Muži - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Strabag Rail Extraliga

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA001 8.9. HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha
AA002 8.9. HBC Ronal Jičín HCB Karviná
AA003 8.9. Cement Hranice SKKP Handball Brno
AA004 8.9. 17:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří
AA005 8.9. Sokol Nové Veselí SKP Frýdek-Místek
AA006 8.9. KH Kopřivnice Talent M.A.T. Plzeň

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA007 15.9. HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň
AA008 15.9. SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice
AA009 15.9. HC ROBE Zubří Sokol Nové Veselí
AA010 hlášenka SKKP Handball Brno Tatran Litovel
AA011 15.9. HCB Karviná Cement Hranice
AA012 15.9. HK FCC Město Lovosice HBC Ronal Jičín

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA013 22.9. HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha
AA014 22.9. Cement Hranice HK FCC Město Lovosice
AA015 22.9. 17:00 Tatran Litovel HCB Karviná
AA016 22.9. Sokol Nové Veselí SKKP Handball Brno
AA017 22.9. KH Kopřivnice HC ROBE Zubří
AA018 22.9. Talent M.A.T. Plzeň SKP Frýdek-Místek

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA019 29.9. HC Dukla Praha SKP Frýdek-Místek
AA020 29.9. HC ROBE Zubří Talent M.A.T. Plzeň
AA021 29.9. SKKP Handball Brno KH Kopřivnice
AA022 29.9. HCB Karviná Sokol Nové Veselí
AA023 hlášenka HK FCC Město Lovosice Tatran Litovel
AA024 29.9. HBC Ronal Jičín Cement Hranice

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA025 6.10. Cement Hranice HC Dukla Praha
AA026 6.10. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín
AA027 6.10. Sokol Nové Veselí HK FCC Město Lovosice
AA028 6.10. KH Kopřivnice HCB Karviná
AA029 6.10. Talent M.A.T. Plzeň SKKP Handball Brno
AA030 6.10. SKP Frýdek-Místek HC ROBE Zubří

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA031 13.10. HC Dukla Praha HC ROBE Zubří
AA032 13.10. SKKP Handball Brno SKP Frýdek-Místek
AA033 13.10. HCB Karviná Talent M.A.T. Plzeň
AA034 13.10. HK FCC Město Lovosice KH Kopřivnice
AA035 13.10. HBC Ronal Jičín Sokol Nové Veselí
AA036 hlášenka Cement Hranice Tatran Litovel

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA037 31.10. 19:00 Tatran Litovel HC Dukla Praha
AA038 31.10. Sokol Nové Veselí Cement Hranice
AA039 31.10. KH Kopřivnice HBC Ronal Jičín
AA040 31.10. Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice
AA041 31.10. SKP Frýdek-Místek HCB Karviná
AA042 31.10. HC ROBE Zubří SKKP Handball Brno

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA043 3.11. HC Dukla Praha SKKP Handball Brno
AA044 3.11. HCB Karviná HC ROBE Zubří
AA045 3.11. HK FCC Město Lovosice SKP Frýdek-Místek
AA046 3.11. HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň
AA047 3.11. Cement Hranice KH Kopřivnice
AA048 3.11. 17:00 Tatran Litovel Sokol Nové Veselí

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA049 10.11. Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha
AA050 hlášenka KH Kopřivnice Tatran Litovel
AA051 10.11. Talent M.A.T. Plzeň Cement Hranice
AA052 10.11. SKP Frýdek-Místek HBC Ronal Jičín
AA053 10.11. HC ROBE Zubří HK FCC Město Lovosice
AA054 10.11. SKKP Handball Brno HCB Karviná

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA055 17.11. HC Dukla Praha HCB Karviná
AA056 17.11. HK FCC Město Lovosice SKKP Handball Brno
AA057 17.11. HBC Ronal Jičín HC ROBE Zubří
AA058 17.11. Cement Hranice SKP Frýdek-Místek
AA059 17.11. 17:00 Tatran Litovel Talent M.A.T. Plzeň
AA060 17.11. Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA061 24.11. KH Kopřivnice HC Dukla Praha
AA062 24.11. Talent M.A.T. Plzeň Sokol Nové Veselí
AA063 hlášenka SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel
AA064 24.11. HC ROBE Zubří Cement Hranice
AA065 24.11. SKKP Handball Brno HBC Ronal Jičín
AA066 24.11. HCB Karviná HK FCC Město Lovosice

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA067 1.12. HC Dukla Praha HK FCC Město Lovosice
AA068 1.12. HCB Karviná HBC Ronal Jičín
AA069 1.12. SKKP Handball Brno Cement Hranice
AA070 hlášenka HC ROBE Zubří Tatran Litovel
AA071 1.12. SKP Frýdek-Místek Sokol Nové Veselí
AA072 1.12. Talent M.A.T. Plzeň KH Kopřivnice

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA073 8.12. Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha
AA074 8.12. KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek
AA075 8.12. Sokol Nové Veselí HC ROBE Zubří
AA076 8.12. 17:00 Tatran Litovel SKKP Handball Brno
AA077 8.12. Cement Hranice HCB Karviná
AA078 8.12. HBC Ronal Jičín HK FCC Město Lovosice

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA079 15.12. HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín
AA080 15.12. HK FCC Město Lovosice Cement Hranice
AA081 hlášenka HCB Karviná Tatran Litovel
AA082 15.12. SKKP Handball Brno Sokol Nové Veselí
AA083 15.12. HC ROBE Zubří KH Kopřivnice
AA084 15.12. SKP Frýdek-Místek Talent M.A.T. Plzeň

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA085 26.1. SKP Frýdek-Místek HC Dukla Praha
AA086 26.1. Talent M.A.T. Plzeň HC ROBE Zubří
AA087 26.1. KH Kopřivnice SKKP Handball Brno
AA088 26.1. Sokol Nové Veselí HCB Karviná
AA089 26.1. 17:00 Tatran Litovel HK FCC Město Lovosice
AA090 26.1. Cement Hranice HBC Ronal Jičín

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA091 2.2. HC Dukla Praha Cement Hranice
AA092 hlášenka HBC Ronal Jičín Tatran Litovel
AA093 2.2. HK FCC Město Lovosice Sokol Nové Veselí
AA094 2.2. HCB Karviná KH Kopřivnice
AA095 2.2. SKKP Handball Brno Talent M.A.T. Plzeň
AA096 2.2. HC ROBE Zubří SKP Frýdek-Místek

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA097 9.2. HC ROBE Zubří HC Dukla Praha
AA098 9.2. SKP Frýdek-Místek SKKP Handball Brno
AA099 9.2. Talent M.A.T. Plzeň HCB Karviná
AA100 9.2. KH Kopřivnice HK FCC Město Lovosice
AA101 9.2. Sokol Nové Veselí HBC Ronal Jičín
AA102 9.2. 17:00 Tatran Litovel Cement Hranice

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA103 hlášenka HC Dukla Praha Tatran Litovel
AA104 16.2. Cement Hranice Sokol Nové Veselí
AA105 16.2. HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice
AA106 16.2. HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň
AA107 16.2. HCB Karviná SKP Frýdek-Místek
AA108 16.2. SKKP Handball Brno HC ROBE Zubří

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA109 23.2. SKKP Handball Brno HC Dukla Praha
AA110 23.2. HC ROBE Zubří HCB Karviná
AA111 23.2. SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice
AA112 23.2. Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín
AA113 23.2. KH Kopřivnice Cement Hranice
AA114 hlášenka Sokol Nové Veselí Tatran Litovel

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA115 2.3. HC Dukla Praha Sokol Nové Veselí
AA116 2.3. 17:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice
AA117 2.3. Cement Hranice Talent M.A.T. Plzeň
AA118 2.3. HBC Ronal Jičín SKP Frýdek-Místek
AA119 2.3. HK FCC Město Lovosice HC ROBE Zubří
AA120 2.3. HCB Karviná SKKP Handball Brno

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA121 9.3. 18:00 HCB Karviná HC Dukla Praha
AA122 9.3. 18:00 SKKP Handball Brno HK FCC Město Lovosice
AA123 9.3. 18:00 HC ROBE Zubří HBC Ronal Jičín
AA124 9.3. 18:00 SKP Frýdek-Místek Cement Hranice
AA125 hlášenka Talent M.A.T. Plzeň Tatran Litovel
AA126 9.3. 18:00 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AA127 16.3. 18:00 HC Dukla Praha KH Kopřivnice
AA128 16.3. 18:00 Sokol Nové Veselí Talent M.A.T. Plzeň
AA129 16.3. 18:00 Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek
AA130 16.3. 18:00 Cement Hranice HC ROBE Zubří
AA131 16.3. 18:00 HBC Ronal Jičín SKKP Handball Brno
AA132 16.3. 18:00 HK FCC Město Lovosice HCB Karviná

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook

Partneři: