Starší dorost - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI001 22.9. 15:00 Sokol Dolní Cerekev TJ Rožnov p.R. 24:42 (14:21)
AI002 22.9. 17:30 Cement Hranice SK Žeravice 32:32 (15:15)
AI003 22.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Brna 46:25 (25:14)
AI004 23.9. 14:00 Sokol Sokolnice HBC Olomouc 1966 37:42 (20:22)
AI005 22.9. 10:00 Sokol Ostrava Fatra Slávia Napajedla 34:24 (13:13)
AI006 22.9. 16:30 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Bohunice 47:32 (23:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI007 29.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Bohunice 42:30 (22:13)
AI008 29.9. 15:00 Fatra Slávia Napajedla KH Zbrojovka Vsetín 31:31 (12:18)
AI009 29.9. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava 46:39 (27:20)
AI010 30.9. 15:45 Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice 27:40 (14:23)
AI011 29.9. 16:00 SK Žeravice Tatran Litovel 15:26 (7:16)
AI012 29.9. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Cement Hranice 17:36 (6:19)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI013 6.10. 17:30 Cement Hranice TJ Rožnov p.R. 28:28 (20:14)
AI014 6.10. 15:00 Tatran Litovel Sokol Dolní Cerekev 38:21 (17:10)
AI015 6.10. 14:00 Sokol Sokolnice SK Žeravice 26:32 (16:17)
AI016 6.10. 10:00 Sokol Ostrava Sokol Újezd u Brna 43:38 (24:18)
AI017 7.10. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín HBC Olomouc 1966 27:42 (12:16)
AI018 7.10. 13:00 Tatran Bohunice Fatra Slávia Napajedla 23:27 (8:17)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI019 13.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Fatra Slávia Napajedla 37:24 (22:8)
AI020 14.10. 16:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Bohunice 35:34 (17:15)
AI021 14.10. 15:45 Sokol Újezd u Brna KH Zbrojovka Vsetín 40:35 (18:20)
AI022 13.10. 16:00 SK Žeravice Sokol Ostrava 24:30 (9:19)
AI023 13.10. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Sokol Sokolnice 29:34 (14:18)
AI024 13.10. 10:00 Cement Hranice Tatran Litovel 19:25 (9:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI025 27.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 26:26 (14:13)
AI026 28.10. 14:00 Sokol Sokolnice Cement Hranice 30:34 (14:16)
AI027 27.10. 10:00 Sokol Ostrava Sokol Dolní Cerekev 40:19 (21:9)
AI028 28.10. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín SK Žeravice 31:22 (15:12)
AI029 28.10. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 34:41 (19:19)
AI030 27.10. 15:00 Fatra Slávia Napajedla HBC Olomouc 1966 29:32 (13:15)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI031 3.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. HBC Olomouc 1966 38:27 (18:12)
AI032 3.11. 15:45 Sokol Újezd u Brna Fatra Slávia Napajedla 44:45 (18:26)
AI033 4.11. 16:00 SK Žeravice Tatran Bohunice 26:20 (16:8)
AI034 3.11. 15:00 Sokol Dolní Cerekev KH Zbrojovka Vsetín 32:42 (12:20)
AI035 3.11. 14:00 Cement Hranice Sokol Ostrava 34:37 (17:18)
AI036 3.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Sokolnice 32:30 (16:10)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI037 11.11. 14:00 Sokol Sokolnice TJ Rožnov p.R. 27:44 (13:22)
AI038 10.11. 10:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 30:30 (16:17)
AI039 11.11. 14:30 KH Zbrojovka Vsetín Cement Hranice 27:36 (14:19)
AI040 11.11. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Dolní Cerekev 37:22 (16:9)
AI041 10.11. 16:00 Fatra Slávia Napajedla SK Žeravice 30:22 (16:7)
AI042 11.11. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Újezd u Brna 40:36 (20:17)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI043 17.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Újezd u Brna 49:37 (26:21)
AI044 17.11. 12:00 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice 28:15 (12:7)
AI045 17.11. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Fatra Slávia Napajedla 22:23 (10:14)
AI046 17.11. 13:30 Cement Hranice Tatran Bohunice 35:26 (17:16)
AI047 17.11. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín 47:32 (24:10)
AI048 18.11. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Ostrava 27:38 (13:17)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI049 24.11. 10:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 25:37 (10:20)
AI050 25.11. 12:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Sokolnice 27:34 (13:14)
AI051 25.11. 13:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel 31:34 (18:14)
AI052 24.11. 16:00 Fatra Slávia Napajedla Cement Hranice 24:34 (13:14)
AI053 24.11. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Dolní Cerekev 31:18 (16:5)
AI054 25.11. 12:30 Sokol Újezd u Brna SK Žeravice 43:30 (20:15)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI055 2.12. 16:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice 36:23 (19:9)
AI056 1.12. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Sokol Újezd u Brna 31:30 (17:13)
AI057 1.12. 13:00 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 36:38 (18:18)
AI058 1.12. 15:00 Tatran Litovel Fatra Slávia Napajedla 34:21 (16:8)
AI059 2.12. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Bohunice 28:37 (12:19)
AI060 2.12. 10:00 Sokol Ostrava KH Zbrojovka Vsetín 48:34 (23:19)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI061 9.12. 13:30 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 21:49 (9:19)
AI062 9.12. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Ostrava 31:44 (13:22)
AI063 9.12. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Sokolnice 19:31 (11:15)
AI064 8.12. 16:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 31:38 (17:20)
AI065 8.12. 15:45 Sokol Újezd u Brna Cement Hranice 27:27 (15:14)
AI066 8.12. 16:00 SK Žeravice Sokol Dolní Cerekev 25:14 (14:9)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI067 23.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Dolní Cerekev 49:19 (21:11)
AI068 24.2. 16:00 SK Žeravice Cement Hranice 31:20 (14:9)
AI069 23.2. 16:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Litovel 30:39 (16:20)
AI070 23.2. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Sokolnice 36:18 (21:11)
AI071 23.2. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Ostrava 33:28 (13:12)
AI072 23.2. 15:00 Tatran Bohunice KH Zbrojovka Vsetín 35:32 (18:17)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI073 3.3. 15:00 Tatran Bohunice TJ Rožnov p.R. 26:43 (11:22)
AI074 2.3. 10:30 KH Zbrojovka Vsetín Fatra Slávia Napajedla 38:20 (20:10)
AI075 2.3. 10:00 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966 32:34 (13:14)
AI076 3.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna 32:29 (16:17)
AI077 2.3. 15:00 Tatran Litovel SK Žeravice 49:16 (23:7)
AI078 2.3. 17:30 Cement Hranice Sokol Dolní Cerekev 31:25 (18:11)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI079 9.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice 10:0 k.
AI080 9.3. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Tatran Litovel 19:36 (9:13)
AI081 10.3. 14:00 SK Žeravice Sokol Sokolnice 25:22 (17:10)
AI082 9.3. 15:45 Sokol Újezd u Brna Sokol Ostrava 41:53 (19:26)
AI083 9.3. 16:00 HBC Olomouc 1966 KH Zbrojovka Vsetín 45:25 (22:11)
AI084 9.3. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Bohunice 32:33 (15:17)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI085 16.3. 16:00 Fatra Slávia Napajedla TJ Rožnov p.R. 11:38 (4:15)
AI086 17.3. 15:00 Tatran Bohunice HBC Olomouc 1966 30:30 (14:16)
AI087 16.3. 14:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Újezd u Brna 30:38 (18:20)
AI088 14.4. 16:00 Sokol Ostrava SK Žeravice 33:36 (15:18)
AI089 17.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Dolní Cerekev 30:26 (16:10)
AI090 16.3. 15:00 Tatran Litovel Cement Hranice 44:24 (20:9)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI091 23.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 39:22 (16:12)
AI092 23.3. 15:30 Cement Hranice Sokol Sokolnice 31:27 (15:16)
AI093 23.3. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Sokol Ostrava 24:39 (11:22)
AI094 23.3. 16:00 SK Žeravice KH Zbrojovka Vsetín 43:19 (22:7)
AI095 23.3. 16:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice 34:42 (16:21)
AI096 23.3. 18:00 HBC Olomouc 1966 Fatra Slávia Napajedla 37:18 (16:11)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI097 30.3. 11:00 HBC Olomouc 1966 TJ Rožnov p.R. 33:38 (19:19)
AI098 30.3. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Újezd u Brna 40:32 (23:12)
AI099 31.3. 15:00 Tatran Bohunice SK Žeravice 32:28 (15:11)
AI100 31.3. 12:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Dolní Cerekev 29:29 (11:13)
AI101 30.3. 14:00 Sokol Ostrava Cement Hranice 33:29 (18:17)
AI102 31.3. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Litovel 26:34 (11:16)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI103 6.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Sokolnice 42:19 (21:13)
AI104 6.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 37:31 (20:17)
AI105 6.4. 12:00 Cement Hranice KH Zbrojovka Vsetín 36:29 (16:15)
AI106 6.4. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Tatran Bohunice 24:33 (13:18)
AI107 7.4. 16:00 SK Žeravice Fatra Slávia Napajedla 27:25 (20:12)
AI108 7.4. 16:00 Sokol Újezd u Brna HBC Olomouc 1966 37:39 (15:21)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI109 28.4. 12:00 Sokol Újezd u Brna TJ Rožnov p.R. 29:30 (16:17)
AI110 27.4. 16:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 17:25 (9:13)
AI111 27.4. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Dolní Cerekev 30:28 (15:16)
AI112 28.4. 15:00 Tatran Bohunice Cement Hranice 41:25 (20:11)
AI113 28.4. 14:30 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel 27:43 (12:17)
AI114 27.4. 10:00 Sokol Ostrava Sokol Sokolnice 48:27 (26:15)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI115 4.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava 42:29 (22:16)
AI116 5.5. 14:00 Sokol Sokolnice KH Zbrojovka Vsetín 33:22 (17:12)
AI117 1.5. 12:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice 31:28 (11:16)
AI118 4.5. 13:30 Cement Hranice Fatra Slávia Napajedla 38:26 (20:9)
AI119 4.5. 15:00 Sokol Dolní Cerekev HBC Olomouc 1966 25:36 (12:21)
AI120 4.5. 16:00 SK Žeravice Sokol Újezd u Brna 39:26 (22:15)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI121 12.5. 16:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R. 18:31 (7:15)
AI122 12.5. 12:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Dolní Cerekev 40:26 (18:12)
AI123 11.5. 16:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice 34:38 (16:18)
AI124 11.5. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Litovel 31:28 (18:17)
AI125 12.5. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Sokolnice 32:31 (19:17)
AI126 12.5. 13:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Ostrava 36:47 (15:20)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI127 18.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 51:20 (28:9)
AI128 18.5. 10:00 Sokol Ostrava Tatran Bohunice 39:40 (19:20)
AI129 19.5. 14:00 Sokol Sokolnice Fatra Slávia Napajedla 37:14 (21:6)
AI130 18.5. 15:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 40:32 (18:14)
AI131 18.5. 14:00 Cement Hranice Sokol Újezd u Brna 46:28 (20:15)
AI132 18.5. 15:00 Sokol Dolní Cerekev SK Žeravice 19:42 (11:20)

Týmy

Facebook

Partneři: