Starší žáci - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB001 23.9. 13:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 20:22 (10:13)
OB002 22.9. 13:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B 28:13 (13:6)
OB003 23.9. 09:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná A 35:18 (15:6)
OB005 22.9. 14:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 13:25 (6:13)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB006 29.9. 11:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 29:24 (16:15)
OB008 30.9. 08:45 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 B 37:24 (20:12)
OB009 30.9. 14:30 Sokol Centrum Haná B HBC Olomouc 1966 A 4:41 (0:21)
OB010 29.9. 11:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 18:17 (10:11)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB011 1.11. 17:00 Cement Hranice Tatran Litovel 27:36 (14:17)
OB012 6.10. 13:30 HBC Olomouc 1966 A Házená Velká Bystřice 45:18 (21:12)
OB013 6.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Centrum Haná B 33:7 (17:5)
OB014 6.10. 14:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná A 15:35 (5:15)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB017 14.10. 08:45 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M. 34:23 (17:11)
OB018 14.10. 14:30 Sokol Centrum Haná B SK Žeravice 11:28 (3:12)
OB019 14.10. 13:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 B 27:37 (13:17)
OB020 13.10. 13:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 A 9:36 (4:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB021 21.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel 41:20 (17:10)
OB022 21.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 B Cement Hranice 23:21 (14:11)
OB023 20.10. 10:30 SK Žeravice Házená Velká Bystřice 18:18 (10:8)
OB024 21.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná B 30:8 (17:5)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB026 28.10. 12:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 27:38 (15:16)
OB028 27.10. 10:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 23:19 (11:9)
OB029 27.10. 13:30 Cement Hranice SK Žeravice 22:19 (10:10)
OB030 27.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B 43:22 (22:9)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB031 3.11. 13:30 HBC Olomouc 1966 B Tatran Litovel 36:39 (18:17)
OB032 4.11. 12:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 A 12:42 (5:22)
OB033 16.9. 17:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 19:28 (7:18)
OB035 6.11. 18:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Centrum Haná B 34:14 (14:6)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB036 10.11. 17:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná B 25:15 (12:4)
OB037 11.11. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A 16:34 (7:17)
OB039 10.11. 10:30 HBC Olomouc 1966 A Sokol Horka n.M. 45:13 (21:7)
OB040 10.11. 12:00 HBC Olomouc 1966 B SK Žeravice 31:22 (14:6)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB041 17.11. 16:00 SK Žeravice Tatran Litovel 23:23 (10:12)
OB042 17.11. 10:30 HBC Olomouc 1966 B Sokol Horka n.M. 31:26 (12:9)
OB044 18.11. 08:45 Sokol Centrum Haná A Cement Hranice 36:17 (19:8)
OB045 17.11. 10:00 Sokol Centrum Haná B Házená Velká Bystřice 11:23 (4:11)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB046 23.3. 11:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 22:26 (7:10)
OB047 24.3. 14:30 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice 13:35 (6:17)
OB048 24.3. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 A 24:33 (9:18)
OB050 23.3. 16:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 22:21 (8:7)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB051 31.3. 18:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 21:31 (11:18)
OB053 23.3. 10:15 HBC Olomouc 1966 B Sokol Centrum Haná A 25:31 (11:19)
OB054 23.3. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná B 39:14 (22:6)
OB055 30.3. 13:30 Cement Hranice Házená Velká Bystřice 25:25 (13:11)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB056 6.4. 11:00 Tatran Litovel Cement Hranice 23:27 (13:14)
OB057 6.4. 11:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 A 21:52 (4:26)
OB058 7.4. 14:30 Sokol Centrum Haná B HBC Olomouc 1966 B 16:34 (7:17)
OB059 7.4. 16:00 Sokol Centrum Haná A SK Žeravice 37:16 (23:7)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB062 14.4. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 23:16 (13:11)
OB063 14.4. 14:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná B 21:20 (12:10)
OB064 13.4. 09:30 HBC Olomouc 1966 B Házená Velká Bystřice 36:27 (17:14)
OB065 13.4. 11:15 HBC Olomouc 1966 A Cement Hranice 33:16 (14:8)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB066 1.5. 08:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 A 21:37 (7:19)
OB067 4.5. 09:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 B 24:27 (13:15)
OB068 4.5. 10:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice 33:24 (17:14)
OB069 5.5. 16:00 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M. 18:35 (10:18)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB071 12.5. 10:30 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel 33:21 (14:10)
OB073 12.5. 17:00 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice 28:37 (10:19)
OB074 12.5. 14:00 SK Žeravice Cement Hranice 19:22 (8:12)
OB075 11.5. 12:00 HBC Olomouc 1966 B HBC Olomouc 1966 A 27:37 (14:20)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB076 25.5. 11:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 B
OB077 25.5. 12:00 HBC Olomouc 1966 A SK Žeravice
OB078 18.5. 10:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 19:27 (9:15)
OB080 26.5. 10:30 Sokol Centrum Haná B Sokol Centrum Haná A

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB081 2.6. 14:00 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel
OB082 2.6. 12:30 Sokol Centrum Haná A Házená Velká Bystřice
OB084 2.6. 17:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 A
OB085 2.6. 11:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 B

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB086 18.5. 12:30 Tatran Litovel SK Žeravice
OB087 8.6. 08:30 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 B
OB089 11.5. 13:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná A 24:25 (12:12)
OB090 8.6. 10:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná B

Týmy

Facebook

Partneři: