Český pohár mužů - 2. kolo
SKH Polanka n.O. - Házená Velká Bystřice 24:29 (8:17)
Sestavy a branky:
SKH Polanka n.O.: Tvarožek 6/3, Juřina 5, Gajda 4, Pavlík 3, Urban 3, Meca 2, Galdia 1, Ulmann, Barvík, Gelnar, Jaroš, Kula, Neuwirth.
Házená Velká Bystřice: Vydra, Schneider - Mužík 6/2, Menšík 5, Možíš 5, Schaffner 4, Švébiš 4, Wolf 2, Skřídlo 1, Ostrožovič 1, Šoustal 1, Buršík, Haderka.
Rozhodčí: Paululik - Verlík
Sedmičky: 3 - 2
Žluté karty: 2 - 3
Vyloučení: 2 - 4
Červené karty: 0 - 0
Diváků: 30
Další utkání 2. kolo Český pohár mužů:
Sokol Velké Meziříčí |
- Sparta Kutná Hora |
10:0 |
|
Baník Most |
- TJ JM Chodov |
25:27 |
(11:15) |
Sokol Kostelec n.H. |
- Tatran Litovel |
32:45 |
(16:23) |
Jiskra Třeboň |
- ČZ HBC Strakonice 1921 |
23:29 |
(12:11) |
Lesana Zubří |
- HC Zlín |
31:36 |
(16:19) |
Sokol Šťáhlavy |
- Sokol Vršovice |
27:24 |
(14:11) |
Chemička Ústí n.L. |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
10:0 |
|
Liberec Handball |
- TJ Náchod |
28:23 |
(15:9) |
SK Droždín |
- HK Bystřice p.H. |
21:28 |
(10:15) |
HC Hlučín |
- KH Zbrojovka Vsetín |
21:36 |
(11:17) |
1.HC Pardubice |
- HK Ivančice |
25:28 |
(11:12) |
MHK Karviná |
- Házená Uničov |
33:22 |
(18:11) |
Sokol Juliánov |
- SK Kuřim |
18:32 |
(11:19) |
ELP Jablonec n.N. |
- HC Auto Škoda Mladá Boleslav |
26:25 |
(12:13) |
Sokol Úvaly |
- Sokol Libčice n.V. |
31:26 |
(16:12) |
Tatran Bohunice |
- SK Žeravice |
24:18 |
|
HK Slavia Praha |
- 1.HK Dvůr Králové n.L. |
27:29 |
(12:13) |
Fatra-Slavia Napajedla |
- TJ Rožnov p.R. |
36:22 |
(17:13) |
Sokol Nové Bránice |
- Házená Legata Hustopeče |
23:29 |
(14:13) |
Tabulka Český pohár mužů po 2. kolo:
1. |
Talent Plzeň |
5 |
5 |
0 |
0 |
169:102 |
|
10 |
2. |
Sokol Nové Veselí |
5 |
4 |
0 |
1 |
154:129 |
|
8 |
3. |
HK Lovosice |
4 |
3 |
0 |
1 |
139:111 |
|
6 |
4. |
HCB Karviná |
4 |
3 |
0 |
1 |
115:103 |
|
6 |
5. |
Sokol Šťáhlavy |
4 |
3 |
0 |
1 |
105:102 |
|
6 |
6. |
SK Kuřim |
3 |
2 |
0 |
1 |
105:71 |
|
4 |
7. |
HC Dukla Praha |
3 |
2 |
0 |
1 |
96:67 |
|
4 |
8. |
SKKP Handball Brno |
3 |
2 |
0 |
1 |
88:72 |
|
4 |
9. |
KH Kopřivnice |
3 |
2 |
0 |
1 |
98:87 |
|
4 |
10. |
Liberec Handball |
3 |
2 |
0 |
1 |
82:71 |
|
4 |
11. |
KH Zbrojovka Vsetín |
3 |
2 |
0 |
1 |
104:97 |
|
4 |
12. |
Fatra-Slavia Napajedla |
3 |
2 |
0 |
1 |
88:82 |
|
4 |
13. |
Sokol Velké Meziříčí |
3 |
2 |
0 |
1 |
71:68 |
|
4 |
14. |
Házená Legata Hustopeče |
3 |
2 |
0 |
1 |
78:85 |
|
4 |
15. |
Chemička Ústí n.L. |
3 |
2 |
0 |
1 |
67:74 |
|
4 |
16. |
ELP Jablonec n.N. |
3 |
2 |
0 |
1 |
69:77 |
|
4 |
17. |
HC Zlín |
3 |
2 |
0 |
1 |
85:97 |
|
4 |
18. |
Sokol Úvaly |
3 |
2 |
0 |
1 |
74:87 |
|
4 |
19. |
Cement Hranice |
3 |
2 |
0 |
1 |
77:92 |
|
4 |
20. |
HC Zubří |
2 |
1 |
0 |
1 |
65:45 |
|
2 |
21. |
HBC Jičín |
2 |
1 |
0 |
1 |
64:47 |
|
2 |
22. |
SHC Maloměřice |
2 |
1 |
0 |
1 |
69:56 |
|
2 |
23. |
SK Žeravice |
2 |
1 |
0 |
1 |
51:38 |
|
2 |
24. |
Lesana Zubří |
2 |
1 |
0 |
1 |
66:55 |
|
2 |
25. |
SK Droždín |
2 |
1 |
0 |
1 |
52:43 |
|
2 |
26. |
HC Auto Škoda Mladá Boleslav |
2 |
1 |
0 |
1 |
45:37 |
|
2 |
27. |
Tatran Litovel |
2 |
1 |
0 |
1 |
73:66 |
|
2 |
28. |
1.HC Pardubice |
2 |
1 |
0 |
1 |
53:47 |
|
2 |
29. |
HK Bystřice p.H. |
2 |
1 |
0 |
1 |
59:55 |
|
2 |
30. |
Sparta Kutná Hora |
2 |
1 |
0 |
1 |
31:27 |
|
2 |
31. |
Tatran Bohunice |
2 |
1 |
0 |
1 |
45:42 |
|
2 |
32. |
TJ Rožnov p.R. |
2 |
1 |
0 |
1 |
65:64 |
|
2 |
33. |
SKH Polanka n.O. |
2 |
1 |
0 |
1 |
59:58 |
|
2 |
34. |
MHK Karviná |
2 |
1 |
0 |
1 |
58:58 |
|
2 |
35. |
Sokol Libčice n.V. |
2 |
1 |
0 |
1 |
52:52 |
|
2 |
36. |
HK Slavia Praha |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:56 |
|
2 |
37. |
Sokol Nové Bránice |
2 |
1 |
0 |
1 |
54:56 |
|
2 |
38. |
Sokol Kostelec n.H. |
2 |
1 |
0 |
1 |
65:68 |
|
2 |
39. |
Jiskra Třeboň |
2 |
1 |
0 |
1 |
50:54 |
|
2 |
40. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
2 |
1 |
0 |
1 |
49:54 |
|
2 |
41. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
2 |
1 |
0 |
1 |
26:31 |
|
2 |
42. |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
2 |
1 |
0 |
1 |
53:59 |
|
2 |
43. |
Házená Uničov |
2 |
1 |
0 |
1 |
52:59 |
|
2 |
44. |
TJ JM Chodov |
2 |
1 |
0 |
1 |
48:56 |
|
2 |
45. |
Sokol Juliánov |
2 |
1 |
0 |
1 |
48:59 |
|
2 |
46. |
HC Hlučín |
2 |
1 |
0 |
1 |
47:60 |
|
2 |
47. |
HK Ivančice |
2 |
1 |
0 |
1 |
48:63 |
|
2 |
48. |
Házená Velká Bystřice |
2 |
1 |
0 |
1 |
47:65 |
|
2 |
49. |
(bude upřesněno) |
|
0 |
0 |
0 |
|
|
0 |
50. |
Sokol Dřevohostice |
|
0 |
0 |
0 |
|
|
0 |
51. |
SKP Frýdek-Místek |
1 |
0 |
0 |
1 |
38:39 |
|
0 |
52. |
Sokol Luhačovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:29 |
|
0 |
53. |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:28 |
|
0 |
54. |
Baník Most |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:27 |
|
0 |
55. |
Lokomotiva České Budějovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:27 |
|
0 |
56. |
HC Nový Jičín |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:26 |
|
0 |
57. |
Sokol Újezd u Brna |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:30 |
|
0 |
58. |
Sokol Vršovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:27 |
|
0 |
59. |
TJ Košutka Plzeň |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:26 |
|
0 |
60. |
Lokomotiva Louny |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:32 |
|
0 |
61. |
Sokol Telnice |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:31 |
|
0 |
62. |
HBC Olomouc 1966 |
1 |
0 |
0 |
1 |
26:30 |
|
0 |
63. |
TJ Náchod |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:28 |
|
0 |
64. |
HK Chomutov |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:26 |
|
0 |
65. |
Lokomotiva Vršovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:26 |
|
0 |
66. |
Sokol Ostrava |
1 |
0 |
0 |
1 |
29:35 |
|
0 |
67. |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:29 |
|
0 |
68. |
TJ Dolní Cerekev |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:28 |
|
0 |
69. |
Lokomotiva Česká Lípa |
1 |
0 |
0 |
1 |
11:20 |
|
0 |
70. |
Jiskra Havlíčkův Brod |
1 |
0 |
0 |
1 |
29:39 |
|
0 |
71. |
Sokol Horka n.M. |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:33 |
|
0 |
72. |
Sokol Bělá p.B. |
1 |
0 |
0 |
1 |
16:26 |
|
0 |
73. |
HC Čambavamba |
1 |
0 |
0 |
1 |
17:31 |
|
0 |
74. |
TJ Holešov |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:43 |
|
0 |
75. |
Sokol Klimkovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:35 |
|
0 |
76. |
Sokol II Prostějov |
1 |
0 |
0 |
1 |
15:31 |
|
0 |
77. |
Sokol Osek nad Bečvou |
1 |
0 |
0 |
1 |
14:33 |
|
0 |
78. |
Sokol Měnín |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:47 |
|
0 |