Starší miniházená - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.9. 11:00 Sokol Horka n.M.  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
21.9. 10:00 Házená Uničov  Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, SK HFP Prostějov, SK Žeravice
22.9. 16:30 Sokol II Prostějov  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H., Cement Hranice A

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
29.9. 11:00 Sokol Horka n.M.  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H.
28.9. 10:00 Házená Uničov  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
28.9. 11:00 SK HFP Prostějov  Tatran Litovel A, Cement Hranice B, Sokol II Prostějov, SK Žeravice

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
12.10. 09:00 Tatran Litovel A DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel B, Házená Uničov
13.10. 17:00 HBC Olomouc 1966 A Cement Hranice A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol Kostelec n.H., SK HFP Prostějov
12.10. 13:00 SK Žeravice  Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol II Prostějov

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
20.10. 13:00 SK Žeravice  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
14.9. 13:00 Sokol Kostelec n.H.  Sokol Horka n.M., Házená Uničov, Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov
20.10. 09:00 Cement Hranice A HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Cement Hranice B, Tatran Litovel B

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
26.10. 08:30 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol II Prostějov
27.10. 11:30 Házená Velká Bystřice A Cement Hranice A, Házená Velká Bystřice B, Házená Uničov, SK Žeravice
27.10. 10:00 Sokol Kostelec n.H.  Sokol Horka n.M., Tatran Litovel A, Cement Hranice B, SK HFP Prostějov

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
9.11. 10:30 DHK Zora Olomouc B DHK Zora Olomouc A, Cement Hranice A, Házená Uničov, SK HFP Prostějov
1.12. 11:00 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B, Sokol II Prostějov, Sokol Kostelec n.H., SK Žeravice
10.11. 11:30 Házená Velká Bystřice B Cement Hranice B, Tatran Litovel B, Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice A

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
30.11. 11:00 Tatran Litovel B DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel A, Sokol Kostelec n.H.
16.11. 16:00 HBC Olomouc 1966 B SK Žeravice, HBC Olomouc 1966 A, Sokol Horka n.M., Házená Uničov
17.11. 09:00 Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, Sokol II Prostějov, Cement Hranice A, SK HFP Prostějov

8. kolo
Termín Pořadatel Hosté
23.11. 13:30 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol Horka n.M.
23.11. 09:00 Tatran Litovel B Házená Uničov, Tatran Litovel A, SK HFP Prostějov, SK Žeravice
23.11. 13:00 Cement Hranice A Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H., Sokol II Prostějov

Týmy

Facebook