Muži - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Play-out Strabag Rail Extraligy

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA133 23.3. 18:00 HC ROBE Zubří Tatran Litovel 29:19 (15:9)
AA134 13.4. 10:00 Cement Hranice SKKP Handball Brno 30:21 (17:10)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA135 30.3. 17:00 Tatran Litovel SKKP Handball Brno 20:27 (12:13)
AA136 30.3. 18:00 HC ROBE Zubří Cement Hranice 32:20 (13:10)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA137 5.4. 18:30 Cement Hranice Tatran Litovel 28:27 (12:12)
AA138 6.4. 18:00 SKKP Handball Brno HC ROBE Zubří 27:29 (16:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA139 19.4. 17:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří 23:24 (10:12)
AA140 16.4. 18:00 SKKP Handball Brno Cement Hranice 40:32 (21:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA141 26.4. 18:30 SKKP Handball Brno Tatran Litovel 37:29 (19:14)
AA142 27.4. 10:00 Cement Hranice HC ROBE Zubří 25:31 (14:13)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA143 4.5. 17:00 Tatran Litovel Cement Hranice 38:34 (16:19)
AA144 4.5. 18:00 HC ROBE Zubří SKKP Handball Brno 34:26 (16:12)

Chance play-off Strabag Rail Extraligy

Finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA183 12.5. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HCB Karviná 31:27 (17:16)
AA184 15.5. 18:00 HCB Karviná Talent M.A.T. Plzeň 28:24 (12:11)
AA185 19.5. 12:30 Talent M.A.T. Plzeň HCB Karviná 22:29 (9:15)
AA186 22.5. 17:00 HCB Karviná Talent M.A.T. Plzeň
AA187 26.5. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HCB Karviná

O 3. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA188 11.5. 19:00 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín 32:22 (16:9)
AA189 15.5. 19:00 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha 22:29 (10:14)
AA190 19.5. 19:00 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín
AA191 22.5. 17:00 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha
AA192 26.5. 00:00 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín

O 5. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA179 3.5. 19:00 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice 31:24 (15:13)
AA180 11.5. 19:00 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí 29:27 (11:13)

O 7. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA181 4.5. 17:00 HK FCC Město Lovosice SKP Frýdek-Místek 30:35 (15:17)
AA182 8.5. 16:00 SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice 23:21 (14:9)

Semifinále Plzeň - Jičín
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA165 21.4. 19:00 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 31:29 (17:14)
AA167 24.4. 19:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň 37:38 (16:17)
AA169 28.4. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 29:18 (16:6)
AA171 1.5. 19:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň
AA173 5.5. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín

Semifinále Karviná - Dukla
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA166 21.4. 10:30 HCB Karviná HC Dukla Praha 33:29 (16:9)
AA168 24.4. 19:00 HC Dukla Praha HCB Karviná 28:29 (12:17)
AA170 28.4. 10:30 HCB Karviná HC Dukla Praha 30:27 (15:12)
AA172 1.5. 19:00 HC Dukla Praha HCB Karviná
AA174 5.5. 10:30 HCB Karviná HC Dukla Praha

O 5.-8. místo: Lovosice - Kopřivnice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA175 18.4. 19:00 HK FCC Město Lovosice KH Kopřivnice 32:27 (13:13)
AA177 26.4. 18:00 KH Kopřivnice HK FCC Město Lovosice 32:26 (15:15)

O 5.-8. místo: Frýdek - Nové Veselí
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA176 18.4. 19:30 SKP Frýdek-Místek Sokol Nové Veselí 24:27 (16:13)
AA178 27.4. 19:15 Sokol Nové Veselí SKP Frýdek-Místek 31:23 (13:14)

Čtvrtfinále Plzeň - Lovosice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA145 24.3. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 34:24 (18:8)
AA146 25.3. 20:15 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 33:22 (16:13)
AA153 30.3. 17:00 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň 25:35 (12:18)
AA154 1.4. 20:00 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň
AA161 5.4. 20:00 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice

Čtvrtfinále Karviná - Frýdek-Místek
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA147 23.3. 18:00 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek 30:21 (16:11)
AA148 24.3. 10:30 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek 34:23 (17:11)
AA155 30.3. 17:00 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná 21:28 (12:15)
AA156 31.3. 17:00 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná
AA162 6.4. 00:00 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek

Čtvrtfinále Kopřivnice - Jičín
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA149 23.3. 18:00 KH Kopřivnice HBC Ronal Jičín 30:33 (14:17)
AA150 24.3. 18:00 KH Kopřivnice HBC Ronal Jičín 36:24 (17:10)
AA157 30.3. 19:00 HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice 28:24 (12:12)
AA158 31.3. 18:00 HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice 30:25 (12:11)
AA163 6.4. 00:00 KH Kopřivnice HBC Ronal Jičín

Čtvrtfinále Nové Veselí - Dukla Praha
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA151 23.3. 18:00 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha 28:23 (11:12)
AA152 24.3. 18:00 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha 15:23 (6:11)
AA159 30.3. 19:30 HC Dukla Praha Sokol Nové Veselí 24:21 (13:11)
AA160 31.3. 19:30 HC Dukla Praha Sokol Nové Veselí 28:23 (11:13)
AA164 6.4. 00:00 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha

Strabag Rail Extraliga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA001 8.9. 19:00 HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha 32:30 (18:18)
AA002 8.9. 18:00 HBC Ronal Jičín HCB Karviná 27:26 (11:10)
AA003 8.9. 10:00 Cement Hranice SKKP Handball Brno 31:24 (20:12)
AA004 8.9. 17:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří 22:27 (12:14)
AA005 7.9. 19:00 Sokol Nové Veselí SKP Frýdek-Místek 23:22 (11:10)
AA006 8.9. 18:00 KH Kopřivnice Talent M.A.T. Plzeň 29:38 (12:21)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA007 16.9. 17:00 HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň 24:24 (10:11)
AA008 16.9. 17:00 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 30:32 (13:15)
AA009 15.9. 18:00 HC ROBE Zubří Sokol Nové Veselí 25:27 (11:14)
AA010 15.9. 15:00 SKKP Handball Brno Tatran Litovel 22:20 (11:10)
AA011 12.9. 18:00 HCB Karviná Cement Hranice 26:24 (14:11)
AA012 15.9. 17:00 HK FCC Město Lovosice HBC Ronal Jičín 21:19 (10:10)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA013 19.9. 18:00 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha 22:23 (9:12)
AA014 22.9. 10:00 Cement Hranice HK FCC Město Lovosice 28:24 (14:11)
AA015 22.9. 17:00 Tatran Litovel HCB Karviná 20:32 (10:16)
AA016 22.9. 17:00 Sokol Nové Veselí SKKP Handball Brno 28:25 (13:12)
AA017 22.9. 18:00 KH Kopřivnice HC ROBE Zubří 31:25 (18:11)
AA018 23.9. 17:00 SKP Frýdek-Místek Talent M.A.T. Plzeň 25:36 (16:19)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA019 30.9. 17:00 HC Dukla Praha SKP Frýdek-Místek 22:29 (10:16)
AA020 28.9. 18:00 HC ROBE Zubří Talent M.A.T. Plzeň 26:26 (10:14)
AA021 29.9. 18:00 SKKP Handball Brno KH Kopřivnice 26:33 (8:15)
AA022 30.9. 10:30 HCB Karviná Sokol Nové Veselí 27:23 (12:10)
AA023 29.9. 17:00 HK FCC Město Lovosice Tatran Litovel 36:28 (19:13)
AA024 28.9. 17:00 HBC Ronal Jičín Cement Hranice 24:23 (15:8)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA025 6.10. 10:00 Cement Hranice HC Dukla Praha 28:27 (13:12)
AA026 6.10. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín 21:27 (9:17)
AA027 7.10. 17:00 Sokol Nové Veselí HK FCC Město Lovosice 29:28 (13:15)
AA028 6.10. 18:00 KH Kopřivnice HCB Karviná 32:32 (16:16)
AA029 3.10. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň SKKP Handball Brno 28:22 (14:7)
AA030 7.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek HC ROBE Zubří 28:23 (16:11)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA031 14.10. 17:00 HC Dukla Praha HC ROBE Zubří 20:22 (11:6)
AA032 13.10. 18:00 SKKP Handball Brno SKP Frýdek-Místek 28:28 (14:18)
AA033 17.10. 20:15 HCB Karviná Talent M.A.T. Plzeň 24:22 (11:11)
AA034 13.10. 16:00 HK FCC Město Lovosice KH Kopřivnice 31:29 (13:13)
AA035 13.10. 18:00 HBC Ronal Jičín Sokol Nové Veselí 23:23 (17:10)
AA036 10.10. 20:10 Cement Hranice Tatran Litovel 30:24 (16:12)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA037 31.10. 19:00 Tatran Litovel HC Dukla Praha 19:38 (7:14)
AA038 31.10. 18:00 Sokol Nové Veselí Cement Hranice 25:26 (11:12)
AA039 31.10. 18:00 KH Kopřivnice HBC Ronal Jičín 23:31 (10:17)
AA040 30.10. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 32:28 (16:15)
AA041 31.10. 18:00 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná 10:0 k.
AA042 31.10. 18:00 HC ROBE Zubří SKKP Handball Brno 21:20 (11:9)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA043 3.11. 15:30 HC Dukla Praha SKKP Handball Brno 34:21 (16:10)
AA044 4.11. 10:30 HCB Karviná HC ROBE Zubří 30:23 (17:11)
AA045 3.11. 17:00 HK FCC Město Lovosice SKP Frýdek-Místek 35:29 (13:16)
AA046 3.11. 18:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň 29:20 (15:10)
AA047 3.11. 10:00 Cement Hranice KH Kopřivnice 23:28 (12:15)
AA048 3.11. 17:00 Tatran Litovel Sokol Nové Veselí 21:29 (10:14)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA049 10.11. 17:00 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha 25:22 (12:12)
AA050 10.11. 18:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 33:14 (16:5)
AA051 11.11. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň Cement Hranice 35:25 (17:14)
AA052 11.11. 17:00 SKP Frýdek-Místek HBC Ronal Jičín 36:30 (17:15)
AA053 7.11. 17:00 HC ROBE Zubří HK FCC Město Lovosice 29:26 (12:14)
AA054 10.11. 18:00 SKKP Handball Brno HCB Karviná 22:31 (9:16)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA055 20.2. 18:00 HC Dukla Praha HCB Karviná 27:28 (14:13)
AA056 17.11. 18:00 HK FCC Město Lovosice SKKP Handball Brno 39:34 (17:16)
AA057 17.11. 18:00 HBC Ronal Jičín HC ROBE Zubří 32:29 (16:15)
AA058 17.11. 10:00 Cement Hranice SKP Frýdek-Místek 25:33 (12:14)
AA059 17.11. 17:00 Tatran Litovel Talent M.A.T. Plzeň 21:37 (12:19)
AA060 17.11. 17:00 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice 26:25 (16:14)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA061 24.11. 18:00 KH Kopřivnice HC Dukla Praha 31:22 (16:11)
AA062 25.11. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň Sokol Nové Veselí 26:22 (10:13)
AA063 25.11. 17:00 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel 38:26 (21:13)
AA064 24.11. 18:00 HC ROBE Zubří Cement Hranice 24:21 (13:12)
AA065 21.11. 18:15 SKKP Handball Brno HBC Ronal Jičín 28:26 (12:11)
AA066 21.11. 18:00 HCB Karviná HK FCC Město Lovosice 33:32 (14:13)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA067 1.12. 13:00 HC Dukla Praha HK FCC Město Lovosice 28:26 (13:12)
AA068 2.12. 10:30 HCB Karviná HBC Ronal Jičín 30:18 (16:10)
AA069 1.12. 18:00 SKKP Handball Brno Cement Hranice 25:25 (16:15)
AA070 1.12. 18:00 HC ROBE Zubří Tatran Litovel 37:28 (16:19)
AA071 28.11. 18:00 SKP Frýdek-Místek Sokol Nové Veselí 23:19 (11:8)
AA072 2.12. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň KH Kopřivnice 28:27 (17:14)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA073 5.12. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha 24:26 (10:12)
AA074 12.12. 20:15 KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek 27:27 (12:12)
AA075 8.12. 17:00 Sokol Nové Veselí HC ROBE Zubří 25:21 (16:11)
AA076 8.12. 17:00 Tatran Litovel SKKP Handball Brno 23:24 (11:12)
AA077 8.12. 10:00 Cement Hranice HCB Karviná 16:29 (10:13)
AA078 8.12. 18:00 HBC Ronal Jičín HK FCC Město Lovosice 31:23 (14:11)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA079 14.12. 19:30 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín 22:23 (7:12)
AA080 21.12. 19:10 HK FCC Město Lovosice Cement Hranice 30:25 (16:12)
AA081 16.12. 10:30 HCB Karviná Tatran Litovel 36:25 (19:11)
AA082 15.12. 18:00 SKKP Handball Brno Sokol Nové Veselí 24:25 (12:14)
AA083 15.12. 18:00 HC ROBE Zubří KH Kopřivnice 29:31 (12:16)
AA084 14.12. 20:00 Talent M.A.T. Plzeň SKP Frýdek-Místek 30:29 (14:15)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA085 27.1. 17:00 SKP Frýdek-Místek HC Dukla Praha 24:27 (11:13)
AA086 27.1. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HC ROBE Zubří 26:25 (11:14)
AA087 26.1. 18:00 KH Kopřivnice SKKP Handball Brno 26:26 (15:12)
AA088 27.1. 17:00 Sokol Nové Veselí HCB Karviná 24:25 (9:10)
AA089 26.1. 17:00 Tatran Litovel HK FCC Město Lovosice 28:27 (15:12)
AA090 25.1. 18:30 Cement Hranice HBC Ronal Jičín 25:27 (15:15)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA091 2.2. 19:00 HC Dukla Praha Cement Hranice 28:22 (16:9)
AA092 2.2. 18:00 HBC Ronal Jičín Tatran Litovel 34:26 (13:12)
AA093 2.2. 17:30 HK FCC Město Lovosice Sokol Nové Veselí 22:22 (11:11)
AA094 3.2. 10:30 HCB Karviná KH Kopřivnice 31:33 (18:13)
AA095 2.2. 18:00 SKKP Handball Brno Talent M.A.T. Plzeň 27:31 (12:15)
AA096 2.2. 18:00 HC ROBE Zubří SKP Frýdek-Místek 27:24 (15:14)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA097 5.2. 19:10 HC ROBE Zubří HC Dukla Praha 22:29 (12:15)
AA098 10.2. 17:00 SKP Frýdek-Místek SKKP Handball Brno 30:24 (14:10)
AA099 12.2. 20:15 Talent M.A.T. Plzeň HCB Karviná 31:29 (16:14)
AA100 9.2. 17:00 KH Kopřivnice HK FCC Město Lovosice 30:23 (15:14)
AA101 9.2. 17:00 Sokol Nové Veselí HBC Ronal Jičín 23:22 (11:11)
AA102 9.2. 17:00 Tatran Litovel Cement Hranice 21:22 (10:9)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA103 13.2. 18:30 HC Dukla Praha Tatran Litovel 31:18 (18:7)
AA104 16.2. 10:00 Cement Hranice Sokol Nové Veselí 22:24 (11:10)
AA105 20.2. 20:15 HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice 20:25 (7:11)
AA106 15.2. 18:00 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň 28:28 (15:12)
AA107 17.2. 10:30 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek 41:31 (19:17)
AA108 16.2. 18:00 SKKP Handball Brno HC ROBE Zubří 24:26 (8:13)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA109 23.2. 18:00 SKKP Handball Brno HC Dukla Praha 23:29 (14:12)
AA110 23.2. 18:00 HC ROBE Zubří HCB Karviná 29:34 (17:18)
AA111 24.2. 16:00 SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice 36:34 (17:16)
AA112 24.2. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 36:23 (19:13)
AA113 23.2. 18:00 KH Kopřivnice Cement Hranice 40:29 (17:15)
AA114 24.2. 17:00 Sokol Nové Veselí Tatran Litovel 29:25 (14:14)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA115 3.3. 19:00 HC Dukla Praha Sokol Nové Veselí 35:27 (15:13)
AA116 2.3. 17:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 24:33 (11:14)
AA117 2.3. 10:00 Cement Hranice Talent M.A.T. Plzeň 25:30 (11:16)
AA118 2.3. 18:00 HBC Ronal Jičín SKP Frýdek-Místek 28:19 (14:9)
AA119 28.2. 18:05 HK FCC Město Lovosice HC ROBE Zubří 26:22 (13:10)
AA120 3.3. 10:30 HCB Karviná SKKP Handball Brno 30:18 (15:8)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA121 9.3. 18:00 HCB Karviná HC Dukla Praha 38:31 (18:14)
AA122 9.3. 18:00 SKKP Handball Brno HK FCC Město Lovosice 28:28 (14:11)
AA123 9.3. 18:00 HC ROBE Zubří HBC Ronal Jičín 30:23 (14:7)
AA124 9.3. 18:00 SKP Frýdek-Místek Cement Hranice 29:26 (13:10)
AA125 9.3. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň Tatran Litovel 33:18 (14:8)
AA126 9.3. 18:00 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí 28:26 (13:13)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA127 16.3. 18:00 HC Dukla Praha KH Kopřivnice 41:22 (24:10)
AA128 18.3. 20:05 Sokol Nové Veselí Talent M.A.T. Plzeň 21:31 (10:15)
AA129 16.3. 18:00 Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek 30:27 (12:15)
AA130 16.3. 18:00 Cement Hranice HC ROBE Zubří 24:22 (8:12)
AA131 16.3. 18:00 HBC Ronal Jičín SKKP Handball Brno 30:30 (19:15)
AA132 16.3. 18:00 HK FCC Město Lovosice HCB Karviná 31:31 (14:15)

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM001 2.9. 10:30 Spartak MAS Sezimovo Ústí TJ Košutka Plzeň 27:25 (14:16)
AM002 1.9. 10:30 HC Kolín ELP Jablonec n.N. 0:10 k.
AM003 (hlášenka) SK Praha 4 HC Auto Škoda Mladá Boleslav
AM004 (hlášenka) Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Ždár n.S.
AM005 1.9. 16:00 Sparta Kutná Hora Jiskra Havlíčkův Brod 28:19 (10:10)
AM006 7.9. 19:00 HC Aritma Praha Lokomotiva Louny 19:30 (12:20)
AM007 1.9. 16:00 Házená Rokycany Sokol Úvaly 16:28 (8:12)
AM008 2.9. 17:00 Sokol Šťahlavy TJ Chemička Ústí n.L. 30:18 (13:8)
AM010 1.9. 17:00 Sokol Bělá p.B. 1.HC Pardubice 23:26 (11:12)
AM011 2.9. 17:00 Lokomotiva Vršovice Liberec Handball 23:31 (10:15)
AM012 1.9. 13:30 Jiskra Zruč n.S. Lokomotiva České Budějovice 21:31 (8:17)
AM014 1.9. 12:45 Baník Most HK Slavia VŠ Plzeň 27:26 (13:12)
AM015 1.9. 16:00 SK Žeravice Sokol II Prostějov 30:25 (14:12)
AM016 1.9. 10:00 HC Hlučín TJ Rožnov p.R. 32:24 (17:13)
AM017 6.9. 19:15 Sokol Juliánov Tatran Bohunice 13:22 (5:9)
AM019 2.9. 18:00 Sokol Trnávka MHK Karviná 27:20 (15:6)
AM020 1.9. 15:00 Házená Uničov Sokol Kostelec n.H. 34:25 (14:11)
AM021 2.9. 10:30 Sokol Krmelín Sokol Ostrava 26:16 (13:3)
AM022 2.9. 15:00 SK Droždín HBC Olomouc 1966 34:18 (16:9)
AM023 2.9. 12:30 Sokol Luhačovice Fatra Slávia Napajedla 29:20 (14:7)
AM024 1.9. 17:00 Sokol Dolní Cerekev Sokol Telnice 23:33 (9:19)
AM025 1.9. 10:00 Sokol Klimkovice KH Zbrojovka Vsetín 16:36 (4:17)
AM026 2.9. 18:00 SK Kuřim Sokol Velké Meziříčí 35:21 (18:9)
AM027 2.9. 16:00 TJ Nový Jičín SKH Polanka n.O. 17:29 (7:13)
AM028 1.9. 11:00 TJ Handball Valašské Meziříčí Lesana Zubří 28:27 (12:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM029 16.9. 10:30 Spartak MAS Sezimovo Ústí ČZ HBC Strakonice 1921 25:33 (9:18)
AM030 15.9. 17:00 ELP Jablonec n.N. Liberec Handball 26:28 (15:12)
AM031 15.9. 14:45 HC Auto Škoda Mladá Boleslav TJ JM Chodov 30:17 (17:9)
AM032 15.9. 11:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Lokomotiva České Budějovice 27:34 (11:17)
AM033 15.9. 15:00 Sparta Kutná Hora TJ Náchod 21:30 (13:15)
AM034 15.9. 17:00 Lokomotiva Louny HK Slavia Praha 27:26 (14:13)
AM035 15.9. 17:00 Sokol Úvaly Baník Most 29:27 (20:13)
AM036 16.9. 17:00 Sokol Šťahlavy Sokol Vršovice 23:29 (13:11)
AM037 16.9. 17:30 Jiskra Třeboň Sokol Libčice n.V. 31:23 (19:11)
AM038 16.9. 13:00 1.HC Pardubice 1.HK Dvůr Králové n.L. 26:28 (15:12)
AM039 15.9. 16:00 SK Žeravice HK Bystřice p.H. 29:22 (16:12)
AM040 15.9. 15:00 HC Hlučín KH Zbrojovka Vsetín 22:31 (9:15)
AM041 18.9. 19:15 Tatran Bohunice SK Kuřim 34:25 (16:14)
AM042 15.9. 17:00 HK Ivančice Házená Legata Hustopeče 29:26 (14:15)
AM043 15.9. 15:00 Sokol Trnávka SKH Polanka n.O. 27:36 (12:15)
AM044 15.9. 15:00 Házená Uničov HC Zlín 28:35 (12:18)
AM045 14.9. 17:00 Sokol Krmelín TJ Handball Valašské Meziříčí 20:23 (10:11)
AM046 15.9. 10:30 SK Droždín Házená Velká Bystřice 27:24 (11:11)
AM047 15.9. 17:00 Sokol Luhačovice TJ Holešov 36:24 (21:11)
AM048 16.9. 19:00 Sokol Telnice SHC Maloměřice 35:31 (19:17)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM049 19.10. 19:30 HC Auto Škoda Mladá Boleslav HC Dukla Praha 22:36 (9:17)
AM050 12.10. 18:00 Lokomotiva Louny Talent M.A.T. Plzeň 16:40 (7:20)
AM051 19.10. 18:30 Liberec Handball HK FCC Město Lovosice 23:39 (11:19)
AM052 20.10. 19:00 Lokomotiva České Budějovice Sokol Vršovice 27:30 (11:17)
AM053 20.10. 18:00 Sokol Úvaly HBC Ronal Jičín 25:37 (11:20)
AM054 20.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. SKKP Handball Brno 24:35 (15:13)
AM055 19.10. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín HC ROBE Zubří 34:33 (14:10)
AM056 19.10. 19:00 Jiskra Třeboň ČZ HBC Strakonice 1921 28:31 (15:15)
AM057 20.10. 16:00 SK Žeravice Tatran Litovel 23:31 (14:12)
AM058 20.10. 17:00 HK Ivančice Sokol Nové Veselí 21:29 (11:13)
AM059 21.10. 13:00 Sokol Luhačovice Cement Hranice 23:39 (13:22)
AM060 21.10. 17:00 Tatran Bohunice TJ Náchod 19:17 (8:4)
AM061 17.10. 18:15 TJ Handball Valašské Meziříčí KH Kopřivnice 18:48 (6:23)
AM062 20.10. 14:15 SK Droždín SKP Frýdek-Místek 21:32 (9:13)
AM063 21.10. 16:30 SKH Polanka n.O. HCB Karviná 22:26 (13:13)
AM064 21.10. 17:00 Sokol Telnice HC Zlín 32:31 (16:15)

- osmifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM065 23.11. 18:30 Sokol Vršovice HK FCC Město Lovosice 23:31 (8:16)
AM066 21.11. 18:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HC Dukla Praha 23:31 (11:15)
AM067 14.11. 19:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň 32:31 (17:14)
AM068 14.11. 18:30 Tatran Bohunice Sokol Nové Veselí 15:23 (7:12)
AM069 14.11. 19:00 Sokol Telnice KH Kopřivnice 20:30 (8:20)
AM070 14.11. 16:30 KH Zbrojovka Vsetín HCB Karviná 25:38 (13:18)
AM071 14.11. 18:00 Cement Hranice Tatran Litovel 27:31 (13:17)
AM072 14.11. 19:00 SKKP Handball Brno SKP Frýdek-Místek 27:33 (12:15)

- ČP mužů
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM073 5.12. 18:30 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice 32:27 (16:15)
AM074 28.11. 19:00 HBC Ronal Jičín HCB Karviná 28:37 (11:19)
AM075 28.11. (hlášenka) HC Dukla Praha Tatran Litovel 10:0 k.
AM076 2.12. 16:00 SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice 36:31 (15:18)

- semifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM077 19.12. 18:00 HC Dukla Praha Sokol Nové Veselí 31:24 (17:12)
AM078 19.12. 18:00 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek 37:22 (18:12)

- finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM079 15.1. 18:30 HC Dukla Praha HCB Karviná 26:29 (11:13)
AM080 22.1. 18:00 HCB Karviná HC Dukla Praha 32:27 (18:14)

Týmy

Facebook

Partneři: