Mladší žáci - utkání 2016/2017

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga - jaro (Skupina II.)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH001 2.4. 13:00 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B 21:25 (10:14)
OH002 2.4. 09:00 DHK Litovel Sokol Horka n.M. 21:28 (10:16)
OH003 1.4. 09:30 Tatran Litovel TJ Senice n.H. 21:16 (12:8)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH004 9.4. 10:30 Sokol Centrum Haná B TJ Senice n.H. 27:17 (12:9)
OH005 8.5. 10:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 20:15 (10:10)
OH006 9.4. 13:00 Cement Hranice DHK Litovel 15:15 (9:11)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH007 23.4. 09:00 DHK Litovel Sokol Centrum Haná B 25:20 (11:11)
OH008 23.4. 12:30 Cement Hranice Tatran Litovel 15:29 (8:19)
OH009 19.5. 18:00 TJ Senice n.H. Sokol Horka n.M. 7:23 (3:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH010 30.4. 15:15 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M. 10:11 (6:7)
OH011 30.4. 13:00 Cement Hranice TJ Senice n.H. 19:20 (9:12)
OH012 30.4. 09:00 DHK Litovel Tatran Litovel 19:29 (11:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH013 6.5. 11:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná B 25:15 (13:5)
OH014 7.5. 09:00 DHK Litovel TJ Senice n.H. 5:14 (3:8)
OH015 7.5. 13:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 16:21 (8:12)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH016 14.5. 10:30 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice 11:14 (7:9)
OH017 14.5. 17:00 Sokol Horka n.M. DHK Litovel 18:9 (16:5)
OH018 14.5. 09:00 TJ Senice n.H. Tatran Litovel 16:19 (9:13)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH019 21.5. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Centrum Haná B 15:19 (9:13)
OH020 21.5. 17:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 18:20 (7:12)
OH021 21.5. 09:00 DHK Litovel Cement Hranice 13:31 (6:12)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH022 28.5. 14:00 Sokol Centrum Haná B DHK Litovel 16:9 (9:4)
OH023 28.5. 11:00 Tatran Litovel Cement Hranice 27:17 (16:9)
OH024 28.5. 17:00 Sokol Horka n.M. TJ Senice n.H. 23:11 (14:4)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH025 4.6. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná B 19:11 (9:7)
OH026 4.6. 09:00 TJ Senice n.H. Cement Hranice 19:23 (12:11)
OH027 3.6. 09:30 Tatran Litovel DHK Litovel 24:16 (13:7)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OH028 8.6. 16:30 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel 24:19 (14:12)
OH029 10.6. 10:30 TJ Senice n.H. DHK Litovel 15:11 (11:5)
OH030 10.6. 09:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 27:13 (17:7)

Olomoucká liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC001 11.9. 09:00 TJ Senice n.H. SK Velká Bystřice 13:18 (4:12)
OC002 11.9. 15:30 Sokol Horka n.M. DHK Litovel 21:11 (14:3)
OC003 11.9. 12:00 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc 19:6 (10:2)
OC004 11.9. 10:30 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel 10:15 (8:9)
OC005 10.9. 10:15 STM Olomouc A Cement Hranice 29:3 (14:3)
OC006 10.9. 09:00 STM Olomouc B SK Žeravice 14:19 (11:10)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC007 17.9. 10:30 SK Velká Bystřice SK Žeravice 13:15 (8:8)
OC008 18.9. 13:00 Cement Hranice STM Olomouc B 14:16 (7:9)
OC009 17.9. 09:30 Tatran Litovel STM Olomouc A 2:32 (1:19)
OC010 17.9. 09:00 DHK Zora Olomouc Sokol Centrum Haná B 14:12 (6:6)
OC011 18.9. 09:00 DHK Litovel Sokol Centrum Haná A 11:26 (5:14)
OC012 18.9. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Horka n.M. 16:18 (7:9)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC013 25.9. 14:30 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice 17:18 (9:11)
OC014 25.9. 15:30 Sokol Centrum Haná A TJ Senice n.H. 22:9 (11:3)
OC015 25.9. 14:00 Sokol Centrum Haná B DHK Litovel 33:16 (21:7)
OC016 24.9. 09:00 STM Olomouc A DHK Zora Olomouc 31:3 (17:2)
OC017 24.9. 10:30 STM Olomouc B Tatran Litovel 28:12 (15:5)
OC018 24.9. 14:30 SK Žeravice Cement Hranice 16:7 (8:5)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC019 1.10. 10:30 SK Velká Bystřice Cement Hranice 20:4 (10:3)
OC020 1.10. 09:30 Tatran Litovel SK Žeravice 7:20 (2:12)
OC021 1.10. 09:00 DHK Zora Olomouc STM Olomouc B 16:15 (9:8)
OC022 2.10. 09:00 DHK Litovel STM Olomouc A 6:33 (4:17)
OC023 2.10. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Centrum Haná B 16:13 (9:7)
OC024 2.10. 14:30 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 15:16 (10:13)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC025 9.10. 15:30 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice 26:11 (14:7)
OC026 9.10. 14:00 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M. 14:19 (8:13)
OC027 9.10. 09:00 STM Olomouc A TJ Senice n.H. 30:5 (18:2)
OC028 9.10. 10:30 STM Olomouc B DHK Litovel 28:9 (16:5)
OC029 8.10. 09:00 SK Žeravice DHK Zora Olomouc 12:9 (7:6)
OC030 9.10. 13:00 Cement Hranice Tatran Litovel 13:12 (6:7)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC031 15.10. 10:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 29:19 (17:10)
OC032 15.10. 09:00 DHK Zora Olomouc Cement Hranice 19:13 (8:8)
OC033 15.10. 09:00 DHK Litovel SK Žeravice 5:24 (2:15)
OC034 16.10. 09:00 TJ Senice n.H. STM Olomouc B 11:26 (4:14)
OC035 16.10. 14:30 Sokol Horka n.M. STM Olomouc A 10:25 (8:14)
OC036 16.10. 10:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Centrum Haná B 22:8 (13:6)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC037 23.10. 15:15 Sokol Centrum Haná B SK Velká Bystřice 9:25 (7:13)
OC038 22.10. 08:30 STM Olomouc A Sokol Centrum Haná A 28:11 (15:7)
OC039 22.10. 09:45 STM Olomouc B Sokol Horka n.M. 27:21 (15:10)
OC040 22.10. 13:00 SK Žeravice TJ Senice n.H. 26:11 (12:5)
OC041 3.11. 16:00 Cement Hranice DHK Litovel 23:13 (8:5)
OC042 22.10. 09:30 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc 19:20 (12:11)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC043 24.10. 16:00 SK Velká Bystřice DHK Zora Olomouc 15:6 (7:3)
OC044 30.10. 09:00 DHK Litovel Tatran Litovel 10:23 (7:13)
OC045 30.10. 09:00 TJ Senice n.H. Cement Hranice 21:13 (13:5)
OC046 30.10. 14:30 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 14:14 (7:9)
OC047 30.10. 12:00 Sokol Centrum Haná A STM Olomouc B 20:12 (11:6)
OC048 30.10. 10:30 Sokol Centrum Haná B STM Olomouc A 2:27

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC049 6.11. 08:30 STM Olomouc A SK Velká Bystřice 38:10 (24:6)
OC050 6.11. 10:00 STM Olomouc B Sokol Centrum Haná B 26:15 (15:7)
OC051 5.11. 15:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná A 11:17 (5:11)
OC052 6.11. 09:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 11:16 (5:8)
OC053 6.11. 09:30 Tatran Litovel TJ Senice n.H. 23:12 (12:4)
OC054 5.11. 09:00 DHK Zora Olomouc DHK Litovel 16:12 (10:6)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC055 12.11. 10:30 SK Velká Bystřice DHK Litovel 28:3 (14:1)
OC056 12.11. 13:30 TJ Senice n.H. DHK Zora Olomouc 13:19 (7:11)
OC057 13.11. 14:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 13:21 (8:12)
OC058 13.11. 08:45 Sokol Centrum Haná A Cement Hranice 27:18 (16:10)
OC059 13.11. 10:15 Sokol Centrum Haná B SK Žeravice 8:22 (4:10)
OC060 12.11. 14:30 STM Olomouc A STM Olomouc B 22:14 (9:8)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC061 20.11. 09:00 STM Olomouc B SK Velká Bystřice 21:15 (13:8)
OC062 19.11. 16:00 SK Žeravice STM Olomouc A 16:24 (9:16)
OC063 20.11. 13:00 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B 27:17 (17:6)
OC064 19.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 12:26 (6:13)
OC065 19.11. 10:30 DHK Zora Olomouc Sokol Horka n.M. 11:13 (6:7)
OC066 20.11. 09:00 DHK Litovel TJ Senice n.H. 14:24 (5:13)

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROBE Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook

Partneři: