Mladší dorost - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (SV Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB001 22.9. 15:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 38:22 (16:9)
ALB002 22.9. 15:30 Cement Hranice KH Kopřivnice 30:24 (16:13)
ALB003 22.9. 13:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H. 25:21 (15:12)
ALB004 23.9. 10:30 Sokol Luhačovice HC ROBE Zubří B 15:43 (7:23)
ALB005 22.9. 12:00 Sokol Ostrava HC Zlín 31:32 (15:15)
ALB006 23.9. 17:00 TJ Nový Jičín Házená Paskov 39:28 (19:14)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB007 29.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Paskov 36:40 (20:22)
ALB008 29.9. 14:00 HC Zlín TJ Nový Jičín 35:19 (16:10)
ALB009 30.9. 13:00 HC ROBE Zubří B Sokol Ostrava 35:28 (19:12)
ALB010 30.9. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Luhačovice 30:22 (17:13)
ALB011 28.9. 11:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 32:16 (16:10)
ALB012 30.9. 12:30 SKH Polanka n.O. Cement Hranice 23:20 (10:14)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB013 6.10. 15:30 Cement Hranice TJ Rožnov p.R. 36:26 (20:14)
ALB014 6.10. 13:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 38:35 (21:15)
ALB015 6.10. 10:30 Sokol Luhačovice KH Kopřivnice 14:44 (6:21)
ALB016 6.10. 12:00 Sokol Ostrava HK Bystřice p.H. 38:25 (19:10)
ALB017 7.10. 17:00 TJ Nový Jičín HC ROBE Zubří B 18:51 (8:27)
ALB018 6.10. 16:30 Házená Paskov HC Zlín 36:45 (16:21)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB019 13.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Zlín 16:36 (8:20)
ALB020 14.10. 13:00 HC ROBE Zubří B Házená Paskov 54:18 (24:12)
ALB021 14.10. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Nový Jičín 23:21 (13:10)
ALB022 13.10. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava 37:22 (17:12)
ALB023 14.10. 12:30 SKH Polanka n.O. Sokol Luhačovice 37:22 (21:6)
ALB024 13.10. 15:30 Cement Hranice Tatran Litovel 22:25 (14:11)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB025 27.10. 13:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 35:23 (16:12)
ALB026 27.10. 10:30 Sokol Luhačovice Cement Hranice 17:36 (12:19)
ALB027 27.10. 12:00 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 37:35 (16:14)
ALB028 28.10. 17:00 TJ Nový Jičín KH Kopřivnice 25:38 (14:18)
ALB029 27.10. 10:00 Házená Paskov HK Bystřice p.H. 35:24 (21:13)
ALB030 20.10. 12:00 HC Zlín HC ROBE Zubří B 28:31 (11:16)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB031 3.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC ROBE Zubří B 22:44 (11:22)
ALB032 4.11. 09:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín 21:41 (10:23)
ALB033 3.11. 13:00 KH Kopřivnice Házená Paskov 40:23 (21:11)
ALB034 4.11. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Nový Jičín 39:28 (21:12)
ALB035 3.11. 12:00 Cement Hranice Sokol Ostrava 35:33 (17:15)
ALB036 3.11. 13:00 Tatran Litovel Sokol Luhačovice 35:20 (21:7)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB037 10.11. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Rožnov p.R. 36:43 (19:23)
ALB038 10.11. 12:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 35:29 (20:14)
ALB039 11.11. 17:00 TJ Nový Jičín Cement Hranice 25:29 (11:12)
ALB040 10.11. 09:00 Házená Paskov SKH Polanka n.O. 36:37 (19:17)
ALB041 11.11. 14:00 HC Zlín KH Kopřivnice 29:27 (14:15)
ALB042 11.11. 13:00 HC ROBE Zubří B HK Bystřice p.H. 37:17 (21:6)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB043 17.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice p.H. 26:26 (14:14)
ALB044 16.11. 17:00 KH Kopřivnice HC ROBE Zubří B 25:31 (16:18)
ALB045 17.11. 15:00 SKH Polanka n.O. HC Zlín 28:35 (14:15)
ALB046 17.11. 15:30 Cement Hranice Házená Paskov 32:23 (17:11)
ALB047 17.11. 13:00 Tatran Litovel TJ Nový Jičín 38:26 (18:7)
ALB048 17.11. 10:30 Sokol Luhačovice Sokol Ostrava 21:37 (10:17)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB049 24.11. 12:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 41:30 (18:13)
ALB050 25.11. 11:00 TJ Nový Jičín Sokol Luhačovice 38:30 (19:12)
ALB051 24.11. 10:45 Házená Paskov Tatran Litovel 22:37 (11:20)
ALB052 25.11. 14:00 HC Zlín Cement Hranice 35:24 (15:13)
ALB053 25.11. 13:00 HC ROBE Zubří B SKH Polanka n.O. 39:30 (19:17)
ALB054 25.11. 09:00 HK Bystřice p.H. KH Kopřivnice 19:38 (11:20)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB055 2.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Kopřivnice 21:40 (9:18)
ALB056 1.12. 15:00 SKH Polanka n.O. HK Bystřice p.H. 41:20 (22:9)
ALB057 1.12. 11:00 Cement Hranice HC ROBE Zubří B 33:40 (17:20)
ALB058 1.12. 13:00 Tatran Litovel HC Zlín 24:32 (10:16)
ALB059 1.12. 13:00 Sokol Luhačovice Házená Paskov 26:29 (11:13)
ALB060 2.12. 12:00 Sokol Ostrava TJ Nový Jičín 41:35 (20:13)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB061 9.12. 16:00 TJ Nový Jičín TJ Rožnov p.R. 30:32 (13:16)
ALB062 8.12. 09:00 Házená Paskov Sokol Ostrava 27:42 (15:22)
ALB063 9.12. 14:00 HC Zlín Sokol Luhačovice 39:16 (17:11)
ALB064 9.12. 13:00 HC ROBE Zubří B Tatran Litovel 45:23 (24:10)
ALB065 9.12. 09:00 HK Bystřice p.H. Cement Hranice 24:37 (11:20)
ALB066 8.12. 13:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. 48:39 (24:17)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB067 23.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 26:27 (11:10)
ALB068 23.2. 13:00 KH Kopřivnice Cement Hranice 26:26 (13:15)
ALB069 24.2. 09:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel 25:39 (12:17)
ALB070 4.4. 17:00 HC ROBE Zubří B Sokol Luhačovice 48:19 (19:9)
ALB071 24.2. 14:00 HC Zlín Sokol Ostrava 37:26 (17:15)
ALB072 23.2. 18:00 Házená Paskov TJ Nový Jičín 31:38 (13:19)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB073 2.3. 17:00 Házená Paskov TJ Rožnov p.R. 19:21 (9:10)
ALB074 3.3. 17:00 TJ Nový Jičín HC Zlín 20:48 (8:25)
ALB075 2.3. 12:00 Sokol Ostrava HC ROBE Zubří B 34:36 (20:20)
ALB076 14.4. 10:30 Sokol Luhačovice HK Bystřice p.H. 27:36 (12:15)
ALB077 2.3. 13:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 25:27 (11:14)
ALB078 2.3. 15:30 Cement Hranice SKH Polanka n.O. 29:24 (15:9)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB079 9.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice 26:30 (10:21)
ALB080 10.3. 14:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 33:34 (17:15)
ALB081 9.3. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Luhačovice 50:8 (20:3)
ALB082 10.3. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Ostrava 28:33 (15:18)
ALB083 10.3. 13:00 HC ROBE Zubří B TJ Nový Jičín 49:14 (24:2)
ALB084 10.3. 14:00 HC Zlín Házená Paskov 39:17 (20:9)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB085 17.3. 14:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R. 35:24 (17:9)
ALB086 22.3. 18:00 Házená Paskov HC ROBE Zubří B 28:49 (13:22)
ALB087 17.3. 17:00 TJ Nový Jičín HK Bystřice p.H. 31:27 (14:17)
ALB088 17.4. 17:30 Sokol Ostrava KH Kopřivnice 42:34 (26:20)
ALB089 16.3. 10:30 Sokol Luhačovice SKH Polanka n.O. 25:38 (11:21)
ALB090 16.3. 13:00 Tatran Litovel Cement Hranice 18:29 (7:14)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB091 23.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 24:27 (13:15)
ALB092 23.3. 13:30 Cement Hranice Sokol Luhačovice 36:12 (15:5)
ALB093 23.3. 12:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 32:22 (20:10)
ALB094 23.3. 13:00 KH Kopřivnice TJ Nový Jičín 46:16 (24:5)
ALB095 24.3. 09:00 HK Bystřice p.H. Házená Paskov 10:0 k.
ALB096 24.3. 13:00 HC ROBE Zubří B HC Zlín 29:26 (13:13)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB097 31.3. 13:00 HC ROBE Zubří B TJ Rožnov p.R. 50:26 (29:14)
ALB098 31.3. 14:00 HC Zlín HK Bystřice p.H. 34:18 (18:8)
ALB099 30.3. 17:00 Házená Paskov KH Kopřivnice 25:41 (13:19)
ALB100 31.3. 13:45 TJ Nový Jičín SKH Polanka n.O. 32:32 (18:17)
ALB101 30.3. 12:00 Sokol Ostrava Cement Hranice 29:31 (14:16)
ALB102 30.3. 10:30 Sokol Luhačovice Tatran Litovel 22:35 (12:21)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB103 6.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Luhačovice 52:38 (27:15)
ALB104 6.4. 13:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 30:32 (12:16)
ALB105 6.4. 10:00 Cement Hranice TJ Nový Jičín 41:29 (24:13)
ALB106 7.4. 14:30 SKH Polanka n.O. Házená Paskov 39:18 (21:8)
ALB107 6.4. 13:00 KH Kopřivnice HC Zlín 24:34 (11:15)
ALB108 6.4. 09:00 HK Bystřice p.H. HC ROBE Zubří B 23:46 (8:24)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB109 28.4. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Rožnov p.R. 35:35 (15:18)
ALB110 28.4. 13:00 HC ROBE Zubří B KH Kopřivnice 32:26 (19:13)
ALB111 28.4. 11:00 HC Zlín SKH Polanka n.O. 42:28 (20:13)
ALB112 27.4. 12:30 Házená Paskov Cement Hranice 22:40 (13:21)
ALB113 28.4. 17:00 TJ Nový Jičín Tatran Litovel 27:30 (14:15)
ALB114 27.4. 12:00 Sokol Ostrava Sokol Luhačovice 44:23 (25:9)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB115 4.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava 31:33 (14:15)
ALB116 5.5. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Nový Jičín 29:36 (16:20)
ALB117 1.5. 10:00 Tatran Litovel Házená Paskov 30:28 (17:14)
ALB118 4.5. 11:30 Cement Hranice HC Zlín 31:26 (16:15)
ALB119 5.5. 12:30 SKH Polanka n.O. HC ROBE Zubří B 37:34 (21:18)
ALB120 4.5. 13:00 KH Kopřivnice HK Bystřice p.H. 32:24 (17:15)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB121 11.5. 13:00 KH Kopřivnice TJ Rožnov p.R. 36:29 (19:15)
ALB122 12.5. 09:00 HK Bystřice p.H. SKH Polanka n.O. 23:26 (12:12)
ALB123 12.5. 13:00 HC ROBE Zubří B Cement Hranice 36:28 (19:14)
ALB124 8.5. 18:00 HC Zlín Tatran Litovel 37:27 (19:15)
ALB125 11.5. 16:45 Házená Paskov Sokol Luhačovice 41:41 (21:15)
ALB126 12.5. 12:00 TJ Nový Jičín Sokol Ostrava 32:27 (15:14)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB127 18.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Nový Jičín 45:41 (26:18)
ALB128 18.5. 12:00 Sokol Ostrava Házená Paskov 43:26 (19:16)
ALB129 19.5. 10:30 Sokol Luhačovice HC Zlín 25:34 (13:14)
ALB130 18.5. 13:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří B 23:30 (14:14)
ALB131 18.5. 12:00 Cement Hranice HK Bystřice p.H. 41:28 (23:12)
ALB132 16.5. 18:30 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice 25:31 (11:11)

Týmy

Utkání

Muži
26.4. V Brno 29:37
4.5. D Hranice 38:34
Starší dorost
11.5. V Napajedla 28:31
18.5. D HBC Olomouc 40:32
Mladší dorost
8.5. V Zlín 27:37
18.5. D HC Zubří B 23:30
Starší žáci
25.5. D HBC Olomouc B 36:37
2.6. V Centrum Haná B 28:18
Mladší žáci
25.5. D Zora Olomouc A 22:19
26.5. V HBC Olomouc 29:30
Starší miniházená
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
Mladší miniházená
19.5. V Turnaj HBC Olomouc 1966 A
26.5. V Turnaj Sokol Horka n.M.

Facebook

Partneři: