Kvalifikace Žákovské ligy starších žáků - Kvalifikační turnaj B
Tatran Bohunice - SKH Polanka n.O. 10:28 (3:11)
Sestavy a branky:
Tatran Bohunice: Harant - Gottwald 4, Pešek 3, Šejstal 2, Mráček 1, Juřica, Kusák, Juhaňák, Janusis.
SKH Polanka n.O.: Koval 1/1, Kotala - Siročák 9, Mihula 6, Bräuer 3, Koval 3, Bochnia 3, Hubáček 1, Juráček 1, Bujnoch 1, Mucha, Hrouzek, Rusek, Neuvirt.
Rozhodčí: Malina -
Sedmičky: 0 - 1
Žluté karty: 0 - 1
Vyloučení: 2 - 0
Červené karty: 0 - 0
Diváků: 39
Další utkání Kvalifikační turnaj B Kvalifikace Žákovské ligy starších žáků:
Sl. Slávia Uherské Hradiště |
- HBC Olomouc 1966 |
15:17 |
(9:7) |
Sokol Ostrava |
- Sl. Slávia Uherské Hradiště |
14:17 |
(8:8) |
HBC Olomouc 1966 |
- Tatran Bohunice |
24:9 |
(13:7) |
SKH Polanka n.O. |
- Sokol Ostrava |
26:18 |
(14:11) |
Sl. Slávia Uherské Hradiště |
- Tatran Bohunice |
22:17 |
(12:6) |
HBC Olomouc 1966 |
- SKH Polanka n.O. |
16:22 |
(4:11) |
Tatran Bohunice |
- Sokol Ostrava |
13:19 |
(4:11) |
SKH Polanka n.O. |
- Sl. Slávia Uherské Hradiště |
25:22 |
(13:12) |
Sokol Ostrava |
- HBC Olomouc 1966 |
17:25 |
(7:12) |
Tabulka Kvalifikace Žákovské ligy starších žáků po Kvalifikační turnaj B:
1. |
HK Lovosice |
4 |
4 |
0 |
0 |
115:47 |
|
8 |
2. |
HC Zlín |
4 |
4 |
0 |
0 |
101:51 |
|
8 |
3. |
SKH Polanka n.O. |
4 |
4 |
0 |
0 |
101:66 |
|
8 |
4. |
Sokol Telnice |
4 |
4 |
0 |
0 |
93:58 |
|
8 |
5. |
SK Žeravice |
4 |
4 |
0 |
0 |
82:69 |
|
8 |
6. |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
4 |
3 |
0 |
1 |
110:72 |
|
6 |
7. |
TJ JM Chodov |
3 |
3 |
0 |
0 |
68:35 |
|
6 |
8. |
SKP Frýdek-Místek |
4 |
3 |
0 |
1 |
74:48 |
|
6 |
9. |
Tatran Litovel |
4 |
3 |
0 |
1 |
89:66 |
|
6 |
10. |
HBC Olomouc 1966 |
4 |
3 |
0 |
1 |
82:63 |
|
6 |
11. |
Sokol Velké Meziříčí |
3 |
2 |
1 |
0 |
68:55 |
|
5 |
12. |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
4 |
2 |
1 |
1 |
94:93 |
|
5 |
13. |
Sokol Vršovice |
4 |
2 |
1 |
1 |
71:90 |
|
5 |
14. |
Lokomotiva Vršovice |
3 |
2 |
0 |
1 |
76:52 |
|
4 |
15. |
HBC Jičín |
4 |
2 |
0 |
2 |
94:74 |
|
4 |
16. |
Jiskra Třeboň |
3 |
2 |
0 |
1 |
67:56 |
|
4 |
17. |
Házená Velká Bystřice |
4 |
2 |
0 |
2 |
73:65 |
|
4 |
18. |
Baník Most |
3 |
2 |
0 |
1 |
71:66 |
|
4 |
19. |
Sl. Slávia Uherské Hradiště |
4 |
2 |
0 |
2 |
76:73 |
|
4 |
20. |
HCB Karviná |
4 |
2 |
0 |
2 |
46:45 |
|
4 |
21. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
3 |
2 |
0 |
1 |
63:73 |
|
4 |
22. |
Lokomotiva České Budějovice |
3 |
1 |
1 |
1 |
66:59 |
|
3 |
23. |
Lokomotiva Louny |
3 |
1 |
0 |
2 |
58:50 |
|
2 |
24. |
SKKP Handball Brno |
4 |
1 |
0 |
3 |
75:76 |
|
2 |
25. |
Sokol Úvaly |
3 |
1 |
0 |
2 |
55:64 |
|
2 |
26. |
SK Kuřim |
3 |
1 |
0 |
2 |
55:66 |
|
2 |
27. |
Sokol Ostrava |
4 |
1 |
0 |
3 |
68:81 |
|
2 |
28. |
Cement Hranice |
4 |
1 |
0 |
3 |
70:87 |
|
2 |
29. |
HC Nový Jičín |
4 |
1 |
0 |
3 |
55:73 |
|
2 |
30. |
Jiskra Havlíčkův Brod |
4 |
1 |
0 |
3 |
74:102 |
|
2 |
31. |
Sparta Kutná Hora |
4 |
0 |
0 |
4 |
68:90 |
|
0 |
32. |
Jiskra Zruč n.S. |
3 |
0 |
0 |
3 |
42:73 |
|
0 |
33. |
TJ Holešov |
4 |
0 |
0 |
4 |
52:88 |
|
0 |
34. |
Házená Mělník |
3 |
0 |
0 |
3 |
39:79 |
|
0 |
35. |
Tatran Bohunice |
4 |
0 |
0 |
4 |
49:93 |
|
0 |
36. |
Házená Uničov |
4 |
0 |
0 |
4 |
43:109 |
|
0 |
37. |
Sokol Klimkovice |
4 |
0 |
0 |
4 |
46:122 |
|
0 |