |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:29 |
|
0 |
68. |
TJ Dolní Cerekev |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:28 |
|
0 |
69. |
Lokomotiva Česká Lípa |
1 |
0 |
0 |
1 |
11:20 |
|
0 |
70. |
Jiskra Havlíčkův Brod |
1 |
0 |
0 |
1 |
29:39 |
|
0 |
71. |
Sokol Horka n.M. |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:33 |
|
0 |
72. |
Sokol Bělá p.B. |
1 |
0 |
0 |
1 |
16:26 |
|
0 |
73. |
HC Čambavamba |
1 |
0 |
0 |
1 |
17:31 |
|
0 |
74. |
TJ Holešov |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:43 |
|
0 |
75. |
Sokol Klimkovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:35 |
|
0 |
76. |
Sokol II Prostějov |
1 |
0 |
0 |
1 |
15:31 |
|
0 |
77. |
Sokol Osek nad Bečvou |
1 |
0 |
0 |
1 |
14:33 |
|
0 |
78. |
Sokol Měnín |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:47 |
|
0 |