Kvalifikace do Žákovské ligy starších žáků -
HC Nový Jičín - Tatran Litovel (ŽL) 18:24 (6:13)
Sestavy a branky:
HC Nový Jičín: Bělunek, Bušina - Drda 4, Plešek 3/2, Výskala 3, Růžička 3, Stanka 2, Krpec 1, Sedlář 1, Pustka 1, Pustka, Švihra, Oliva, Lukeš.
Tatran Litovel: Zajíček, Dostál - Tyl 9, Julínek 8, Březina 2, Fidler 2, Pospíšil 2, Sedláček 1, Brix, Elgner, Heroudek, Sedlář, Hlavinka, Sigmund, Klement.
Rozhodčí: Noworytová -
Sedmičky: 2 - 0
Žluté karty: 0 - 0
Vyloučení: 1 - 0
Červené karty: 0 - 0
Diváků:
Další utkání Kvalifikace do Žákovské ligy starších žáků:
Sparta Kutná Hora |
- HBC Jičín |
10:27 |
(7:14) |
SK Žeravice |
- TJ Holešov |
19:13 |
(11:8) |
Sokol Kobylisy |
- ELP Jablonec n.N. |
6:29 |
(1:15) |
Sokol Juliánov |
- Sokol Velké Meziříčí |
10:35 |
(4:19) |
Lokomotiva Vršovice |
- Sokol Úvaly |
5:28 |
(2:14) |
Cement Hranice |
- SKKP Handball Brno |
27:23 |
(13:14) |
Sokol Šťáhlavy |
- Sparta Kutná Hora |
16:16 |
(7:9) |
HBC Olomouc 1966 |
- KH Kopřivnice |
19:18 |
(7:9) |
Baník Most |
- ČZ HBC Strakonice 1921 |
16:31 |
(8:14) |
HCB Karviná |
- SK Žeravice |
25:13 |
(13:9) |
HBC Jičín |
- Sokol Kobylisy |
42:9 |
(16:4) |
SKH Polanka n.O. |
- Sokol Juliánov |
32:15 |
(14:8) |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
- Lokomotiva Vršovice |
15:19 |
(7:12) |
TJ Holešov |
- Cement Hranice |
21:26 |
(10:14) |
ELP Jablonec n.N. |
- Sokol Šťáhlavy |
17:22 |
(8:13) |
Sokol Velké Meziříčí |
- HBC Olomouc 1966 |
24:15 |
(14:8) |
Sokol Úvaly |
- Baník Most |
35:11 |
(18:4) |
SKKP Handball Brno |
- HCB Karviná |
13:23 |
(4:9) |
Sparta Kutná Hora |
- Sokol Kobylisy |
28:3 |
(14:1) |
KH Kopřivnice |
- SKH Polanka n.O. |
18:15 |
(7:5) |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- 1.HK Dvůr Králové n.L. |
31:13 |
(16:7) |
SK Žeravice |
- Cement Hranice |
21:31 |
(8:16) |
Lokomotiva Vršovice |
- Baník Most |
27:15 |
(14:10) |
HBC Jičín |
- ELP Jablonec n.N. |
24:10 |
(11:4) |
Sokol Juliánov |
- HBC Olomouc 1966 |
19:20 |
(11:8) |
TJ Holešov |
- SKKP Handball Brno |
21:21 |
(12:8) |
Sokol Kobylisy |
- Sokol Šťáhlavy |
5:40 |
(2:21) |
Sokol Velké Meziříčí |
- KH Kopřivnice |
20:14 |
(10:6) |
Sokol Úvaly |
- ČZ HBC Strakonice 1921 |
21:21 |
(9:14) |
Cement Hranice |
- HCB Karviná |
22:29 |
(10:16) |
ELP Jablonec n.N. |
- Sparta Kutná Hora |
11:10 |
(3:6) |
HBC Olomouc 1966 |
- SKH Polanka n.O. |
19:21 |
(9:12) |
Baník Most |
- 1.HK Dvůr Králové n.L. |
16:26 |
(6:14) |
SKKP Handball Brno |
- SK Žeravice |
19:21 |
(9:11) |
Sokol Šťáhlavy |
- HBC Jičín |
18:21 |
(8:9) |
KH Kopřivnice |
- Sokol Juliánov |
27:14 |
(9:9) |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- Lokomotiva Vršovice |
33:17 |
(12:10) |
HCB Karviná |
- TJ Holešov |
35:20 |
(20:8) |
SKH Polanka n.O. |
- Sokol Velké Meziříčí |
17:23 |
(7:11) |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
- Sokol Úvaly |
13:27 |
(4:12) |
Házená Velká Bystřice |
- Sokol Ostrava |
29:12 |
(16:9) |
HC Zubří |
- HC Nový Jičín |
15:11 |
(7:4) |
Jiskra Havlíčkův Brod |
- Jiskra Zruč n.S. |
27:24 |
(14:13) |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
- Sokol Vršovice |
18:24 |
(8:11) |
SHC Maloměřice |
- Sokol Telnice |
20:43 |
(12:21) |
Jiskra Třeboň |
- Lokomotiva Louny |
19:14 |
(11:8) |
Házená Uničov |
- Tatran Litovel |
8:25 |
(4:12) |
HK Slavia VŠ Plzeň |
- Házená Mělník |
27:17 |
(14:6) |
Sokol Nové Veselí |
- Házená Velká Bystřice |
18:24 |
(9:14) |
Sokol Újezd u Brna |
- Jiskra Havlíčkův Brod |
23:13 |
(11:8) |
SK Kuřim |
- HC Zubří |
10:12 |
(6:6) |
Sokol Bělá p.B. |
- Spartak MAS Sezimovo Ústí |
0:10 |
|
Sokol Ostrava |
- SHC Maloměřice |
34:19 |
(19:7) |
Jiskra Zruč n.S. |
- Jiskra Třeboň |
22:28 |
(9:13) |
HC Nový Jičín |
- Házená Uničov |
13:7 |
(4:5) |
Sokol Vršovice |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
20:26 |
(8:13) |
Sokol Telnice |
- Sokol Nové Veselí |
23:24 |
(11:14) |
Lokomotiva Louny |
- Sokol Újezd u Brna |
15:25 |
(9:15) |
Házená Mělník |
- Sokol Bělá p.B. |
10:0 |
|
Tatran Litovel |
- SK Kuřim |
22:15 |
(14:7) |
Házená Velká Bystřice |
- SHC Maloměřice |
42:17 |
(23:8) |
Jiskra Havlíčkův Brod |
- Jiskra Třeboň |
13:23 |
(10:12) |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
13:18 |
(7:10) |
HC Zubří |
- Házená Uničov |
34:8 |
(14:4) |
Sokol Ostrava |
- Sokol Telnice |
20:24 |
(11:12) |
Jiskra Zruč n.S. |
- Lokomotiva Louny |
32:19 |
(16:12) |
Sokol Vršovice |
- Házená Mělník |
29:20 |
(13:8) |
SHC Maloměřice |
- Sokol Nové Veselí |
18:35 |
(11:19) |
Jiskra Třeboň |
- Sokol Újezd u Brna |
19:20 |
(6:11) |
HK Slavia VŠ Plzeň |
- Sokol Bělá p.B. |
10:0 |
|
Házená Uničov |
- SK Kuřim |
3:23 |
(0:14) |
Sokol Telnice |
- Házená Velká Bystřice |
14:32 |
(6:18) |
Lokomotiva Louny |
- Jiskra Havlíčkův Brod |
18:22 |
(7:14) |
Házená Mělník |
- Spartak MAS Sezimovo Ústí |
17:21 |
(10:8) |
Tatran Litovel |
- HC Zubří |
12:23 |
(5:12) |
Sokol Nové Veselí |
- Sokol Ostrava |
28:15 |
(15:9) |
Sokol Újezd u Brna |
- Jiskra Zruč n.S. |
25:22 |
(16:10) |
Sokol Bělá p.B. |
- Sokol Vršovice |
0:10 |
|
SK Kuřim |
- HC Nový Jičín |
18:20 |
(7:12) |
Tabulka Kvalifikace do Žákovské ligy starších žáků po :
1. |
HBC Jičín |
4 |
4 |
0 |
0 |
114:47 |
|
8 |
2. |
Házená Velká Bystřice |
4 |
4 |
0 |
0 |
127:61 |
|
8 |
3. |
Sokol Velké Meziříčí |
4 |
4 |
0 |
0 |
102:56 |
|
8 |
4. |
HCB Karviná |
4 |
4 |
0 |
0 |
112:68 |
|
8 |
5. |
HC Zubří |
4 |
4 |
0 |
0 |
84:41 |
|
8 |
6. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
4 |
4 |
0 |
0 |
81:50 |
|
8 |
7. |
Sokol Újezd u Brna |
4 |
4 |
0 |
0 |
93:69 |
|
8 |
8. |
Sokol Úvaly |
4 |
3 |
1 |
0 |
111:50 |
|
7 |
9. |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
4 |
3 |
1 |
0 |
116:67 |
|
7 |
10. |
Sokol Nové Veselí |
4 |
3 |
0 |
1 |
105:80 |
|
6 |
11. |
Jiskra Třeboň |
4 |
3 |
0 |
1 |
89:69 |
|
6 |
12. |
Tatran Litovel |
4 |
3 |
0 |
1 |
83:64 |
|
6 |
13. |
Sokol Vršovice |
4 |
3 |
0 |
1 |
83:64 |
|
6 |
14. |
Cement Hranice |
4 |
3 |
0 |
1 |
106:94 |
|
6 |
15. |
Sokol Šťáhlavy |
4 |
2 |
1 |
1 |
96:59 |
|
5 |
16. |
SKH Polanka n.O. |
4 |
2 |
0 |
2 |
85:75 |
|
4 |
17. |
KH Kopřivnice |
4 |
2 |
0 |
2 |
77:68 |
|
4 |
18. |
Sokol Telnice |
4 |
2 |
0 |
2 |
104:96 |
|
4 |
19. |
ELP Jablonec n.N. |
4 |
2 |
0 |
2 |
67:62 |
|
4 |
20. |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
4 |
2 |
0 |
2 |
62:59 |
|
4 |
21. |
HC Nový Jičín |
4 |
2 |
0 |
2 |
62:64 |
|
4 |
22. |
HBC Olomouc 1966 |
4 |
2 |
0 |
2 |
73:82 |
|
4 |
23. |
Jiskra Havlíčkův Brod |
4 |
2 |
0 |
2 |
75:88 |
|
4 |
24. |
SK Žeravice |
4 |
2 |
0 |
2 |
74:88 |
|
4 |
25. |
Lokomotiva Vršovice |
4 |
2 |
0 |
2 |
68:91 |
|
4 |
26. |
Sparta Kutná Hora |
4 |
1 |
1 |
2 |
64:57 |
|
3 |
27. |
SK Kuřim |
4 |
1 |
0 |
3 |
66:57 |
|
2 |
28. |
Jiskra Zruč n.S. |
4 |
1 |
0 |
3 |
100:99 |
|
2 |
29. |
Házená Mělník |
4 |
1 |
0 |
3 |
64:77 |
|
2 |
30. |
Sokol Ostrava |
4 |
1 |
0 |
3 |
81:100 |
|
2 |
31. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
4 |
1 |
0 |
3 |
67:93 |
|
2 |
32. |
SKKP Handball Brno |
4 |
0 |
1 |
3 |
76:92 |
|
1 |
33. |
TJ Holešov |
4 |
0 |
1 |
3 |
75:101 |
|
1 |
34. |
Lokomotiva Louny |
4 |
0 |
0 |
4 |
66:98 |
|
0 |
35. |
Sokol Bělá p.B. |
4 |
0 |
0 |
4 |
0:40 |
|
0 |
36. |
Sokol Juliánov |
4 |
0 |
0 |
4 |
58:114 |
|
0 |
37. |
Baník Most |
4 |
0 |
0 |
4 |
58:119 |
|
0 |
38. |
Házená Uničov |
4 |
0 |
0 |
4 |
26:95 |
|
0 |
39. |
SHC Maloměřice |
4 |
0 |
0 |
4 |
74:154 |
|
0 |
40. |
Sokol Kobylisy |
4 |
0 |
0 |
4 |
23:139 |
|
0 |