Muži - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB001 21.9. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín B
AB002 22.9. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Náchod
AB003 22.9. 16:00 TJ JM Chodov HK Bystřice p.H.
AB004 21.9. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Legata Hustopeče
AB005 21.9. 16:00 Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice
AB006 22.9. 17:00 HC Zlín 1.HK Dvůr Králové n.L.

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB007 28.9. 11:30 HBC Ronal Jičín B 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB008 28.9. 17:30 Házená Velká Bystřice HC Zlín
AB009 29.9. 15:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Vršovice
AB010 29.9. 11:00 HK Bystřice p.H. ČZ HBC Strakonice 1921
AB011 28.9. 17:00 TJ Náchod TJ JM Chodov
AB012 28.9. 17:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB013 6.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín HBC Ronal Jičín B
AB014 6.10. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel
AB015 5.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ Náchod
AB016 5.10. 15:00 Sokol Vršovice HK Bystřice p.H.
AB017 6.10. 18:00 HC Zlín Házená Legata Hustopeče
AB018 5.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Velká Bystřice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB019 13.10. 17:00 HBC Ronal Jičín B Házená Velká Bystřice
AB020 13.10. 15:00 Házená Legata Hustopeče 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB021 13.10. 11:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín
AB022 12.10. 17:00 TJ Náchod Sokol Vršovice
AB023 12.10. 17:00 Tatran Litovel ČZ HBC Strakonice 1921
AB024 13.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ JM Chodov

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB025 20.10. 16:00 TJ JM Chodov HBC Ronal Jičín B
AB026 19.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 KH Zbrojovka Vsetín
AB027 19.10. 16:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel
AB028 20.10. 17:00 HC Zlín TJ Náchod
AB029 19.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HK Bystřice p.H.
AB030 19.10. 17:30 Házená Velká Bystřice Házená Legata Hustopeče

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB031 2.11. 11:30 HBC Ronal Jičín B Házená Legata Hustopeče
AB032 3.11. 11:00 HK Bystřice p.H. Házená Velká Bystřice
AB033 2.11. 17:00 TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB034 2.11. 18:00 Tatran Litovel HC Zlín
AB035 3.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Vršovice
AB036 3.11. 17:00 TJ JM Chodov ČZ HBC Strakonice 1921

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB037 9.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HBC Ronal Jičín B
AB038 9.11. 16:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov
AB039 10.11. 17:00 HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín
AB040 10.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Litovel
AB041 9.11. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ Náchod
AB042 10.11. 15:00 Házená Legata Hustopeče HK Bystřice p.H.

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB043 17.11. 10:30 HBC Ronal Jičín B HK Bystřice p.H.
AB044 16.11. 17:00 TJ Náchod Házená Legata Hustopeče
AB045 16.11. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
AB046 17.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB047 17.11. 16:30 TJ JM Chodov HC Zlín
AB048 16.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Vršovice

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB049 23.11. 16:00 Sokol Vršovice HBC Ronal Jičín B
AB050 24.11. 17:00 HC Zlín ČZ HBC Strakonice 1921
AB051 23.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ JM Chodov
AB052 23.11. 17:30 Házená Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín
AB053 24.11. 15:00 Házená Legata Hustopeče Tatran Litovel
AB054 24.11. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ Náchod

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB055 1.12. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ Náchod
AB056 30.11. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H.
AB057 1.12. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Házená Legata Hustopeče
AB058 1.12. 16:00 TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice
AB059 30.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB060 30.11. 16:00 Sokol Vršovice HC Zlín

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB061 8.12. 17:00 HC Zlín HBC Ronal Jičín B
AB062 7.12. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Vršovice
AB063 7.12. 17:30 Házená Velká Bystřice ČZ HBC Strakonice 1921
AB064 8.12. 15:00 Házená Legata Hustopeče TJ JM Chodov
AB065 8.12. 11:00 HK Bystřice p.H. KH Zbrojovka Vsetín
AB066 7.12. 17:00 TJ Náchod Tatran Litovel

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB067 23.2. 17:00 HBC Ronal Jičín B Tatran Litovel
AB068 22.2. 17:00 TJ Náchod KH Zbrojovka Vsetín
AB069 23.2. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ JM Chodov
AB070 23.2. 15:00 Házená Legata Hustopeče ČZ HBC Strakonice 1921
AB071 22.2. 17:30 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice
AB072 22.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HC Zlín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB073 29.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HBC Ronal Jičín B
AB074 1.3. 09:00 HC Zlín Házená Velká Bystřice
AB075 29.2. 16:00 Sokol Vršovice Házená Legata Hustopeče
AB076 29.2. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HK Bystřice p.H.
AB077 1.3. 16:00 TJ JM Chodov TJ Náchod
AB078 1.3. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB079 8.3. 15:00 HBC Ronal Jičín B KH Zbrojovka Vsetín
AB080 7.3. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov
AB081 7.3. 17:00 TJ Náchod ČZ HBC Strakonice 1921
AB082 8.3. 11:00 HK Bystřice p.H. Sokol Vršovice
AB083 8.3. 15:00 Házená Legata Hustopeče HC Zlín
AB084 7.3. 17:30 Házená Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové n.L.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB085 14.3. 17:30 Házená Velká Bystřice HBC Ronal Jičín B
AB086 14.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Legata Hustopeče
AB087 15.3. 09:00 HC Zlín HK Bystřice p.H.
AB088 14.3. 16:00 Sokol Vršovice TJ Náchod
AB089 14.3. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Tatran Litovel
AB090 15.3. 16:00 TJ JM Chodov KH Zbrojovka Vsetín

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB091 22.3. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ JM Chodov
AB092 22.3. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín ČZ HBC Strakonice 1921
AB093 21.3. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice
AB094 21.3. 17:00 TJ Náchod HC Zlín
AB095 22.3. 11:00 HK Bystřice p.H. 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB096 22.3. 15:00 Házená Legata Hustopeče Házená Velká Bystřice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB097 29.3. 15:00 Házená Legata Hustopeče HBC Ronal Jičín B
AB098 28.3. 17:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice p.H.
AB099 28.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Náchod
AB100 29.3. 09:00 HC Zlín Tatran Litovel
AB101 28.3. 16:00 Sokol Vršovice KH Zbrojovka Vsetín
AB102 28.3. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ JM Chodov

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB103 4.4. 17:00 HBC Ronal Jičín B ČZ HBC Strakonice 1921
AB104 5.4. 16:00 TJ JM Chodov Sokol Vršovice
AB105 5.4. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín
AB106 4.4. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB107 4.4. 17:00 TJ Náchod Házená Velká Bystřice
AB108 5.4. 11:00 HK Bystřice p.H. Házená Legata Hustopeče

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB109 26.4. 11:00 HK Bystřice p.H. HBC Ronal Jičín B
AB110 26.4. 15:00 Házená Legata Hustopeče TJ Náchod
AB111 25.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
AB112 25.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. KH Zbrojovka Vsetín
AB113 26.4. 09:00 HC Zlín TJ JM Chodov
AB114 25.4. 16:00 Sokol Vršovice ČZ HBC Strakonice 1921

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB115 3.5. 17:00 HBC Ronal Jičín B Sokol Vršovice
AB116 2.5. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HC Zlín
AB117 3.5. 16:00 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB118 3.5. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Házená Velká Bystřice
AB119 2.5. 17:00 Tatran Litovel Házená Legata Hustopeče
AB120 2.5. 17:00 TJ Náchod HK Bystřice p.H.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB121 9.5. 17:00 TJ Náchod HBC Ronal Jičín B
AB122 10.5. 11:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
AB123 10.5. 15:00 Házená Legata Hustopeče KH Zbrojovka Vsetín
AB124 9.5. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov
AB125 9.5. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. ČZ HBC Strakonice 1921
AB126 10.5. 09:00 HC Zlín Sokol Vršovice

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB127 17.5. 17:00 HBC Ronal Jičín B HC Zlín
AB128 16.5. 16:00 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB129 16.5. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Velká Bystřice
AB130 17.5. 16:00 TJ JM Chodov Házená Legata Hustopeče
AB131 17.5. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín HK Bystřice p.H.
AB132 16.5. 17:00 Tatran Litovel TJ Náchod

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM001 3.9. 20:00 Házená Rokycany Sokol Šťahlavy
AM002 31.8. 00:00 Jiskra Zruč n.S. HC Auto Škoda Mladá Boleslav
AM004 31.8. 17:00 Lokomotiva Louny Lokomotiva Vršovice
AM006 1.9. 16:00 HK Slavia VŠ Plzeň HK Slavia Praha
AM008 31.8. 10:30 Sokol Bělá p.B. ELP Jablonec n.N.
AM009 31.8. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Dolní Cerekev
AM010 31.8. 00:00 Jiskra Havlíčkův Brod Spartak MAS Sezimovo Ústí
AM011 31.8. 10:30 HC Kolín Sparta Kutná Hora
AM012 31.8. 00:00 TJ Chemička Ústí n.L. Baník Most
AM014 31.8. 18:00 Sokol Úvaly Liberec Handball
AM015 31.8. 00:00 Házená Uničov HBC Olomouc 1966
AM016 1.9. 17:00 Sokol Juliánov Sokol Telnice
AM017 31.8. 00:00 Sokol II Prostějov SK Kuřim
AM019 1.9. 14:00 Sokol Klimkovice Lesana Zubří
AM020 1.9. 12:00 SK Žeravice TJ Holešov
AM021 31.8. 16:00 TJ Handball Valašské Meziříčí TJ Rožnov p.R.
AM022 25.8. 15:00 SK Droždín Sokol Kostelec n.H.
AM024 1.9. 10:30 Sokol Krmelín MHK Karviná
AM025 31.8. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí
AM026 31.8. 00:00 Sokol Luhačovice Fatra Slávia Napajedla
AM028 1.9. 10:00 HC Hlučín Sokol Ostrava

Týmy

Facebookx

Partneři: