Žákovská liga starších žáků - 4. kolo
HC Zubří - Tatran Litovel 21:16 (9:6)
Sestavy a branky:
HC Zubří: Diviš, Mikulenka - Masařík 11, Ondruch 2, Štěpán 2, Navrátil 2, Juříček 1/1, Ondruch 1, Onderka 1, Randus 1, Hrachovec, Šenkeřík, Holiš, Křenek, Šimurda, Vičan.
Tatran Litovel: Dostál, Látal - Tichý 4, Spáčil 3/1, Pravda 3, Číhal 2/1, Fidler 1, Spurný 1, Kolečář 1, Březina 1, Tyl, Heroudek.
Rozhodčí: Krobothová -
Sedmičky: 1 - 2
Žluté karty: 0 - 0
Vyloučení: 6 - 2
Červené karty: 0 - 0
Diváků: 30
Další utkání 4. kolo Žákovská ligy starších žáků:
HK Lovosice |
- SK Žeravice |
27:18 |
(13:12) |
SKP Frýdek-Místek |
- TJ JM Chodov |
22:9 |
(10:5) |
TJ Dukla Praha |
- SKH Polanka n.O. |
20:9 |
(7:5) |
Sokol Telnice |
- Sokol Velké Meziříčí |
23:24 |
(10:11) |
TJ Náchod |
- Jiskra Třeboň |
12:18 |
(8:7) |
Talent Plzeň |
- Slavoj Děčín |
30:16 |
(15:7) |
Liberec Handball |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
21:19 |
(11:6) |
Lokomotiva Vršovice |
- KH Kopřivnice |
14:21 |
(6:13) |
Sokol Centrum Haná |
- Lions Hostivice |
17:20 |
(9:7) |
HC Zlín |
- SKP Frýdek-Místek |
13:15 |
(6:7) |
HK Ivančice |
- HK Lovosice |
13:22 |
(9:11) |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
- TJ Dukla Praha |
18:26 |
(10:11) |
Sokol Nové Veselí |
- TJ Náchod |
26:16 |
(12:4) |
TJ JM Chodov |
- Talent Plzeň |
10:29 |
(8:11) |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- Sokol Telnice |
18:24 |
(10:10) |
SK Žeravice |
- Liberec Handball |
16:28 |
(11:12) |
SKH Polanka n.O. |
- HC Zubří |
7:16 |
(3:6) |
Jiskra Třeboň |
- Lokomotiva Vršovice |
25:15 |
(14:6) |
Slavoj Děčín |
- HC Zlín |
22:23 |
(14:15) |
Sokol Velké Meziříčí |
- Sokol Centrum Haná |
28:22 |
(15:13) |
HK Slavia VŠ Plzeň |
- HK Ivančice |
21:27 |
(8:12) |
Tatran Litovel |
- Kovofiniš Ledeč n.S. |
21:25 |
(11:14) |
SKP Frýdek-Místek |
- Talent Plzeň |
14:18 |
(7:10) |
KH Kopřivnice |
- Sokol Nové Veselí |
12:22 |
(8:12) |
Lions Hostivice |
- ČZ HBC Strakonice 1921 |
20:28 |
(11:16) |
HK Lovosice |
- Liberec Handball |
23:21 |
(12:14) |
TJ Dukla Praha |
- HC Zubří |
16:14 |
(5:7) |
TJ JM Chodov |
- Slavoj Děčín |
26:17 |
(11:8) |
TJ Náchod |
- Lokomotiva Vršovice |
30:19 |
(18:7) |
SK Žeravice |
- HK Slavia VŠ Plzeň |
26:20 |
(14:7) |
SKH Polanka n.O. |
- Tatran Litovel |
21:15 |
(11:7) |
Sokol Telnice |
- Sokol Centrum Haná |
26:14 |
(13:6) |
Talent Plzeň |
- HC Zlín |
26:19 |
(12:9) |
Jiskra Třeboň |
- KH Kopřivnice |
14:21 |
(5:12) |
HC Zubří |
- Kovofiniš Ledeč n.S. |
27:20 |
(12:12) |
Liberec Handball |
- HK Ivančice |
21:21 |
(8:13) |
Sokol Velké Meziříčí |
- Lions Hostivice |
21:27 |
(10:14) |
Slavoj Děčín |
- SKP Frýdek-Místek |
16:31 |
(5:14) |
Lokomotiva Vršovice |
- Sokol Nové Veselí |
14:23 |
(6:15) |
Tatran Litovel |
- TJ Dukla Praha |
15:23 |
(6:13) |
HK Slavia VŠ Plzeň |
- HK Lovosice |
16:27 |
(6:11) |
HC Zlín |
- TJ JM Chodov |
23:15 |
(10:7) |
Sokol Centrum Haná |
- ČZ HBC Strakonice 1921 |
18:28 |
(11:16) |
KH Kopřivnice |
- TJ Náchod |
27:20 |
(15:9) |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
- SKH Polanka n.O. |
19:22 |
(10:11) |
HK Ivančice |
- SK Žeravice |
24:15 |
(12:7) |
Lions Hostivice |
- Sokol Telnice |
25:24 |
(11:9) |
Sokol Nové Veselí |
- Jiskra Třeboň |
20:12 |
(9:9) |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- Sokol Velké Meziříčí |
20:14 |
(8:11) |
Tabulka Žákovská ligy starších žáků po 4. kolo:
1. |
TJ Dukla Praha |
24 |
22 |
1 |
1 |
512:350 |
|
45 |
2. |
Sokol Nové Veselí |
24 |
22 |
0 |
2 |
584:357 |
|
44 |
3. |
HC Zubří |
24 |
22 |
0 |
2 |
553:373 |
|
44 |
4. |
Talent Plzeň |
24 |
20 |
1 |
3 |
539:382 |
|
41 |
5. |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
24 |
18 |
1 |
5 |
551:434 |
|
37 |
6. |
Sokol Telnice |
24 |
16 |
0 |
8 |
557:441 |
|
32 |
7. |
HK Lovosice |
24 |
16 |
0 |
8 |
471:447 |
|
32 |
8. |
SKP Frýdek-Místek |
24 |
16 |
0 |
8 |
467:375 |
|
32 |
9. |
HK Ivančice |
24 |
14 |
1 |
9 |
494:454 |
|
29 |
10. |
Liberec Handball |
24 |
12 |
5 |
7 |
509:510 |
|
29 |
11. |
Sokol Velké Meziříčí |
24 |
13 |
2 |
9 |
577:546 |
|
28 |
12. |
KH Kopřivnice |
24 |
13 |
1 |
10 |
451:432 |
|
27 |
13. |
Lions Hostivice |
24 |
12 |
1 |
11 |
561:527 |
|
25 |
14. |
HC Zlín |
24 |
9 |
5 |
10 |
536:509 |
|
23 |
15. |
Sokol Centrum Haná |
24 |
10 |
1 |
13 |
520:518 |
|
21 |
16. |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
24 |
10 |
0 |
14 |
512:591 |
|
20 |
17. |
SKH Polanka n.O. |
24 |
7 |
3 |
14 |
443:515 |
|
17 |
18. |
Tatran Litovel |
24 |
8 |
0 |
16 |
479:559 |
|
16 |
19. |
Jiskra Třeboň |
24 |
6 |
1 |
17 |
405:502 |
|
13 |
20. |
TJ Náchod |
24 |
5 |
3 |
16 |
433:484 |
|
13 |
21. |
SK Žeravice |
24 |
4 |
3 |
17 |
460:602 |
|
11 |
22. |
Lokomotiva Vršovice |
24 |
3 |
1 |
20 |
427:605 |
|
7 |
23. |
TJ JM Chodov |
24 |
3 |
0 |
21 |
407:564 |
|
6 |
24. |
Slavoj Děčín |
24 |
2 |
1 |
21 |
475:653 |
|
5 |
25. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
24 |
1 |
1 |
22 |
394:587 |
|
3 |