Kvalifikace Žákovské ligy starších žáků - Kvalifikační turnaj C
Jiskra Zruč n.S. - TJ JM Chodov 12:22 (8:13)
Sestavy a branky:
TJ Jiskra Zruč n.S.: Bernard - Pajer 5, Edr 3, Zeman 2, Smejkal 1, Sixta 1, Hoang, Surmay, Dudák, Forejt, Pustka.
TJ JM Chodov: Čadil - Khek 5, Janko 4, Koňarčík 3, Kysel 3, Stráda 3, Stráda 2, Flaška 1, Novák 1, Mach, Brožek, Zelenka, Smahel, Lhotský.
Rozhodčí: Lehký -
Sedmičky: 0 - 0
Žluté karty: 0 - 0
Vyloučení: 0 - 1
Červené karty: 0 - 0
Diváků: 22
Další utkání Kvalifikační turnaj C Kvalifikace Žákovské ligy starších žáků:
1.HK Dvůr Králové n.L. |
- Lokomotiva Louny |
24:23 |
(14:15) |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
- Jiskra Zruč n.S. |
24:20 |
(11:8) |
Lokomotiva Louny |
- TJ JM Chodov |
8:16 |
(4:10) |
TJ JM Chodov |
- 1.HK Dvůr Králové n.L. |
30:15 |
(13:11) |
Jiskra Zruč n.S. |
- Lokomotiva Louny |
10:27 |
(4:11) |
Tabulka Kvalifikace Žákovské ligy starších žáků po Kvalifikační turnaj C:
1. |
HK Lovosice |
4 |
4 |
0 |
0 |
115:47 |
|
8 |
2. |
HC Zlín |
4 |
4 |
0 |
0 |
101:51 |
|
8 |
3. |
SKH Polanka n.O. |
4 |
4 |
0 |
0 |
101:66 |
|
8 |
4. |
Sokol Telnice |
4 |
4 |
0 |
0 |
93:58 |
|
8 |
5. |
SK Žeravice |
4 |
4 |
0 |
0 |
82:69 |
|
8 |
6. |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
4 |
3 |
0 |
1 |
110:72 |
|
6 |
7. |
TJ JM Chodov |
3 |
3 |
0 |
0 |
68:35 |
|
6 |
8. |
SKP Frýdek-Místek |
4 |
3 |
0 |
1 |
74:48 |
|
6 |
9. |
Tatran Litovel |
4 |
3 |
0 |
1 |
89:66 |
|
6 |
10. |
HBC Olomouc 1966 |
4 |
3 |
0 |
1 |
82:63 |
|
6 |
11. |
Sokol Velké Meziříčí |
3 |
2 |
1 |
0 |
68:55 |
|
5 |
12. |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
4 |
2 |
1 |
1 |
94:93 |
|
5 |
13. |
Sokol Vršovice |
4 |
2 |
1 |
1 |
71:90 |
|
5 |
14. |
Lokomotiva Vršovice |
3 |
2 |
0 |
1 |
76:52 |
|
4 |
15. |
HBC Jičín |
4 |
2 |
0 |
2 |
94:74 |
|
4 |
16. |
Jiskra Třeboň |
3 |
2 |
0 |
1 |
67:56 |
|
4 |
17. |
Házená Velká Bystřice |
4 |
2 |
0 |
2 |
73:65 |
|
4 |
18. |
Baník Most |
3 |
2 |
0 |
1 |
71:66 |
|
4 |
19. |
Sl. Slávia Uherské Hradiště |
4 |
2 |
0 |
2 |
76:73 |
|
4 |
20. |
HCB Karviná |
4 |
2 |
0 |
2 |
46:45 |
|
4 |
21. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
3 |
2 |
0 |
1 |
63:73 |
|
4 |
22. |
Lokomotiva České Budějovice |
3 |
1 |
1 |
1 |
66:59 |
|
3 |
23. |
Lokomotiva Louny |
3 |
1 |
0 |
2 |
58:50 |
|
2 |
24. |
SKKP Handball Brno |
4 |
1 |
0 |
3 |
75:76 |
|
2 |
25. |
Sokol Úvaly |
3 |
1 |
0 |
2 |
55:64 |
|
2 |
26. |
SK Kuřim |
3 |
1 |
0 |
2 |
55:66 |
|
2 |
27. |
Sokol Ostrava |
4 |
1 |
0 |
3 |
68:81 |
|
2 |
28. |
Cement Hranice |
4 |
1 |
0 |
3 |
70:87 |
|
2 |
29. |
HC Nový Jičín |
4 |
1 |
0 |
3 |
55:73 |
|
2 |
30. |
Jiskra Havlíčkův Brod |
4 |
1 |
0 |
3 |
74:102 |
|
2 |
31. |
Sparta Kutná Hora |
4 |
0 |
0 |
4 |
68:90 |
|
0 |
32. |
Jiskra Zruč n.S. |
3 |
0 |
0 |
3 |
42:73 |
|
0 |
33. |
TJ Holešov |
4 |
0 |
0 |
4 |
52:88 |
|
0 |
34. |
Házená Mělník |
3 |
0 |
0 |
3 |
39:79 |
|
0 |
35. |
Tatran Bohunice |
4 |
0 |
0 |
4 |
49:93 |
|
0 |
36. |
Házená Uničov |
4 |
0 |
0 |
4 |
43:109 |
|
0 |
37. |
Sokol Klimkovice |
4 |
0 |
0 |
4 |
46:122 |
|
0 |