Starší žáci - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB001 23.9. 13:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
OB002 22.9. 13:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B
OB003 23.9. 09:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná A
OB005 22.9. 14:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M.

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB006 29.9. 11:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M.
OB008 30.9. 08:45 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 B
OB009 30.9. 14:30 Sokol Centrum Haná B HBC Olomouc 1966 A
OB010 29.9. 11:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB011 6.10. 13:30 Cement Hranice Tatran Litovel
OB012 6.10. 13:30 HBC Olomouc 1966 A Házená Velká Bystřice
OB013 6.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Centrum Haná B
OB014 6.10. 10:30 SK Žeravice Sokol Centrum Haná A

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB017 14.10. 08:45 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M.
OB018 14.10. 14:30 Sokol Centrum Haná B SK Žeravice
OB019 14.10. 13:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 B
OB020 13.10. 13:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 A

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB021 21.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel
OB022 21.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 B Cement Hranice
OB023 20.10. 10:30 SK Žeravice Házená Velká Bystřice
OB024 21.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná B

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB026 27.10. 11:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A
OB028 27.10. 10:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M.
OB029 27.10. 13:30 Cement Hranice SK Žeravice
OB030 27.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB031 3.11. 13:30 HBC Olomouc 1966 B Tatran Litovel
OB032 4.11. 12:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 A
OB033 16.9. 17:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 19:28 (7:18)
OB035 4.11. 16:00 Sokol Centrum Haná A Sokol Centrum Haná B

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB036 10.11. 17:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná B
OB037 11.11. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A
OB039 10.11. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Horka n.M.
OB040 10.11. 10:30 HBC Olomouc 1966 B SK Žeravice

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB041 17.11. 10:30 SK Žeravice Tatran Litovel
OB042 17.11. 10:30 HBC Olomouc 1966 B Sokol Horka n.M.
OB044 18.11. 08:45 Sokol Centrum Haná A Cement Hranice
OB045 18.11. 14:30 Sokol Centrum Haná B Házená Velká Bystřice

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB046 23.3. 11:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
OB047 23.3. 10:30 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice
OB048 23.3. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 A
OB050 24.3. 17:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB051 31.3. 17:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
OB053 30.3. 16:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Centrum Haná A
OB054 30.3. 16:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná B
OB055 30.3. 13:30 Cement Hranice Házená Velká Bystřice

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB056 6.4. 11:00 Tatran Litovel Cement Hranice
OB057 6.4. 10:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 A
OB058 6.4. 10:30 Sokol Centrum Haná B HBC Olomouc 1966 B
OB059 6.4. 09:00 Sokol Centrum Haná A SK Žeravice

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB062 14.4. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A
OB063 13.4. 14:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná B
OB064 13.4. 16:00 HBC Olomouc 1966 B Házená Velká Bystřice
OB065 13.4. 16:00 HBC Olomouc 1966 A Cement Hranice

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB066 4.5. 11:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 A
OB067 4.5. 13:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 B
OB068 4.5. 10:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice
OB069 4.5. 10:30 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M.

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB071 11.5. 09:00 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel
OB073 12.5. 17:00 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice
OB074 11.5. 14:00 SK Žeravice Cement Hranice
OB075 11.5. 16:00 HBC Olomouc 1966 B HBC Olomouc 1966 A

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB076 25.5. 11:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 B
OB077 25.5. 16:00 HBC Olomouc 1966 A SK Žeravice
OB078 25.5. 13:30 Cement Hranice Sokol Horka n.M.
OB080 25.5. 10:30 Sokol Centrum Haná B Sokol Centrum Haná A

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB081 1.6. 10:30 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel
OB082 1.6. 09:00 Sokol Centrum Haná A Házená Velká Bystřice
OB084 2.6. 17:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 A
OB085 1.6. 14:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 B

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
OB086 8.6. 11:00 Tatran Litovel SK Žeravice
OB087 9.6. 17:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 B
OB089 8.6. 13:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná A
OB090 8.6. 10:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná B

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook

Partneři: