Mladší žáci - utkání 2016/2017

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga - jaro (Skupina II.)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.4. 13:00 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B 21:25 (10:14)
2.4. 09:00 DHK Litovel Sokol Horka n.M. 21:28 (10:16)
1.4. 09:30 Tatran Litovel TJ Senice n.H. 21:16 (12:8)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.4. 10:30 Sokol Centrum Haná B TJ Senice n.H. 27:17 (12:9)
8.5. 10:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 20:15 (10:10)
9.4. 13:00 Cement Hranice DHK Litovel 15:15 (9:11)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.4. 09:00 DHK Litovel Sokol Centrum Haná B 25:20 (11:11)
23.4. 12:30 Cement Hranice Tatran Litovel 15:29 (8:19)
19.5. 18:00 TJ Senice n.H. Sokol Horka n.M. 7:23 (3:14)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.4. 15:15 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M. 10:11 (6:7)
30.4. 13:00 Cement Hranice TJ Senice n.H. 19:20 (9:12)
30.4. 09:00 DHK Litovel Tatran Litovel 19:29 (11:17)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 11:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná B 25:15 (13:5)
7.5. 09:00 DHK Litovel TJ Senice n.H. 5:14 (3:8)
7.5. 13:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 16:21 (8:12)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.5. 10:30 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice 11:14 (7:9)
14.5. 17:00 Sokol Horka n.M. DHK Litovel 18:9 (16:5)
14.5. 09:00 TJ Senice n.H. Tatran Litovel 16:19 (9:13)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.5. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Centrum Haná B 15:19 (9:13)
21.5. 17:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 18:20 (7:12)
21.5. 09:00 DHK Litovel Cement Hranice 13:31 (6:12)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.5. 14:00 Sokol Centrum Haná B DHK Litovel 16:9 (9:4)
28.5. 11:00 Tatran Litovel Cement Hranice 27:17 (16:9)
28.5. 17:00 Sokol Horka n.M. TJ Senice n.H. 23:11 (14:4)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.6. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná B 19:11 (9:7)
4.6. 09:00 TJ Senice n.H. Cement Hranice 19:23 (12:11)
3.6. 09:30 Tatran Litovel DHK Litovel 24:16 (13:7)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.6. 16:30 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel 24:19 (14:12)
10.6. 10:30 TJ Senice n.H. DHK Litovel 15:11 (11:5)
10.6. 09:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 27:13 (17:7)

Olomoucká liga

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.9. 09:00 TJ Senice n.H. SK Velká Bystřice 13:18 (4:12)
11.9. 15:30 Sokol Horka n.M. DHK Litovel 21:11 (14:3)
11.9. 12:00 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc 19:6 (10:2)
11.9. 10:30 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel 10:15 (8:9)
10.9. 10:15 STM Olomouc A Cement Hranice 29:3 (14:3)
10.9. 09:00 STM Olomouc B SK Žeravice 14:19 (11:10)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 10:30 SK Velká Bystřice SK Žeravice 13:15 (8:8)
18.9. 13:00 Cement Hranice STM Olomouc B 14:16 (7:9)
17.9. 09:30 Tatran Litovel STM Olomouc A 2:32 (1:19)
17.9. 09:00 DHK Zora Olomouc Sokol Centrum Haná B 14:12 (6:6)
18.9. 09:00 DHK Litovel Sokol Centrum Haná A 11:26 (5:14)
18.9. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Horka n.M. 16:18 (7:9)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.9. 14:30 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice 17:18 (9:11)
25.9. 15:30 Sokol Centrum Haná A TJ Senice n.H. 22:9 (11:3)
25.9. 14:00 Sokol Centrum Haná B DHK Litovel 33:16 (21:7)
24.9. 09:00 STM Olomouc A DHK Zora Olomouc 31:3 (17:2)
24.9. 10:30 STM Olomouc B Tatran Litovel 28:12 (15:5)
24.9. 14:30 SK Žeravice Cement Hranice 16:7 (8:5)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.10. 10:30 SK Velká Bystřice Cement Hranice 20:4 (10:3)
1.10. 09:30 Tatran Litovel SK Žeravice 7:20 (2:12)
1.10. 09:00 DHK Zora Olomouc STM Olomouc B 16:15 (9:8)
2.10. 09:00 DHK Litovel STM Olomouc A 6:33 (4:17)
2.10. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Centrum Haná B 16:13 (9:7)
2.10. 14:30 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 15:16 (10:13)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.10. 15:30 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice 26:11 (14:7)
9.10. 14:00 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M. 14:19 (8:13)
9.10. 09:00 STM Olomouc A TJ Senice n.H. 30:5 (18:2)
9.10. 10:30 STM Olomouc B DHK Litovel 28:9 (16:5)
8.10. 09:00 SK Žeravice DHK Zora Olomouc 12:9 (7:6)
9.10. 13:00 Cement Hranice Tatran Litovel 13:12 (6:7)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 10:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 29:19 (17:10)
15.10. 09:00 DHK Zora Olomouc Cement Hranice 19:13 (8:8)
15.10. 09:00 DHK Litovel SK Žeravice 5:24 (2:15)
16.10. 09:00 TJ Senice n.H. STM Olomouc B 11:26 (4:14)
16.10. 14:30 Sokol Horka n.M. STM Olomouc A 10:25 (8:14)
16.10. 10:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Centrum Haná B 22:8 (13:6)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.10. 15:15 Sokol Centrum Haná B SK Velká Bystřice 9:25 (7:13)
22.10. 08:30 STM Olomouc A Sokol Centrum Haná A 28:11 (15:7)
22.10. 09:45 STM Olomouc B Sokol Horka n.M. 27:21 (15:10)
22.10. 13:00 SK Žeravice TJ Senice n.H. 26:11 (12:5)
3.11. 16:00 Cement Hranice DHK Litovel 23:13 (8:5)
22.10. 09:30 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc 19:20 (12:11)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.10. 16:00 SK Velká Bystřice DHK Zora Olomouc 15:6 (7:3)
30.10. 09:00 DHK Litovel Tatran Litovel 10:23 (7:13)
30.10. 09:00 TJ Senice n.H. Cement Hranice 21:13 (13:5)
30.10. 14:30 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 14:14 (7:9)
30.10. 12:00 Sokol Centrum Haná A STM Olomouc B 20:12 (11:6)
30.10. 10:30 Sokol Centrum Haná B STM Olomouc A 2:27

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.11. 08:30 STM Olomouc A SK Velká Bystřice 38:10 (24:6)
6.11. 10:00 STM Olomouc B Sokol Centrum Haná B 26:15 (15:7)
5.11. 15:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná A 11:17 (5:11)
6.11. 09:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 11:16 (5:8)
6.11. 09:30 Tatran Litovel TJ Senice n.H. 23:12 (12:4)
5.11. 09:00 DHK Zora Olomouc DHK Litovel 16:12 (10:6)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.11. 10:30 SK Velká Bystřice DHK Litovel 28:3 (14:1)
12.11. 13:30 TJ Senice n.H. DHK Zora Olomouc 13:19 (7:11)
13.11. 14:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 13:21 (8:12)
13.11. 08:45 Sokol Centrum Haná A Cement Hranice 27:18 (16:10)
13.11. 10:15 Sokol Centrum Haná B SK Žeravice 8:22 (4:10)
12.11. 14:30 STM Olomouc A STM Olomouc B 22:14 (9:8)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.11. 09:00 STM Olomouc B SK Velká Bystřice 21:15 (13:8)
19.11. 16:00 SK Žeravice STM Olomouc A 16:24 (9:16)
20.11. 13:00 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B 27:17 (17:6)
19.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 12:26 (6:13)
19.11. 10:30 DHK Zora Olomouc Sokol Horka n.M. 11:13 (6:7)
20.11. 09:00 DHK Litovel TJ Senice n.H. 14:24 (5:13)

Týmy

Krátce

12.12.2017 -
Přinášíme aktuální výzvu Asociace ligových klubů házené Exekutivě Českého svazu házené.
30.11.2017 -
Podívejte se na newsletter ČSH k nadcházejícímu MS házené žen v Německu s českou účastí!

Facebook

Partneři: