Žákovská liga starších žáků - 1. kolo
Tatran Litovel - TJ JM Chodov 22:20 (11:9)
Sestavy a branky:
Tatran Litovel: Dostál, Látal - Tichý 6, Spáčil 5/1, Sedláček 4, Pravda 2/1, Hyánek 2, Tyl 1, Fidler 1, Číhal 1, Srovnal, Heroudek, Spurný.
TJ JM Chodov: Čadil - Stráda 5, Stráda 4, Khek 3/3, Janko 3, Flaška 3, Kysel 1, Novák 1, Křenek, Lhotský, Brožek, Smahel, Zelenka, Fišer, Turoň.
Rozhodčí: Veselý -
Sedmičky: 2 - 3
Žluté karty: 1 - 1
Vyloučení: 1 - 2
Červené karty: 0 - 1
Diváků: 35
Další utkání 1. kolo Žákovská ligy starších žáků:
KH Kopřivnice |
- SKH Polanka n.O. |
20:18 |
(13:10) |
HC Zubří |
- SKP Frýdek-Místek |
19:16 |
(10:9) |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- Lokomotiva Vršovice |
36:18 |
(24:9) |
HK Ivančice |
- Sokol Velké Meziříčí |
19:21 |
(8:10) |
HC Zlín |
- SK Žeravice |
19:19 |
(9:11) |
HK Lovosice |
- Kovofiniš Ledeč n.S. |
17:14 |
(12:9) |
Sokol Nové Veselí |
- HC Zubří |
18:10 |
(12:5) |
Sokol Centrum Haná |
- KH Kopřivnice |
21:23 |
(8:12) |
Slavoj Děčín |
- ČZ HBC Strakonice 1921 |
14:39 |
(7:20) |
SKP Frýdek-Místek |
- HK Ivančice |
19:21 |
(10:9) |
SKH Polanka n.O. |
- HC Zlín |
25:25 |
(14:13) |
Lokomotiva Vršovice |
- HK Lovosice |
12:23 |
(8:14) |
Sokol Velké Meziříčí |
- Sokol Nové Veselí |
17:22 |
(10:13) |
SK Žeravice |
- Sokol Centrum Haná |
23:32 |
(11:17) |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
- Slavoj Děčín |
24:22 |
(11:9) |
HC Zubří |
- HK Ivančice |
20:13 |
(10:6) |
KH Kopřivnice |
- HC Zlín |
17:17 |
(10:5) |
SKP Frýdek-Místek |
- Sokol Velké Meziříčí |
27:23 |
(13:13) |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- HK Lovosice |
22:18 |
(12:10) |
SKH Polanka n.O. |
- SK Žeravice |
26:22 |
(15:12) |
HK Ivančice |
- Sokol Nové Veselí |
13:22 |
(8:13) |
Lokomotiva Vršovice |
- Kovofiniš Ledeč n.S. |
25:27 |
(11:14) |
HC Zlín |
- Sokol Centrum Haná |
22:31 |
(10:18) |
Sokol Velké Meziříčí |
- HC Zubří |
18:29 |
(6:18) |
HK Lovosice |
- Slavoj Děčín |
26:20 |
(15:6) |
SK Žeravice |
- KH Kopřivnice |
16:25 |
(10:14) |
Sokol Nové Veselí |
- SKP Frýdek-Místek |
12:13 |
(6:6) |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
- ČZ HBC Strakonice 1921 |
11:30 |
(4:15) |
Sokol Centrum Haná |
- SKH Polanka n.O. |
25:18 |
(13:8) |
Slavoj Děčín |
- Lokomotiva Vršovice |
37:24 |
(20:11) |
Talent Plzeň |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
24:16 |
(11:9) |
Liberec Handball |
- TJ JM Chodov |
18:16 |
(11:10) |
TJ Dukla Praha |
- Jiskra Třeboň |
25:14 |
(14:8) |
TJ Náchod |
- Lions Hostivice |
17:20 |
(8:10) |
Sokol Telnice |
- Talent Plzeň |
18:23 |
(10:12) |
Tatran Litovel |
- Liberec Handball |
15:17 |
(6:9) |
HK Slavia VŠ Plzeň |
- TJ Dukla Praha |
9:25 |
(4:9) |
TJ JM Chodov |
- TJ Náchod |
17:23 |
(9:9) |
Jiskra Třeboň |
- Sokol Telnice |
16:24 |
(9:14) |
Lions Hostivice |
- Tatran Litovel |
30:23 |
(17:7) |
Talent Plzeň |
- TJ Dukla Praha |
9:13 |
(5:8) |
Liberec Handball |
- TJ Náchod |
16:10 |
(8:7) |
HK Slavia VŠ Plzeň |
- Jiskra Třeboň |
14:13 |
(8:5) |
TJ JM Chodov |
- Lions Hostivice |
19:30 |
(9:13) |
TJ Dukla Praha |
- Sokol Telnice |
28:19 |
(14:10) |
TJ Náchod |
- Tatran Litovel |
19:22 |
(11:10) |
Jiskra Třeboň |
- Talent Plzeň |
9:23 |
(3:10) |
Lions Hostivice |
- Liberec Handball |
25:25 |
(15:13) |
Sokol Telnice |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
22:15 |
(13:6) |
Tabulka Žákovská ligy starších žáků po 1. kolo:
1. |
TJ Dukla Praha |
24 |
22 |
1 |
1 |
512:350 |
|
45 |
2. |
Sokol Nové Veselí |
24 |
22 |
0 |
2 |
584:357 |
|
44 |
3. |
HC Zubří |
24 |
22 |
0 |
2 |
553:373 |
|
44 |
4. |
Talent Plzeň |
24 |
20 |
1 |
3 |
539:382 |
|
41 |
5. |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
24 |
18 |
1 |
5 |
551:434 |
|
37 |
6. |
Sokol Telnice |
24 |
16 |
0 |
8 |
557:441 |
|
32 |
7. |
HK Lovosice |
24 |
16 |
0 |
8 |
471:447 |
|
32 |
8. |
SKP Frýdek-Místek |
24 |
16 |
0 |
8 |
467:375 |
|
32 |
9. |
HK Ivančice |
24 |
14 |
1 |
9 |
494:454 |
|
29 |
10. |
Liberec Handball |
24 |
12 |
5 |
7 |
509:510 |
|
29 |
11. |
Sokol Velké Meziříčí |
24 |
13 |
2 |
9 |
577:546 |
|
28 |
12. |
KH Kopřivnice |
24 |
13 |
1 |
10 |
451:432 |
|
27 |
13. |
Lions Hostivice |
24 |
12 |
1 |
11 |
561:527 |
|
25 |
14. |
HC Zlín |
24 |
9 |
5 |
10 |
536:509 |
|
23 |
15. |
Sokol Centrum Haná |
24 |
10 |
1 |
13 |
520:518 |
|
21 |
16. |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
24 |
10 |
0 |
14 |
512:591 |
|
20 |
17. |
SKH Polanka n.O. |
24 |
7 |
3 |
14 |
443:515 |
|
17 |
18. |
Tatran Litovel |
24 |
8 |
0 |
16 |
479:559 |
|
16 |
19. |
Jiskra Třeboň |
24 |
6 |
1 |
17 |
405:502 |
|
13 |
20. |
TJ Náchod |
24 |
5 |
3 |
16 |
433:484 |
|
13 |
21. |
SK Žeravice |
24 |
4 |
3 |
17 |
460:602 |
|
11 |
22. |
Lokomotiva Vršovice |
24 |
3 |
1 |
20 |
427:605 |
|
7 |
23. |
TJ JM Chodov |
24 |
3 |
0 |
21 |
407:564 |
|
6 |
24. |
Slavoj Děčín |
24 |
2 |
1 |
21 |
475:653 |
|
5 |
25. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
24 |
1 |
1 |
22 |
394:587 |
|
3 |