Mladší dorost - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (SV Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB001 22.9. 15:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 38:22 (16:9)
ALB002 22.9. 15:30 Cement Hranice KH Kopřivnice 30:24 (16:13)
ALB003 22.9. 13:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H. 25:21 (15:12)
ALB004 23.9. 10:30 Sokol Luhačovice HC ROBE Zubří B 15:43 (7:23)
ALB005 22.9. 12:00 Sokol Ostrava HC Zlín 31:32 (15:15)
ALB006 23.9. 17:00 TJ Nový Jičín Házená Paskov 39:28 (19:14)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB007 29.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Paskov 36:40 (20:22)
ALB008 29.9. 14:00 HC Zlín TJ Nový Jičín 35:19 (16:10)
ALB009 30.9. 13:00 HC ROBE Zubří B Sokol Ostrava 35:28 (19:12)
ALB010 30.9. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Luhačovice 30:22 (17:13)
ALB011 28.9. 11:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 32:16 (16:10)
ALB012 30.9. 12:30 SKH Polanka n.O. Cement Hranice 23:20 (10:14)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB013 6.10. 15:30 Cement Hranice TJ Rožnov p.R. 36:26 (20:14)
ALB014 6.10. 13:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 38:35 (21:15)
ALB015 6.10. 10:30 Sokol Luhačovice KH Kopřivnice 14:44 (6:21)
ALB016 6.10. 12:00 Sokol Ostrava HK Bystřice p.H. 38:25 (19:10)
ALB017 7.10. 17:00 TJ Nový Jičín HC ROBE Zubří B 18:51 (8:27)
ALB018 6.10. 16:30 Házená Paskov HC Zlín 36:45 (16:21)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB019 13.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Zlín 16:36 (8:20)
ALB020 14.10. 13:00 HC ROBE Zubří B Házená Paskov 54:18 (24:12)
ALB021 14.10. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Nový Jičín 23:21 (13:10)
ALB022 13.10. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava 37:22 (17:12)
ALB023 14.10. 12:30 SKH Polanka n.O. Sokol Luhačovice 37:22 (21:6)
ALB024 13.10. 15:30 Cement Hranice Tatran Litovel 22:25 (14:11)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB025 27.10. 13:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 35:23 (16:12)
ALB026 27.10. 10:30 Sokol Luhačovice Cement Hranice 17:36 (12:19)
ALB027 27.10. 12:00 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 37:35 (16:14)
ALB028 28.10. 17:00 TJ Nový Jičín KH Kopřivnice 25:38 (14:18)
ALB029 27.10. 10:00 Házená Paskov HK Bystřice p.H. 35:24 (21:13)
ALB030 20.10. 12:00 HC Zlín HC ROBE Zubří B 28:31 (11:16)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB031 3.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC ROBE Zubří B 22:44 (11:22)
ALB032 4.11. 09:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín 21:41 (10:23)
ALB033 3.11. 13:00 KH Kopřivnice Házená Paskov 40:23 (21:11)
ALB034 4.11. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Nový Jičín 39:28 (21:12)
ALB035 3.11. 12:00 Cement Hranice Sokol Ostrava 35:33 (17:15)
ALB036 3.11. 13:00 Tatran Litovel Sokol Luhačovice 35:20 (21:7)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB037 10.11. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Rožnov p.R. 36:43 (19:23)
ALB038 10.11. 12:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 35:29 (20:14)
ALB039 11.11. 17:00 TJ Nový Jičín Cement Hranice 25:29 (11:12)
ALB040 10.11. 09:00 Házená Paskov SKH Polanka n.O. 36:37 (19:17)
ALB041 11.11. 14:00 HC Zlín KH Kopřivnice 29:27 (14:15)
ALB042 11.11. 13:00 HC ROBE Zubří B HK Bystřice p.H. 37:17 (21:6)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB043 17.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice p.H. 26:26 (14:14)
ALB044 16.11. 17:00 KH Kopřivnice HC ROBE Zubří B 25:31 (16:18)
ALB045 17.11. 15:00 SKH Polanka n.O. HC Zlín 28:35 (14:15)
ALB046 17.11. 15:30 Cement Hranice Házená Paskov 32:23 (17:11)
ALB047 17.11. 13:00 Tatran Litovel TJ Nový Jičín 38:26 (18:7)
ALB048 17.11. 10:30 Sokol Luhačovice Sokol Ostrava 21:37 (10:17)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB049 24.11. 12:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 41:30 (18:13)
ALB050 25.11. 11:00 TJ Nový Jičín Sokol Luhačovice 38:30 (19:12)
ALB051 24.11. 10:45 Házená Paskov Tatran Litovel 22:37 (11:20)
ALB052 25.11. 14:00 HC Zlín Cement Hranice 35:24 (15:13)
ALB053 25.11. 13:00 HC ROBE Zubří B SKH Polanka n.O. 39:30 (19:17)
ALB054 25.11. 09:00 HK Bystřice p.H. KH Kopřivnice 19:38 (11:20)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB055 2.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Kopřivnice 21:40 (9:18)
ALB056 1.12. 15:00 SKH Polanka n.O. HK Bystřice p.H. 41:20 (22:9)
ALB057 1.12. 11:00 Cement Hranice HC ROBE Zubří B 33:40 (17:20)
ALB058 1.12. 13:00 Tatran Litovel HC Zlín 24:32 (10:16)
ALB059 1.12. 13:00 Sokol Luhačovice Házená Paskov 26:29 (11:13)
ALB060 2.12. 12:00 Sokol Ostrava TJ Nový Jičín 41:35 (20:13)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB061 9.12. 16:00 TJ Nový Jičín TJ Rožnov p.R. 30:32 (13:16)
ALB062 8.12. 09:00 Házená Paskov Sokol Ostrava 27:42 (15:22)
ALB063 9.12. 14:00 HC Zlín Sokol Luhačovice 39:16 (17:11)
ALB064 9.12. 13:00 HC ROBE Zubří B Tatran Litovel 45:23 (24:10)
ALB065 9.12. 09:00 HK Bystřice p.H. Cement Hranice 24:37 (11:20)
ALB066 8.12. 13:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. 48:39 (24:17)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB067 23.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
ALB068 23.2. 13:00 KH Kopřivnice Cement Hranice
ALB069 24.2. 09:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
ALB070 24.2. 13:00 HC ROBE Zubří B Sokol Luhačovice
ALB071 24.2. 13:30 HC Zlín Sokol Ostrava
ALB072 23.2. 16:30 Házená Paskov TJ Nový Jičín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB073 2.3. 16:30 Házená Paskov TJ Rožnov p.R.
ALB074 3.3. 18:00 TJ Nový Jičín HC Zlín
ALB075 2.3. 12:00 Sokol Ostrava HC ROBE Zubří B
ALB076 2.3. 10:30 Sokol Luhačovice HK Bystřice p.H.
ALB077 2.3. 13:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice
ALB078 2.3. 15:30 Cement Hranice SKH Polanka n.O.

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB079 9.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice
ALB080 10.3. 14:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
ALB081 9.3. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Luhačovice
ALB082 10.3. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Ostrava
ALB083 10.3. 13:00 HC ROBE Zubří B TJ Nový Jičín
ALB084 10.3. 13:30 HC Zlín Házená Paskov

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB085 17.3. 13:30 HC Zlín TJ Rožnov p.R.
ALB086 16.3. 16:30 Házená Paskov HC ROBE Zubří B
ALB087 17.3. 18:00 TJ Nový Jičín HK Bystřice p.H.
ALB088 16.3. 12:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice
ALB089 16.3. 10:30 Sokol Luhačovice SKH Polanka n.O.
ALB090 16.3. 13:00 Tatran Litovel Cement Hranice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB091 23.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
ALB092 23.3. 15:30 Cement Hranice Sokol Luhačovice
ALB093 24.3. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
ALB094 23.3. 13:00 KH Kopřivnice TJ Nový Jičín
ALB095 24.3. 09:00 HK Bystřice p.H. Házená Paskov
ALB096 24.3. 13:00 HC ROBE Zubří B HC Zlín

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB097 31.3. 13:00 HC ROBE Zubří B TJ Rožnov p.R.
ALB098 31.3. 13:30 HC Zlín HK Bystřice p.H.
ALB099 30.3. 16:30 Házená Paskov KH Kopřivnice
ALB100 31.3. 18:00 TJ Nový Jičín SKH Polanka n.O.
ALB101 30.3. 12:00 Sokol Ostrava Cement Hranice
ALB102 30.3. 10:30 Sokol Luhačovice Tatran Litovel

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB103 6.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Luhačovice
ALB104 6.4. 13:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
ALB105 6.4. 15:30 Cement Hranice TJ Nový Jičín
ALB106 7.4. 14:30 SKH Polanka n.O. Házená Paskov
ALB107 6.4. 13:00 KH Kopřivnice HC Zlín
ALB108 7.4. 09:00 HK Bystřice p.H. HC ROBE Zubří B

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB109 28.4. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Rožnov p.R.
ALB110 28.4. 13:00 HC ROBE Zubří B KH Kopřivnice
ALB111 28.4. 13:30 HC Zlín SKH Polanka n.O.
ALB112 27.4. 16:30 Házená Paskov Cement Hranice
ALB113 28.4. 18:00 TJ Nový Jičín Tatran Litovel
ALB114 27.4. 12:00 Sokol Ostrava Sokol Luhačovice

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB115 4.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
ALB116 4.5. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Nový Jičín
ALB117 4.5. 13:00 Tatran Litovel Házená Paskov
ALB118 4.5. 15:30 Cement Hranice HC Zlín
ALB119 5.5. 14:30 SKH Polanka n.O. HC ROBE Zubří B
ALB120 4.5. 13:00 KH Kopřivnice HK Bystřice p.H.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB121 11.5. 13:00 KH Kopřivnice TJ Rožnov p.R.
ALB122 12.5. 09:00 HK Bystřice p.H. SKH Polanka n.O.
ALB123 12.5. 13:00 HC ROBE Zubří B Cement Hranice
ALB124 12.5. 13:30 HC Zlín Tatran Litovel
ALB125 11.5. 16:30 Házená Paskov Sokol Luhačovice
ALB126 12.5. 18:00 TJ Nový Jičín Sokol Ostrava

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB127 18.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Nový Jičín
ALB128 18.5. 12:00 Sokol Ostrava Házená Paskov
ALB129 18.5. 10:30 Sokol Luhačovice HC Zlín
ALB130 18.5. 13:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří B
ALB131 18.5. 15:30 Cement Hranice HK Bystřice p.H.
ALB132 19.5. 14:30 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROBE Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook