Muži - utkání 2016/2017

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Play-out Extraligy ČSH

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.3. 18:00 Sokol Nové Veselí Tatran Litovel 25:22 (12:10)
26.3. 17:00 KH Kopřivnice Cement Hranice 23:25 (10:16)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.4. 17:00 Tatran Litovel Cement Hranice 24:26 (9:14)
1.4. 16:00 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice 35:24 (17:11)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.4. 17:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 25:25 (10:11)
9.4. 10:30 Cement Hranice Sokol Nové Veselí 24:23 (12:12)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.4. 19:00 Tatran Litovel Sokol Nové Veselí 27:34 (15:18)
14.4. 10:30 Cement Hranice KH Kopřivnice 24:25 (12:12)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.4. 10:30 Cement Hranice Tatran Litovel 29:22 (15:11)
23.4. 17:00 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí 23:29 (9:12)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 17:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 33:31 (19:14)
28.4. 19:30 Sokol Nové Veselí Cement Hranice 28:25 (15:9)

Play-off Extraligy ČSH

Čtvrtfinále
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.3. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 26:23 (15:9)
25.3. 18:00 HC ROBE Zubří SKP Frýdek-Místek 23:19 (12:6)
25.3. 16:30 HC Dukla Praha SKKP Handball Brno 34:20 (16:9)
25.3. 17:00 HK FCC Město Lovosice HCB Karviná 31:29 (17:13)
26.3. 17:00 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 34:24 (18:10)
26.3. 18:00 HC ROBE Zubří SKP Frýdek-Místek 33:27 (17:16)
26.3. 16:30 HC Dukla Praha SKKP Handball Brno 29:19 (11:10)
26.3. 17:00 HK FCC Město Lovosice HCB Karviná 32:20 (15:12)
1.4. 18:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň 24:27 (12:14)
1.4. 19:00 SKP Frýdek-Místek HC ROBE Zubří 24:31 (13:12)
1.4. 17:00 SKKP Handball Brno HC Dukla Praha 25:35 (9:16)
1.4. 18:00 HCB Karviná HK FCC Město Lovosice 35:31 (19:17)
2.4. 10:30 HCB Karviná HK FCC Město Lovosice 31:27 (16:11)
8.4. 17:00 HK FCC Město Lovosice HCB Karviná 35:24 (17:13)

Semifinále
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.4. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 34:26 (20:12)
15.4. 18:00 HC ROBE Zubří HC Dukla Praha 28:29 (15:11)
15.4. 17:00 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 29:23 (17:9)
16.4. 18:00 HC ROBE Zubří HC Dukla Praha 20:26 (11:10)
22.4. 17:00 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň 23:32 (12:13)
22.4. 16:30 HC Dukla Praha HC ROBE Zubří 28:24 (16:14)
23.4. 17:00 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň
23.4. 16:30 HC Dukla Praha HC ROBE Zubří

Finále
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.5. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha 22:24 (14:14)
14.5. 17:00 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha 34:19 (18:9)
19.5. 17:00 HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň 28:23 (13:14)
20.5. 20:00 HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň 27:26 (12:8)
27.5. 00:00 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha

O 3. místo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.5. 18:00 HC ROBE Zubří HK FCC Město Lovosice 34:20 (12:9)
14.5. 18:00 HC ROBE Zubří HK FCC Město Lovosice 33:24 (17:10)
20.5. 17:00 HK FCC Město Lovosice HC ROBE Zubří 31:29 (14:15)
21.5. 17:00 HK FCC Město Lovosice HC ROBE Zubří 22:32 (11:17)
27.5. 18:00 HC ROBE Zubří HK FCC Město Lovosice

O 5. místo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 20:00 HBC Ronal Jičín SKP Frýdek-Místek 26:27 (15:14)
7.5. 20:00 SKP Frýdek-Místek HBC Ronal Jičín 21:22 (12:13)

O 7. místo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 19:00 SKKP Handball Brno HCB Karviná 29:30 (16:12)
5.5. 19:00 HCB Karviná SKKP Handball Brno 33:30 (15:14)

Extraliga ČSH

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
31.8. 18:00 HC Dukla Praha Sokol Nové Veselí 36:29 (20:14)
3.9. 18:00 HC ROBE Zubří Tatran Litovel 32:26 (17:16)
4.9. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň KH Kopřivnice 25:22 (12:10)
4.9. 10:30 Cement Hranice SKKP Handball Brno 25:21 (13:10)
4.9. 17:00 SKP Frýdek-Místek HBC Ronal Jičín 30:28 (15:10)
3.9. 19:00 HK FCC Město Lovosice HCB Karviná 36:25 (20:13)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.9. 10:30 Sokol Nové Veselí HCB Karviná 29:38 (12:21)
9.9. 18:00 HBC Ronal Jičín HK FCC Město Lovosice 20:27 (13:12)
10.9. 17:00 SKKP Handball Brno SKP Frýdek-Místek 33:26 (16:12)
10.9. 18:00 KH Kopřivnice Cement Hranice 37:35 (18:15)
10.9. 17:00 Tatran Litovel Talent M.A.T. Plzeň 26:28 (9:15)
14.9. 18:00 HC Dukla Praha HC ROBE Zubří 27:24 (17:13)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 18:00 HC ROBE Zubří Sokol Nové Veselí 33:22 (17:13)
21.9. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha 31:24 (14:14)
18.9. 10:30 Cement Hranice Tatran Litovel 42:32 (22:14)
18.9. 13:30 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 36:23 (18:11)
17.9. 17:00 HK FCC Město Lovosice SKKP Handball Brno 32:27 (15:12)
18.9. 10:30 HCB Karviná HBC Ronal Jičín 27:25 (10:10)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.9. 18:00 Sokol Nové Veselí HBC Ronal Jičín 25:28 (11:16)
24.9. 17:00 SKKP Handball Brno HCB Karviná 31:26 (17:13)
24.9. 17:00 KH Kopřivnice HK FCC Město Lovosice 31:31 (13:13)
24.9. 17:00 Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek 27:25 (9:9)
24.9. 16:30 HC Dukla Praha Cement Hranice 45:23 (22:12)
24.9. 10:30 HC ROBE Zubří Talent M.A.T. Plzeň 31:29 (18:12)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.9. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň Sokol Nové Veselí 36:19 (17:10)
2.10. 10:30 Cement Hranice HC ROBE Zubří 23:24 (11:10)
2.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek HC Dukla Praha 30:34 (10:17)
1.10. 17:00 HK FCC Město Lovosice Tatran Litovel 40:26 (20:15)
2.10. 10:30 HCB Karviná KH Kopřivnice 31:32 (16:18)
1.10. 18:00 HBC Ronal Jičín SKKP Handball Brno 20:25 (13:13)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 18:00 Sokol Nové Veselí SKKP Handball Brno 20:21 (10:13)
8.10. 18:00 KH Kopřivnice HBC Ronal Jičín 19:23 (11:11)
8.10. 17:00 Tatran Litovel HCB Karviná 30:35 (12:19)
5.10. 18:30 HC Dukla Praha HK FCC Město Lovosice 25:28 (17:16)
8.10. 18:00 HC ROBE Zubří SKP Frýdek-Místek 31:24 (18:13)
5.10. 17:00 Talent M.A.T. Plzeň Cement Hranice 41:25 (22:13)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.10. 10:30 Cement Hranice Sokol Nové Veselí 33:35 (14:18)
12.10. 18:30 SKP Frýdek-Místek Talent M.A.T. Plzeň 31:29 (13:12)
15.10. 17:00 HK FCC Město Lovosice HC ROBE Zubří 33:30 (19:14)
12.10. 18:00 HCB Karviná HC Dukla Praha 28:31 (19:16)
15.10. 19:00 HBC Ronal Jičín Tatran Litovel 33:30 (16:12)
15.10. 17:00 SKKP Handball Brno KH Kopřivnice 32:31 (18:18)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 18:00 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice 27:22 (14:11)
22.10. 17:00 Tatran Litovel SKKP Handball Brno 24:29 (15:15)
22.10. 16:30 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín 27:22 (16:9)
22.10. 18:00 HC ROBE Zubří HCB Karviná 32:25 (15:10)
23.10. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 29:24 (13:12)
22.10. 15:00 Cement Hranice SKP Frýdek-Místek 31:29 (16:19)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)
28.10. 17:00 HK FCC Město Lovosice Cement Hranice 31:26 (16:11)
28.10. 10:30 HCB Karviná Talent M.A.T. Plzeň 28:25 (13:11)
28.10. 18:00 HBC Ronal Jičín HC ROBE Zubří 25:26 (12:13)
28.10. 17:00 SKKP Handball Brno HC Dukla Praha 32:26 (19:12)
28.10. 18:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 31:26 (11:10)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.11. 17:00 Sokol Nové Veselí Tatran Litovel 31:29 (14:14)
12.11. 16:30 HC Dukla Praha KH Kopřivnice 36:29 (15:12)
12.11. 18:00 HC ROBE Zubří SKKP Handball Brno 29:27 (16:13)
13.11. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 27:19 (13:10)
13.11. 10:30 Cement Hranice HCB Karviná 30:33 (16:11)
13.11. 10:30 SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice 22:31 (9:14)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.11. 17:00 HK FCC Město Lovosice Sokol Nové Veselí 42:33 (19:18)
20.11. 10:30 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek 30:25 (16:10)
19.11. 18:00 HBC Ronal Jičín Cement Hranice 23:21 (9:10)
20.11. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň SKKP Handball Brno 34:20 (16:8)
19.11. 18:00 KH Kopřivnice HC ROBE Zubří 30:37 (14:19)
19.11. 17:00 Tatran Litovel HC Dukla Praha 29:27 (15:13)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.11. 18:00 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha 29:26 (14:11)
26.11. 17:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří 32:34 (13:15)
26.11. 18:00 KH Kopřivnice Talent M.A.T. Plzeň 26:27 (15:13)
26.11. 19:00 SKKP Handball Brno Cement Hranice 22:26 (9:13)
26.11. 18:00 HBC Ronal Jičín SKP Frýdek-Místek 25:24 (11:12)
27.11. 10:30 HCB Karviná HK FCC Město Lovosice 30:29 (13:12)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.12. 10:30 HCB Karviná Sokol Nové Veselí 29:30 (16:14)
3.12. 17:00 HK FCC Město Lovosice HBC Ronal Jičín 28:30 (15:17)
4.12. 17:00 SKP Frýdek-Místek SKKP Handball Brno 26:21 (12:9)
4.12. 10:30 Cement Hranice KH Kopřivnice 29:16 (12:10)
4.12. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň Tatran Litovel 33:20 (18:8)
4.12. 19:30 HC ROBE Zubří HC Dukla Praha 24:29 (12:13)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.12. 18:00 Sokol Nové Veselí HC ROBE Zubří 21:29 (10:12)
10.12. 16:30 HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň 32:23 (15:10)
10.12. 17:00 Tatran Litovel Cement Hranice 28:29 (14:13)
10.12. 18:00 KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek 25:27 (13:15)
10.12. 18:00 SKKP Handball Brno HK FCC Město Lovosice 32:29 (16:14)
10.12. 18:00 HBC Ronal Jičín HCB Karviná 29:31 (17:17)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.12. 18:00 HBC Ronal Jičín Sokol Nové Veselí 28:23 (16:13)
18.12. 10:30 HCB Karviná SKKP Handball Brno 33:26 (15:11)
17.12. 17:00 HK FCC Město Lovosice KH Kopřivnice 36:23 (19:10)
18.12. 17:00 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel 24:21 (12:11)
17.12. 12:50 Cement Hranice HC Dukla Praha 19:34 (8:17)
8.2. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň HC ROBE Zubří 30:25 (15:13)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.2. 10:15 Sokol Nové Veselí Talent M.A.T. Plzeň 29:29 (15:12)
4.2. 18:00 HC ROBE Zubří Cement Hranice 33:20 (17:8)
4.2. 16:30 HC Dukla Praha SKP Frýdek-Místek 28:21 (17:9)
4.2. 17:00 Tatran Litovel HK FCC Město Lovosice 28:39 (13:17)
4.2. 18:00 KH Kopřivnice HCB Karviná 26:25 (12:18)
4.2. 17:00 SKKP Handball Brno HBC Ronal Jičín 25:19 (14:8)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.2. 17:00 SKKP Handball Brno Sokol Nové Veselí 25:24 (10:11)
11.2. 18:00 HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice 32:28 (16:11)
12.2. 10:30 HCB Karviná Tatran Litovel 38:34 (18:13)
10.2. 17:10 HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha 33:30 (17:15)
12.2. 17:00 SKP Frýdek-Místek HC ROBE Zubří 24:32 (11:16)
12.2. 10:30 Cement Hranice Talent M.A.T. Plzeň 25:25 (11:14)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.2. 18:00 Sokol Nové Veselí Cement Hranice 29:24 (13:12)
19.2. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň SKP Frýdek-Místek 39:28 (19:13)
16.2. 16:45 HC ROBE Zubří HK FCC Město Lovosice 36:20 (15:9)
18.2. 16:30 HC Dukla Praha HCB Karviná 36:31 (19:12)
18.2. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín 31:24 (11:13)
18.2. 18:00 KH Kopřivnice SKKP Handball Brno 26:24 (13:12)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.2. 18:00 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí 37:28 (20:16)
25.2. 17:00 SKKP Handball Brno Tatran Litovel 30:26 (11:14)
22.2. 20:15 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha 21:23 (12:11)
26.2. 10:30 HCB Karviná HC ROBE Zubří 25:19 (12:12)
25.2. 17:00 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň 22:29 (17:13)
26.2. 17:00 SKP Frýdek-Místek Cement Hranice 33:26 (13:14)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.3. 18:00 Sokol Nové Veselí SKP Frýdek-Místek 33:22 (16:15)
4.3. 15:00 Cement Hranice HK FCC Město Lovosice 26:28 (12:13)
1.3. 20:15 Talent M.A.T. Plzeň HCB Karviná 35:26 (18:11)
4.3. 18:00 HC ROBE Zubří HBC Ronal Jičín 30:25 (13:13)
4.3. 16:30 HC Dukla Praha SKKP Handball Brno 27:21 (12:10)
4.3. 17:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 37:37 (16:19)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.3. 18:00 Tatran Litovel Sokol Nové Veselí 27:31 (12:15)
11.3. 18:00 KH Kopřivnice HC Dukla Praha 30:34 (14:18)
11.3. 18:00 SKKP Handball Brno HC ROBE Zubří 28:28 (17:13)
11.3. 18:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň 23:26 (12:15)
11.3. 18:00 HCB Karviná Cement Hranice 39:31 (19:15)
11.3. 18:00 HK FCC Město Lovosice SKP Frýdek-Místek 28:32 (16:12)

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.3. 19:00 Sokol Nové Veselí HK FCC Město Lovosice 26:29 (16:17)
15.3. 19:00 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná 35:29 (18:14)
15.3. 19:00 Cement Hranice HBC Ronal Jičín 27:30 (12:14)
15.3. 19:00 SKKP Handball Brno Talent M.A.T. Plzeň 26:34 (11:18)
15.3. 19:00 HC ROBE Zubří KH Kopřivnice 29:23 (14:12)
15.3. 19:00 HC Dukla Praha Tatran Litovel 40:18 (20:8)

Český pohár

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.9. 00:00 Sokol Dolní Cerekev Jiskra Zruč n.S. 14:34 (7:14)
2.9. 00:00 HC Kolín Jiskra Havlíčkův Brod 28:33 (14:19)
28.8. 17:30 1.HC Pardubice 1.HK Dvůr Králové n.L. 29:19 (14:7)
2.9. 00:00 Bohemia Sekt Starý Plzenec TJ Chemička Ústí n.L. 24:32 (12:17)
2.9. 00:00 HK Rokycany o.s. HK Slavia VŠ Plzeň 10:0 k.
2.9. 00:00 TJ Košutka Plzeň Lokomotiva Plzeň 29:27 (13:12)
2.9. 00:00 Sparta Kutná Hora Sokol Úvaly 42:25 (19:9)
2.9. 00:00 Tamburello Praha HK Slavia Praha 17:34 (9:12)
2.9. 00:00 Baník Most Lokomotiva Louny 17:35 (8:17)
27.8. 10:30 HC Kolín HK Slavia Praha 26:28 (14:11)
2.9. 00:00 Lokomotiva Vršovice Sokol Libčice n.V. 23:26 (9:10)
2.9. 00:00 Spartak MAS Sezimovo Ústí Lokomotiva České Budějovice 21:19 (14:9)
27.8. 13:30 Bohemia Sekt Starý Plzenec HK Slavia VŠ Plzeň 20:35 (9:19)
2.9. 00:00 Sokol Bělá p.B. ELP Jablonec n.N. 10:0 k.
2.9. 00:00 Sl. Slávia Uherské Hradiště Fatra Slávia Napajedla 23:33 (9:19)
2.9. 00:00 Sokol II Prostějov HC Tišnov 28:37 (13:20)
2.9. 00:00 Sokol Telnice Sokol Kostelec n.H. 22:21 (14:9)
2.9. 00:00 Sokol Juliánov Legata Hustopeče 22:29 (12:15)
2.9. 00:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Bohunice 28:22 (14:10)
2.9. 00:00 SK Droždín Házená Uničov 27:28 (12:10)
2.9. 00:00 Sokol Krmelín MHK Karviná 31:23 (13:8)
2.9. 00:00 TJ Nový Jičín Lesana Zubří 0:10 k.
2.9. 00:00 Sokol Luhačovice TJ Holešov 27:25 (10:12)
2.9. 00:00 SK Kuřim SHC Maloměřice 20:26 (10:14)
2.9. 00:00 SK Žeravice STM Olomouc 21:20 (9:8)
2.9. 00:00 Sokol Sokolnice HK Ivančice 19:29 (11:11)
2.9. 00:00 Sokol Trnávka TJ Rožnov p.R. 10:0 k.
2.9. 00:00 TJ Handball Valašské Meziříčí KH Zbrojovka Vsetín 16:34 (7:21)
2.9. 00:00 SKH Polanka n.O. 25:21 (12:10)
27.8. 10:00 TJ Handball Valašské Meziříčí SK Velká Bystřice 18:39 (7:19)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 11:00 Sokol Vršovice SK Praha 4 27:26 (15:11)
11.9. 17:30 1.HC Pardubice Jiskra Havlíčkův Brod 31:25 (19:14)
10.9. 19:00 Tamburello Praha TJ Náchod 20:30 (9:16)
10.9. 09:30 HK Rokycany o.s. Lokomotiva Louny 19:24 (10:12)
15.9. 19:15 Lokomotiva Plzeň TJ JM Chodov 44:18 (19:7)
10.9. 17:00 Lokomotiva České Budějovice Jiskra Třeboň 26:27 (13:11)
7.9. 19:30 HK Slavia Praha Jiskra Zruč n.S. 35:27 (16:13)
hlášenka Sokol ŽBS Železný Brod Liberec Handball 0:10 k.
11.9. 17:30 HK Slavia VŠ Plzeň ČZ HBC Strakonice 1921 22:34 (12:12)
9.9. 20:00 Baník Most Sokol Libčice n.V. 25:33 (12:17)
14.9. 19:30 TJ Holešov TJ Bystřice p.H. 28:44 (8:20)
11.9. 17:00 Sokol Juliánov Sokol Luhačovice 36:28 (18:11)
10.9. 10:30 SHC Maloměřice Sokol II Prostějov 29:25 (16:12)
9.9. 18:00 TJ Šumperk STM Olomouc 30:32 (13:13)
11.9. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Legata Hustopeče 27:41 (16:20)
11.9. 15:00 SK Žeravice HC Zlín 23:31 (13:14)
11.9. 10:00 Sokol Trnávka TJ Rožnov p.R. 0:10 k.
10.9. 16:30 MHK Karviná Sokol Ostrava 26:19 (10:12)
11.9. 10:00 Meteor Orlová KH Zbrojovka Vsetín 18:31 (10:14)
11.9. 15:00 Házená Uničov SK Velká Bystřice 22:39 (10:17)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.9. 17:00 TJ Náchod SKKP Handball Brno 17:36 (5:21)
9.10. 18:00 1.HC Pardubice Sokol Nové Veselí 20:36 (13:17)
28.9. 19:30 Sokol Libčice n.V. HC Dukla Praha 24:33 (13:19)
28.9. 17:00 Jiskra Třeboň Lokomotiva Plzeň 28:34 (16:17)
30.9. 17:30 Lokomotiva Louny Talent M.A.T. Plzeň 26:38 (10:19)
26.9. 19:30 HK Slavia Praha HBC Ronal Jičín 14:38 (6:18)
28.9. 17:00 Liberec Handball HK FCC Město Lovosice 19:34 (12:14)
28.9. 18:00 Sokol Vršovice ČZ HBC Strakonice 1921 23:37 (11:15)
28.9. 10:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice 23:34 (11:20)
28.9. 11:00 STM Olomouc HC ROBE Zubří 18:44 (13:19)
28.9. 18:00 SK Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek 31:29 (16:16)
28.9. 17:00 Sokol Juliánov HC Zlín 30:40 (12:20)
28.9. 16:30 MHK Karviná KH Kopřivnice 30:29 (15:15)
28.9. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín HCB Karviná 22:44 (9:21)
28.9. 10:30 Legata Hustopeče Tatran Litovel 26:35 (12:17)
28.9. 10:30 SHC Maloměřice TJ Bystřice p.H. 27:22 (13:15)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.11. 19:30 Lokomotiva Plzeň HK FCC Město Lovosice 26:41 (8:22)
17.11. 18:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Talent M.A.T. Plzeň 23:29 (12:15)
17.11. 19:00 Sokol Nové Veselí HBC Ronal Jičín 31:23 (16:10)
17.11. 10:30 SHC Maloměřice HC Dukla Praha 26:30 (13:12)
17.11. 18:00 SK Velká Bystřice HC ROBE Zubří 29:31 (16:11)
16.11. 19:00 Tatran Litovel SKKP Handball Brno 30:40 (13:21)
17.11. 16:30 MHK Karviná Cement Hranice 20:27 (11:14)
17.11. 19:00 HC Zlín HCB Karviná 25:28 (12:16)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.12. 18:00 HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha 35:31 (13:15)
20.12. 18:00 SKKP Handball Brno HCB Karviná 25:30 (15:15)
21.12. 18:00 Cement Hranice Sokol Nové Veselí 31:29 (17:9)
21.12. 18:00 HC ROBE Zubří Talent M.A.T. Plzeň 28:30 (15:18)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.1. 15:00 Talent M.A.T. Plzeň Cement Hranice 34:29 (20:13)
28.1. 17:00 HK FCC Město Lovosice HCB Karviná 41:31 (21:16)

finále
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.1. 12:30 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 17:21 (10:8)

Týmy

Krátce

13.1.2018 -
Ve včerejším přátelském utkání domácí Tatran Litovel podlehl těsně extraligovému ŠKP Bratislava 29:30. Dnes proběhne Memoriál Františka Čikla, již od 9:30 odveta Litovle a Bratislavy, ve 13 hodin Bratislava  proti Kopřivnici a v 15 hodin Litovel proti Kopřivnici.
 
12.12.2017 -
Přinášíme aktuální výzvu Asociace ligových klubů házené Exekutivě Českého svazu házené.

Facebook

Partneři: