Mladší žáci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga - podzim

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.10. 15:30 SK Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 17:15 (9:6)
9.9. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná A 22:16 (12:10)
28.9. 09:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 A 22:23 (10:13)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 13:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 A 10:28 (5:14)
17.9. 10:45 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel 18:27 (5:14)
16.9. 12:00 SK Velká Bystřice DHK Zora Olomouc A 15:26 (9:13)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.9. 17:00 Sokol Horka n.M. DHK Zora Olomouc A 8:21 (5:9)
23.9. 09:30 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 27:18 (12:10)
23.9. 13:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná A 19:9 (10:3)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 16:18 (10:9)
30.9. 10:30 SK Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 A 12:20 (5:9)
30.9. 09:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel 27:26 (14:13)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.10. 09:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 26:17 (18:9)
7.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 A DHK Zora Olomouc A 19:23 (15:10)
8.10. 14:00 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice 20:15 (10:6)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 13:00 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice 17:18 (8:11)
15.10. 09:00 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A 22:23 (11:15)
14.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel 32:15 (19:11)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 14:30 HBC Olomouc 1966 A Sokol Horka n.M. 31:18 (14:6)
22.10. 09:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 22:19 (13:11)
21.10. 10:30 DHK Zora Olomouc A SK Velká Bystřice 16:12 (6:7)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.10. 16:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Horka n.M. 21:8 (10:4)
29.10. 13:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 18:19 (9:9)
29.10. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 A 13:24 (8:11)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.11. 14:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M. 19:11 (10:5)
5.11. 10:00 HBC Olomouc 1966 A SK Velká Bystřice 28:17 (15:7)
4.11. 09:30 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc A 24:21 (11:10)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.10. 16:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 13:21 (7:13)
12.11. 09:00 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 A 14:26 (7:16)
11.11. 12:00 SK Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A 22:18 (14:9)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.4. 16:00 SK Velká Bystřice Sokol Horka n.M.
7.4. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná A
7.4. 09:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 A

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.4. 13:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 A
15.4. 09:00 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel
14.4. 16:00 SK Velká Bystřice DHK Zora Olomouc A

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.4. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Horka n.M.
21.4. 09:30 Tatran Litovel SK Velká Bystřice
21.4. 13:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná A

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A
28.4. 16:00 SK Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 A
28.4. 09:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.5. 09:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M.
5.5. 13:00 HBC Olomouc 1966 A DHK Zora Olomouc A
6.5. 09:00 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.5. 13:00 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice
13.5. 09:00 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A
12.5. 13:00 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.5. 13:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Horka n.M.
19.5. 09:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A
19.5. 09:00 DHK Zora Olomouc A SK Velká Bystřice

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.5. 13:00 Sokol Horka n.M. DHK Zora Olomouc A
26.5. 16:00 SK Velká Bystřice Tatran Litovel
27.5. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 A

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.6. 09:00 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M.
2.6. 13:00 HBC Olomouc 1966 A SK Velká Bystřice
2.6. 09:30 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc A

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.6. 13:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
9.6. 09:00 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 A
9.6. 16:00 SK Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A

Týmy

Krátce

12.12.2017 -
Přinášíme aktuální výzvu Asociace ligových klubů házené Exekutivě Českého svazu házené.
30.11.2017 -
Podívejte se na newsletter ČSH k nadcházejícímu MS házené žen v Německu s českou účastí!

Facebook

Partneři: