Český pohár mužů mužů - 1. kolo
Sokol Telnice - SK Kuřim 26:25 (13:12)
Sestavy a branky:
Sokol Telnice: Popela 9/3, Gregor 3, Lengál 3, Purket 2, Sedlák 2, Knol 2, Esterka 2, Švach 1, Doležal 1, Vykouřil 1, Sklenář, Jochman, Musil, Vítek, Plíhal, Vařečka.
SK Kuřim: Čermák 6/1, Kocman 6, Chýlek 4, Hirš 3, Kopřiva 2, Hromádko 1, Šustek 1, Kopřiva 1, Javůrek 1, Fojtík, Buňka, Horák, Pokorný, Křivánek, Sýs.
Rozhodčí: Krobothová - Smékal
Sedmičky: 3 - 1
Žluté karty: 1 - 1
Vyloučení: 4 - 2
Červené karty: 0 - 0
Diváků: 200
Další utkání 1. kolo Český pohár mužů mužů:
Sokol II Prostějov |
- HBC Olomouc 1966 |
34:24 |
(34:24) |
Sokol Klimkovice |
- TJ Rožnov p.R. |
22:32 |
(13:16) |
Házená Uničov |
- Sokol Kostelec n.H. |
18:23 |
(10:9) |
Lokomotiva Vršovice |
- HK Slavia Praha |
20:27 |
(7:11) |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
- Sokol Úvaly |
17:30 |
(8:16) |
HC Nový Jičín |
- TJ Holešov |
30:33 |
(12:16) |
Lokomotiva Louny |
- Baník Most |
19:23 |
(11:12) |
Sokol Bělá p.B. |
- Sparta Kutná Hora |
26:23 |
(14:11) |
Házená Paskov |
- Sokol Ostrava |
27:34 |
(12:14) |
Sokol Osek nad Bečvou |
- Lesana Zubří |
19:28 |
(11:12) |
TJ Dolní Cerekev |
- Jiskra Třeboň |
21:40 |
(7:19) |
Meteor Orlová |
- SKH Polanka n.O. |
15:34 |
(7:15) |
HC Hlučín |
- MHK Karviná |
17:34 |
(8:17) |
Sokol Sokolnice |
- HK Ivančice |
28:40 |
(11:25) |
Sokol Nové Bránice |
- Sokol Velké Meziříčí |
23:22 |
(11:13) |
HK Chomutov |
- Chemička Ústí n.L. |
29:25 |
(13:10) |
Házená Rokycany |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
21:28 |
(8:11) |
Sokol Juliánov |
- Sokol Újezd u Brna |
28:42 |
(14:19) |
Jiskra Havlíčkův Brod |
- 1.HC Pardubice |
28:24 |
(9:11) |
Lokomotiva Česká Lípa |
- ELP Jablonec n.N. |
14:24 |
(6:11) |
Házená Mělník |
- Sokol Libčice n.V. |
30:33 |
(15:15) |
SK Žeravice |
- Fatra-Slavia Napajedla |
23:20 |
(11:11) |
Tabulka Český pohár mužů mužů po 1. kolo:
1. |
Talent Plzeň |
5 |
5 |
0 |
0 |
166:106 |
|
10 |
2. |
HCB Karviná |
5 |
4 |
0 |
1 |
139:106 |
|
8 |
3. |
HC Zubří |
4 |
3 |
0 |
1 |
100:72 |
|
6 |
4. |
SKKP Handball Brno |
4 |
3 |
0 |
1 |
126:112 |
|
6 |
5. |
KH Kopřivnice |
3 |
2 |
0 |
1 |
92:68 |
|
4 |
6. |
MHK Karviná |
3 |
2 |
0 |
1 |
98:75 |
|
4 |
7. |
Sokol Nové Veselí |
3 |
2 |
0 |
1 |
110:88 |
|
4 |
8. |
Sokol Telnice |
3 |
2 |
0 |
1 |
89:69 |
|
4 |
9. |
Sokol Úvaly |
3 |
2 |
0 |
1 |
89:74 |
|
4 |
10. |
Házená Velká Bystřice |
3 |
2 |
0 |
1 |
93:79 |
|
4 |
11. |
HBC Jičín |
3 |
2 |
0 |
1 |
92:79 |
|
4 |
12. |
Liberec Handball |
3 |
2 |
0 |
1 |
90:80 |
|
4 |
13. |
Tatran Litovel |
3 |
2 |
0 |
1 |
91:82 |
|
4 |
14. |
Sokol Šťáhlavy |
3 |
2 |
0 |
1 |
95:89 |
|
4 |
15. |
HK Lovosice |
3 |
2 |
0 |
1 |
89:87 |
|
4 |
16. |
TJ Rožnov p.R. |
3 |
2 |
0 |
1 |
79:78 |
|
4 |
17. |
Sokol Vršovice |
3 |
2 |
0 |
1 |
57:57 |
|
4 |
18. |
Sokol Újezd u Brna |
3 |
2 |
0 |
1 |
99:111 |
|
4 |
19. |
TJ Holešov |
3 |
2 |
0 |
1 |
56:69 |
|
4 |
20. |
Tatran Bohunice |
3 |
2 |
0 |
1 |
63:82 |
|
4 |
21. |
TJ JM Chodov |
2 |
1 |
0 |
1 |
68:49 |
|
2 |
22. |
Jiskra Třeboň |
2 |
1 |
0 |
1 |
64:46 |
|
2 |
23. |
HC Dukla Praha |
2 |
1 |
0 |
1 |
64:47 |
|
2 |
24. |
SKH Polanka n.O. |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:40 |
|
2 |
25. |
HK Ivančice |
2 |
1 |
0 |
1 |
66:56 |
|
2 |
26. |
KH Zbrojovka Vsetín |
2 |
1 |
0 |
1 |
60:51 |
|
2 |
27. |
SKP Frýdek-Místek |
2 |
1 |
0 |
1 |
62:54 |
|
2 |
28. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
2 |
1 |
0 |
1 |
57:52 |
|
2 |
29. |
Jiskra Havlíčkův Brod |
2 |
1 |
0 |
1 |
60:57 |
|
2 |
30. |
HK Slavia Praha |
2 |
1 |
0 |
1 |
58:55 |
|
2 |
31. |
TJ Náchod |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:52 |
|
2 |
32. |
Sokol Libčice n.V. |
1 |
1 |
0 |
0 |
33:30 |
|
2 |
33. |
ELP Jablonec n.N. |
2 |
1 |
0 |
1 |
46:44 |
|
2 |
34. |
Sokol II Prostějov |
2 |
1 |
0 |
1 |
53:53 |
|
2 |
35. |
Lesana Zubří |
2 |
1 |
0 |
1 |
49:55 |
|
2 |
36. |
Sokol Kostelec n.H. |
2 |
1 |
0 |
1 |
44:53 |
|
2 |
37. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:65 |
|
2 |
38. |
Sokol Nové Bránice |
2 |
1 |
0 |
1 |
48:58 |
|
2 |
39. |
SK Žeravice |
2 |
1 |
0 |
1 |
44:54 |
|
2 |
40. |
Sokol Ostrava |
2 |
1 |
0 |
1 |
58:69 |
|
2 |
41. |
Sokol Bělá p.B. |
2 |
1 |
0 |
1 |
47:60 |
|
2 |
42. |
Baník Most |
2 |
1 |
0 |
1 |
38:52 |
|
2 |
43. |
HK Chomutov |
2 |
1 |
0 |
1 |
47:66 |
|
2 |
44. |
Lokomotiva České Budějovice |
2 |
1 |
0 |
1 |
47:76 |
|
2 |
45. |
Sokol Vršovice |
|
0 |
0 |
0 |
|
|
0 |
46. |
Cement Hranice |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:28 |
|
0 |
47. |
SK Kuřim |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:26 |
|
0 |
48. |
Sokol Velké Meziříčí |
1 |
0 |
0 |
1 |
22:23 |
|
0 |
49. |
HC Zlín |
1 |
0 |
0 |
1 |
32:35 |
|
0 |
50. |
Házená Mělník |
1 |
0 |
0 |
1 |
30:33 |
|
0 |
51. |
HC Nový Jičín |
1 |
0 |
0 |
1 |
30:33 |
|
0 |
52. |
Sparta Kutná Hora |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:26 |
|
0 |
53. |
Fatra-Slavia Napajedla |
1 |
0 |
0 |
1 |
20:23 |
|
0 |
54. |
Chemička Ústí n.L. |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:29 |
|
0 |
55. |
1.HC Pardubice |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:28 |
|
0 |
56. |
Lokomotiva Louny |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:23 |
|
0 |
57. |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:29 |
|
0 |
58. |
Házená Uničov |
1 |
0 |
0 |
1 |
18:23 |
|
0 |
59. |
Házená Paskov |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:34 |
|
0 |
60. |
Házená Rokycany |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:28 |
|
0 |
61. |
Lokomotiva Vršovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
20:27 |
|
0 |
62. |
SHC Maloměřice |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:36 |
|
0 |
63. |
Sokol Osek nad Bečvou |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:28 |
|
0 |
64. |
HBC Olomouc 1966 |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:34 |
|
0 |
65. |
Sokol Klimkovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
22:32 |
|
0 |
66. |
Lokomotiva Česká Lípa |
1 |
0 |
0 |
1 |
14:24 |
|
0 |
67. |
HK Bystřice p.H. |
1 |
0 |
0 |
1 |
0:10 |
|
0 |
68. |
Sokol Sokolnice |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:40 |
|
0 |
69. |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
1 |
0 |
0 |
1 |
17:30 |
|
0 |
70. |
Sokol Juliánov |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:42 |
|
0 |
71. |
HC Hlučín |
1 |
0 |
0 |
1 |
17:34 |
|
0 |
72. |
TJ Dolní Cerekev |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:40 |
|
0 |
73. |
Meteor Orlová |
1 |
0 |
0 |
1 |
15:34 |
|
0 |
74. |
Házená Legata Hustopeče |
1 |
0 |
0 |
1 |
20:42 |
|
0 |