Mladší dorost - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (SV Morava)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB001 22.9. 15:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.
ALB002 22.9. 15:30 Cement Hranice KH Kopřivnice
ALB003 22.9. 13:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H.
ALB004 23.9. 10:30 Sokol Luhačovice HC ROBE Zubří B
ALB005 22.9. 10:00 Sokol Ostrava HC Zlín
ALB006 23.9. 17:00 TJ Nový Jičín KH Orel Paskov

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB007 29.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. KH Orel Paskov
ALB008 29.9. 14:00 HC Zlín TJ Nový Jičín
ALB009 30.9. 13:00 HC ROBE Zubří B Sokol Ostrava
ALB010 30.9. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Luhačovice
ALB011 29.9. 13:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel
ALB012 30.9. 12:30 SKH Polanka n.O. Cement Hranice

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB013 6.10. 15:30 Cement Hranice TJ Rožnov p.R.
ALB014 6.10. 13:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
ALB015 6.10. 10:30 Sokol Luhačovice KH Kopřivnice
ALB016 6.10. 10:00 Sokol Ostrava HK Bystřice p.H.
ALB017 7.10. 17:00 TJ Nový Jičín HC ROBE Zubří B
ALB018 6.10. 16:30 KH Orel Paskov HC Zlín

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB019 13.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Zlín
ALB020 14.10. 13:00 HC ROBE Zubří B KH Orel Paskov
ALB021 14.10. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Nový Jičín
ALB022 13.10. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava
ALB023 14.10. 12:30 SKH Polanka n.O. Sokol Luhačovice
ALB024 13.10. 15:30 Cement Hranice Tatran Litovel

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB025 27.10. 13:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.
ALB026 27.10. 10:30 Sokol Luhačovice Cement Hranice
ALB027 27.10. 10:00 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
ALB028 28.10. 17:00 TJ Nový Jičín KH Kopřivnice
ALB029 27.10. 10:00 KH Orel Paskov HK Bystřice p.H.
ALB030 20.10. 12:00 HC Zlín HC ROBE Zubří B

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB031 3.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC ROBE Zubří B
ALB032 4.11. 09:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín
ALB033 3.11. 13:00 KH Kopřivnice KH Orel Paskov
ALB034 4.11. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Nový Jičín
ALB035 3.11. 15:30 Cement Hranice Sokol Ostrava
ALB036 3.11. 13:00 Tatran Litovel Sokol Luhačovice

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB037 10.11. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Rožnov p.R.
ALB038 10.11. 10:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel
ALB039 11.11. 17:00 TJ Nový Jičín Cement Hranice
ALB040 10.11. 09:00 KH Orel Paskov SKH Polanka n.O.
ALB041 11.11. 14:00 HC Zlín KH Kopřivnice
ALB042 11.11. 13:00 HC ROBE Zubří B HK Bystřice p.H.

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB043 17.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice p.H.
ALB044 17.11. 13:00 KH Kopřivnice HC ROBE Zubří B
ALB045 17.11. 15:00 SKH Polanka n.O. HC Zlín
ALB046 17.11. 15:30 Cement Hranice KH Orel Paskov
ALB047 17.11. 13:00 Tatran Litovel TJ Nový Jičín
ALB048 17.11. 10:30 Sokol Luhačovice Sokol Ostrava

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB049 24.11. 10:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
ALB050 25.11. 16:00 TJ Nový Jičín Sokol Luhačovice
ALB051 24.11. 10:45 KH Orel Paskov Tatran Litovel
ALB052 25.11. 14:00 HC Zlín Cement Hranice
ALB053 25.11. 13:00 HC ROBE Zubří B SKH Polanka n.O.
ALB054 25.11. 09:00 HK Bystřice p.H. KH Kopřivnice

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB055 2.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Kopřivnice
ALB056 2.12. 14:30 SKH Polanka n.O. HK Bystřice p.H.
ALB057 1.12. 15:30 Cement Hranice HC ROBE Zubří B
ALB058 1.12. 13:00 Tatran Litovel HC Zlín
ALB059 1.12. 10:30 Sokol Luhačovice KH Orel Paskov
ALB060 1.12. 10:00 Sokol Ostrava TJ Nový Jičín

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB061 9.12. 16:00 TJ Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
ALB062 8.12. 09:00 KH Orel Paskov Sokol Ostrava
ALB063 9.12. 14:00 HC Zlín Sokol Luhačovice
ALB064 9.12. 13:00 HC ROBE Zubří B Tatran Litovel
ALB065 9.12. 09:00 HK Bystřice p.H. Cement Hranice
ALB066 8.12. 13:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O.

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB067 23.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
ALB068 23.2. 13:00 KH Kopřivnice Cement Hranice
ALB069 24.2. 09:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
ALB070 24.2. 13:00 HC ROBE Zubří B Sokol Luhačovice
ALB071 24.2. 13:30 HC Zlín Sokol Ostrava
ALB072 23.2. 16:30 KH Orel Paskov TJ Nový Jičín

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB073 2.3. 16:30 KH Orel Paskov TJ Rožnov p.R.
ALB074 3.3. 18:00 TJ Nový Jičín HC Zlín
ALB075 2.3. 10:00 Sokol Ostrava HC ROBE Zubří B
ALB076 2.3. 10:30 Sokol Luhačovice HK Bystřice p.H.
ALB077 2.3. 13:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice
ALB078 2.3. 15:30 Cement Hranice SKH Polanka n.O.

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB079 9.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice
ALB080 10.3. 14:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
ALB081 9.3. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Luhačovice
ALB082 10.3. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Ostrava
ALB083 10.3. 13:00 HC ROBE Zubří B TJ Nový Jičín
ALB084 10.3. 13:30 HC Zlín KH Orel Paskov

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB085 17.3. 13:30 HC Zlín TJ Rožnov p.R.
ALB086 16.3. 16:30 KH Orel Paskov HC ROBE Zubří B
ALB087 17.3. 18:00 TJ Nový Jičín HK Bystřice p.H.
ALB088 16.3. 10:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice
ALB089 16.3. 10:30 Sokol Luhačovice SKH Polanka n.O.
ALB090 16.3. 13:00 Tatran Litovel Cement Hranice

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB091 23.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
ALB092 23.3. 15:30 Cement Hranice Sokol Luhačovice
ALB093 24.3. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
ALB094 23.3. 13:00 KH Kopřivnice TJ Nový Jičín
ALB095 24.3. 09:00 HK Bystřice p.H. KH Orel Paskov
ALB096 24.3. 13:00 HC ROBE Zubří B HC Zlín

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB097 31.3. 13:00 HC ROBE Zubří B TJ Rožnov p.R.
ALB098 31.3. 13:30 HC Zlín HK Bystřice p.H.
ALB099 30.3. 16:30 KH Orel Paskov KH Kopřivnice
ALB100 31.3. 18:00 TJ Nový Jičín SKH Polanka n.O.
ALB101 30.3. 10:00 Sokol Ostrava Cement Hranice
ALB102 30.3. 10:30 Sokol Luhačovice Tatran Litovel

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB103 6.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Luhačovice
ALB104 6.4. 13:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
ALB105 6.4. 15:30 Cement Hranice TJ Nový Jičín
ALB106 7.4. 14:30 SKH Polanka n.O. KH Orel Paskov
ALB107 6.4. 13:00 KH Kopřivnice HC Zlín
ALB108 7.4. 09:00 HK Bystřice p.H. HC ROBE Zubří B

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB109 28.4. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Rožnov p.R.
ALB110 28.4. 13:00 HC ROBE Zubří B KH Kopřivnice
ALB111 28.4. 13:30 HC Zlín SKH Polanka n.O.
ALB112 27.4. 16:30 KH Orel Paskov Cement Hranice
ALB113 28.4. 18:00 TJ Nový Jičín Tatran Litovel
ALB114 27.4. 10:00 Sokol Ostrava Sokol Luhačovice

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB115 4.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
ALB116 4.5. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Nový Jičín
ALB117 4.5. 13:00 Tatran Litovel KH Orel Paskov
ALB118 4.5. 15:30 Cement Hranice HC Zlín
ALB119 5.5. 14:30 SKH Polanka n.O. HC ROBE Zubří B
ALB120 4.5. 13:00 KH Kopřivnice HK Bystřice p.H.

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB121 11.5. 13:00 KH Kopřivnice TJ Rožnov p.R.
ALB122 12.5. 09:00 HK Bystřice p.H. SKH Polanka n.O.
ALB123 12.5. 13:00 HC ROBE Zubří B Cement Hranice
ALB124 12.5. 13:30 HC Zlín Tatran Litovel
ALB125 11.5. 16:30 KH Orel Paskov Sokol Luhačovice
ALB126 12.5. 18:00 TJ Nový Jičín Sokol Ostrava

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB127 18.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Nový Jičín
ALB128 18.5. 10:00 Sokol Ostrava KH Orel Paskov
ALB129 18.5. 10:30 Sokol Luhačovice HC Zlín
ALB130 18.5. 13:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří B
ALB131 18.5. 15:30 Cement Hranice HK Bystřice p.H.
ALB132 19.5. 14:30 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook

Partneři: