Starší žáci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga - jaro

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 14:30 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 27:10 (15:3)
9.9. 10:30 SK Velká Bystřice Sokol Centrum Haná B 35:11 (17:3)
9.9. 12:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná A 10:23 (3:11)
28.9. 11:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 25:20 (15:12)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 17:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 12:31 (6:13)
16.9. 10:30 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel 20:36 (7:18)
16.9. 09:00 Sokol Centrum Haná B SK Žeravice 9:17 (6:4)
17.9. 14:30 Cement Hranice SK Velká Bystřice 15:19 (7:11)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 09:00 SK Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 30:12 (11:9)
23.9. 12:00 SK Žeravice Cement Hranice 10:25 (5:14)
11.10. 18:15 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná B 32:7 (21:3)
23.9. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná A 32:17 (16:9)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.10. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 8:18 (4:12)
1.10. 10:30 Sokol Centrum Haná B HBC Olomouc 1966 7:34 (1:19)
1.10. 14:30 Cement Hranice Tatran Litovel 21:17 (10:8)
30.9. 12:00 SK Velká Bystřice SK Žeravice 25:12 (16:4)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.10. 15:15 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 19:17 (6:7)
7.10. 11:00 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 31:41 (12:21)
7.10. 15:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice 33:22 (15:14)
8.10. 15:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Centrum Haná B 31:11 (18:3)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná B 24:17 (14:10)
15.10. 14:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná A 22:21 (14:10)
14.10. 12:00 SK Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 30:19 (16:11)
15.10. 17:00 SK Žeravice Tatran Litovel 27:34 (15:18)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 11:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 55:10 (25:6)
22.10. 17:30 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice 31:10 (18:8)
22.10. 15:30 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice 23:35 (16:13)
22.10. 09:00 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice 10:21 (2:10)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 10:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 22:26 (12:14)
8.4. 16:00 Sokol Centrum Haná B SK Velká Bystřice 20:36 (7:16)
8.4. 14:30 Sokol Centrum Haná A SK Žeravice 29:13 (16:5)
hlášenka HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.4. 10:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 30:21 (13:8)
14.4. 11:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 32:19 (19:6)
15.4. 16:30 SK Žeravice Sokol Centrum Haná B 25:13 (13:6)
14.4. 11:30 SK Velká Bystřice Cement Hranice 25:21 (12:11)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.4. 17:00 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice 26:39 (10:19)
21.4. 14:30 Cement Hranice SK Žeravice 28:14 (16:6)
21.4. 10:30 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel 11:35 (7:12)
21.4. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 20:31 (10:11)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 15:45 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M. 31:25 (16:13)
5.5. 10:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná B 34:8 (19:3)
5.5. 11:00 Tatran Litovel Cement Hranice 30:17 (15:9)
5.5. 14:00 SK Žeravice SK Velká Bystřice 14:26 (4:16)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.5. 15:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 27:18 (16:11)
12.5. 09:00 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 28:21 (13:11)
13.5. 14:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 22:23 (12:12)
13.5. 14:30 Sokol Centrum Haná B Sokol Centrum Haná A 13:38 (5:15)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.5. 15:30 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M.
27.5. 14:00 Sokol Centrum Haná A Cement Hranice
26.5. 10:00 HBC Olomouc 1966 SK Velká Bystřice
27.5. 11:00 Tatran Litovel SK Žeravice

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.6. 17:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
2.6. 15:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966
2.6. 09:00 SK Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A
27.5. 12:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B

Žákovská liga

Skupina I - 9.12.2017 Velká Bystřice
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.12. 08:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 24:20 (15:10)
9.12. 09:30 HC Zlín SKH Polanka n.O. 22:9 (10:3)
9.12. 10:30 Házená Legata Hustopeče Házená Velká Bystřice 25:29 (11:16)
9.12. 11:30 HBC Olomouc 1966 HC Zlín 16:23 (9:14)
9.12. 12:30 SKH Polanka n.O. Házená Legata Hustopeče 25:18 (13:11)
9.12. 13:30 Házená Velká Bystřice HC Zlín 22:18 (12:9)
9.12. 14:30 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 23:17 (12:6)
9.12. 15:30 HC Zlín Házená Legata Hustopeče 27:19 (14:9)
9.12. 16:30 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice 26:24 (8:14)
9.12. 17:30 Házená Legata Hustopeče HBC Olomouc 1966 17:24 (6:15)

Skupina II - 10.12.2017 Břve
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.12. 08:30 HC Dukla Praha B HC Dukla Praha A 19:30 (6:12)
10.12. 09:25 I.HC WENDY Mělník HK FCC Město Lovosice 20:28 (9:12)
10.12. 10:20 Liberec Handball HC Dukla Praha B 17:21 (9:11)
10.12. 11:15 HC Dukla Praha A I.HC WENDY Mělník 30:14 (16:6)
10.12. 12:10 HK FCC Město Lovosice Liberec Handball 23:21 (10:14)
10.12. 13:05 HC Dukla Praha B I.HC WENDY Mělník 29:24 (19:10)
10.12. 14:00 HC Dukla Praha A HK FCC Město Lovosice 40:18 (25:8)
10.12. 14:55 I.HC WENDY Mělník Liberec Handball 20:24 (9:8)
10.12. 15:50 HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha B 18:28 (8:17)
10.12. 16:45 Liberec Handball HC Dukla Praha A 17:31 (6:14)

Skupina III - 9.12.2017 Nové Veselí
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.12. 08:00 SKP Frýdek-Místek Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
9.12. 08:55 HC ROBE Zubří Cement Hranice 21:19 (10:10)
9.12. 09:50 TJ Nový Jičín SKP Frýdek-Místek 20:26 (12:11)
9.12. 10:45 Sokol Nové Veselí HC ROBE Zubří 15:20 (6:11)
9.12. 11:40 Cement Hranice TJ Nový Jičín 25:19 (15:6)
9.12. 12:35 SKP Frýdek-Místek HC ROBE Zubří 22:23 (9:13)
9.12. 13:30 Sokol Nové Veselí Cement Hranice 22:19 (14:11)
9.12. 14:25 HC ROBE Zubří TJ Nový Jičín 24:14 (14:6)
9.12. 15:20 Cement Hranice SKP Frýdek-Místek 16:19 (7:11)
9.12. 16:15 TJ Nový Jičín Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)

Skupina IV - 9.12.2017 Karviná
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.12. 09:00 Tatran Litovel HCB Karviná 12:22 (6:9)
9.12. 10:00 SK Kuřim Sl. Slávia Uherské Hradiště 10:0 k.
9.12. 11:00 HBC Ronal Jičín Tatran Litovel 31:23 (15:11)
9.12. 12:00 HCB Karviná SK Kuřim 33:12 (16:5)
9.12. 13:00 Sl. Slávia Uherské Hradiště HBC Ronal Jičín 0:10 k.
9.12. 14:00 Tatran Litovel SK Kuřim 21:19 (13:12)
9.12. 15:00 HCB Karviná Sl. Slávia Uherské Hradiště 10:0 k.
9.12. 16:00 SK Kuřim HBC Ronal Jičín 13:22 (6:8)
9.12. 17:00 Sl. Slávia Uherské Hradiště Tatran Litovel 0:10 k.
9.12. 18:00 HBC Ronal Jičín HCB Karviná 20:31 (10:11)

Skupina V - 9.12.2017 Plzeň
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.12. 08:30 ČZ HBC Strakonice 1921 Talent M.A.T. Plzeň 15:25 (8:12)
9.12. 09:25 KH Kopřivnice Sokol Vršovice 24:13 (14:8)
9.12. 10:20 Sokol Úvaly ČZ HBC Strakonice 1921 19:19 (12:10)
9.12. 11:15 Talent M.A.T. Plzeň KH Kopřivnice 23:14 (12:5)
9.12. 12:10 Sokol Vršovice Sokol Úvaly 22:17 (10:10)
9.12. 13:05 ČZ HBC Strakonice 1921 KH Kopřivnice 21:14 (10:5)
9.12. 14:00 Talent M.A.T. Plzeň Sokol Vršovice 27:10 (15:6)
9.12. 14:55 KH Kopřivnice Sokol Úvaly 20:18 (9:8)
9.12. 15:50 Sokol Vršovice ČZ HBC Strakonice 1921 16:19 (11:9)
9.12. 16:45 Sokol Úvaly Talent M.A.T. Plzeň 4:21 (2:12)

Skupina VI - 20.1.2018 Strakonice
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.1. 08:00 Házená Velká Bystřice ČZ HBC Strakonice 1921 22:22 (11:11)
20.1. 09:00 Cement Hranice SK Kuřim 23:13 (15:4)
20.1. 10:00 I.HC WENDY Mělník Házená Velká Bystřice 13:26 (6:13)
20.1. 11:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Cement Hranice 13:23 (6:9)
20.1. 12:00 SK Kuřim I.HC WENDY Mělník 13:19 (6:8)
20.1. 13:00 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 19:18 (11:10)
20.1. 14:00 ČZ HBC Strakonice 1921 SK Kuřim 28:20 (15:10)
20.1. 15:00 Cement Hranice I.HC WENDY Mělník 22:13 (12:5)
20.1. 16:00 SK Kuřim Házená Velká Bystřice 12:23 (5:12)
20.1. 17:00 I.HC WENDY Mělník ČZ HBC Strakonice 1921 13:19 (6:6)

Skupina VII - 21.1.2018 Hustopeče
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.1. 09:00 Házená Legata Hustopeče Sl. Slávia Uherské Hradiště 17:21 (10:7)
21.1. 09:55 TJ Nový Jičín Sokol Úvaly 25:13 (11:4)
21.1. 10:50 HC Dukla Praha A Házená Legata Hustopeče 44:19 (25:7)
21.1. 11:45 Sl. Slávia Uherské Hradiště TJ Nový Jičín 23:13 (10:5)
21.1. 12:40 Sokol Úvaly HC Dukla Praha A 21:44 (10:22)
21.1. 13:35 Házená Legata Hustopeče TJ Nový Jičín 21:28 (13:12)
21.1. 14:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště Sokol Úvaly 19:12 (9:8)
21.1. 15:25 TJ Nový Jičín HC Dukla Praha A 20:42 (5:24)
21.1. 16:20 Sokol Úvaly Házená Legata Hustopeče 26:22 (13:15)
21.1. 17:15 HC Dukla Praha A Sl. Slávia Uherské Hradiště 36:15 (19:7)

Skupina VIII - 21.1.2018 Nové Veselí (hráno v Ledči nad Sázavou)
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.1. 08:00 Sokol Nové Veselí Sokol Vršovice 30:18 (14:7)
21.1. 08:55 Liberec Handball HC Zlín 25:29 (12:16)
21.1. 09:50 Tatran Litovel Sokol Nové Veselí 22:22 (13:15)
21.1. 10:45 Sokol Vršovice Liberec Handball 14:23 (6:8)
21.1. 11:40 HC Zlín Tatran Litovel 27:17 (13:8)
21.1. 12:35 Sokol Nové Veselí Liberec Handball 24:27 (12:15)
21.1. 13:30 Sokol Vršovice HC Zlín 16:29 (7:14)
21.1. 14:25 Liberec Handball Tatran Litovel 31:27 (15:12)
21.1. 15:20 HC Zlín Sokol Nové Veselí 26:14 (15:5)
21.1. 16:15 Tatran Litovel Sokol Vršovice 25:25 (13:13)

Skupina IX - 20.1.2018 Karviná
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.1. 09:00 KH Kopřivnice HCB Karviná 14:21 (6:12)
20.1. 10:00 HK FCC Město Lovosice HC ROBE Zubří 15:27 (8:13)
20.1. 11:00 HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice 22:20 (11:9)
20.1. 12:00 HCB Karviná HK FCC Město Lovosice 42:17 (23:4)
20.1. 13:00 HC ROBE Zubří HBC Olomouc 1966 24:19 (10:9)
20.1. 14:00 KH Kopřivnice HK FCC Město Lovosice 25:17 (13:6)
20.1. 15:00 HCB Karviná HC ROBE Zubří 24:20 (13:9)
20.1. 16:00 HK FCC Město Lovosice HBC Olomouc 1966 22:30 (11:16)
20.1. 17:00 HC ROBE Zubří KH Kopřivnice 22:18 (13:8)
20.1. 18:00 HBC Olomouc 1966 HCB Karviná 14:22 (9:13)

Skupina X - 20.1.2018 Polanka
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.1. 08:30 SKP Frýdek-Místek SKH Polanka n.O. 21:20 (12:11)
20.1. 09:30 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 23:17 (13:7)
20.1. 10:30 HC Dukla Praha B SKP Frýdek-Místek 19:24 (10:13)
20.1. 11:30 SKH Polanka n.O. Talent M.A.T. Plzeň 17:19 (4:11)
20.1. 12:30 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha B 22:26 (12:16)
20.1. 13:30 SKP Frýdek-Místek Talent M.A.T. Plzeň 16:21 (8:10)
20.1. 14:30 SKH Polanka n.O. HBC Ronal Jičín 24:18 (9:8)
20.1. 15:30 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha B 19:8 (8:4)
20.1. 16:30 HBC Ronal Jičín SKP Frýdek-Místek 23:29 (11:13)
20.1. 17:30 HC Dukla Praha B SKH Polanka n.O. 13:15 (6:7)

Skupina XI - 17.2.2018 Frýdek
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 08:30 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 26:19 (10:10)
17.2. 09:30 Liberec Handball Házená Velká Bystřice 19:21 (13:12)
17.2. 10:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště SKP Frýdek-Místek 16:18 (10:13)
17.2. 11:30 KH Kopřivnice Liberec Handball 23:21 (12:13)
17.2. 12:30 Házená Velká Bystřice Sl. Slávia Uherské Hradiště 28:23 (16:11)
17.2. 13:30 SKP Frýdek-Místek Liberec Handball 22:15 (13:8)
17.2. 14:30 KH Kopřivnice Házená Velká Bystřice 23:28 (12:16)
17.2. 15:30 Liberec Handball Sl. Slávia Uherské Hradiště 18:29 (8:14)
17.2. 16:30 Házená Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek 21:21 (13:11)
17.2. 17:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště KH Kopřivnice 24:27 (14:12)

Skupina XII - 18.2.2018 Kuřim
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.2. 09:00 SK Kuřim HC Dukla Praha A 10:34 (4:18)
18.2. 10:00 HC ROBE Zubří SKH Polanka n.O. 22:16 (8:4)
18.2. 11:00 Sokol Vršovice SK Kuřim 15:16 (10:9)
18.2. 12:00 HC Dukla Praha A HC ROBE Zubří 19:24 (8:13)
18.2. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Vršovice 19:19 (11:12)
18.2. 14:00 SK Kuřim HC ROBE Zubří 12:28 (7:14)
18.2. 15:00 HC Dukla Praha A SKH Polanka n.O. 24:23 (15:10)
18.2. 16:00 HC ROBE Zubří Sokol Vršovice 24:11 (14:6)
18.2. 17:00 SKH Polanka n.O. SK Kuřim 21:20 (9:11)
18.2. 18:00 Sokol Vršovice HC Dukla Praha A 24:25 (15:13)

Skupina XIII - 17.2.2018 Úvaly
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Úvaly 22:17 (10:6)
17.2. 09:55 I.HC WENDY Mělník HBC Ronal Jičín 10:22 (6:10)
17.2. 10:50 Sokol Nové Veselí HBC Olomouc 1966 25:24 (12:14)
17.2. 11:45 Sokol Úvaly I.HC WENDY Mělník 21:12 (9:7)
17.2. 12:40 HBC Ronal Jičín Sokol Nové Veselí 21:19 (11:10)
17.2. 13:35 HBC Olomouc 1966 I.HC WENDY Mělník 31:9 (18:2)
17.2. 14:30 Sokol Úvaly HBC Ronal Jičín 17:18 (11:10)
17.2. 15:25 I.HC WENDY Mělník Sokol Nové Veselí 12:24 (4:12)
17.2. 16:20 HBC Ronal Jičín HBC Olomouc 1966 20:30 (6:17)
17.2. 17:15 Sokol Nové Veselí Sokol Úvaly 25:13 (11:7)

Skupina XIV - 18.2.2018 Nový Jičín
Termín Domácí Hosté Výsledek
hlášenka ČZ HBC Strakonice 1921 TJ Nový Jičín 0:10 k.
18.2. 09:55 HCB Karviná HC Zlín 20:14 (8:7)
hlášenka HC Dukla Praha B ČZ HBC Strakonice 1921 10:0 k.
18.2. 11:45 TJ Nový Jičín HCB Karviná 22:30 (13:17)
18.2. 12:40 HC Zlín HC Dukla Praha B 19:8 (7:5)
hlášenka ČZ HBC Strakonice 1921 HCB Karviná 0:10 k.
18.2. 14:30 TJ Nový Jičín HC Zlín 19:24 (9:11)
18.2. 15:25 HCB Karviná HC Dukla Praha B 25:10 (11:3)
hlášenka HC Zlín ČZ HBC Strakonice 1921 10:0 k.
18.2. 17:15 HC Dukla Praha B TJ Nový Jičín 13:23 (8:9)

Skupina XV - 17.2.2018 Lovosice
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 08:00 Házená Legata Hustopeče HK FCC Město Lovosice 29:31 (16:16)
17.2. 09:00 Cement Hranice Tatran Litovel 16:25 (8:15)
17.2. 10:00 Talent M.A.T. Plzeň Házená Legata Hustopeče 35:11 (20:6)
17.2. 11:00 HK FCC Město Lovosice Cement Hranice 25:28 (15:11)
17.2. 12:00 Tatran Litovel Talent M.A.T. Plzeň 13:18 (8:9)
17.2. 13:00 Házená Legata Hustopeče Cement Hranice 14:20 (11:13)
17.2. 14:00 HK FCC Město Lovosice Tatran Litovel 28:34 (16:19)
17.2. 15:00 Cement Hranice Talent M.A.T. Plzeň 11:30 (4:14)
17.2. 16:00 Tatran Litovel Házená Legata Hustopeče 26:22 (12:12)
17.2. 17:00 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 34:21 (17:11)

Skupina XVI - 18.3.2018 Sokol Vršovice (Praha)
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.3. 08:30 Sokol Vršovice TJ Nový Jičín 23:14 (11:8)
18.3. 09:25 HK FCC Město Lovosice HBC Ronal Jičín 23:26 (9:12)
18.3. 10:20 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice 21:16 (11:6)
18.3. 11:15 TJ Nový Jičín HK FCC Město Lovosice 24:31 (16:15)
18.3. 12:10 HBC Ronal Jičín Házená Velká Bystřice 26:20 (15:11)
18.3. 13:05 Sokol Vršovice HK FCC Město Lovosice 28:19 (13:8)
18.3. 14:00 TJ Nový Jičín HBC Ronal Jičín 21:32 (6:16)
18.3. 14:55 HK FCC Město Lovosice Házená Velká Bystřice 27:36 (13:16)
18.3. 15:50 HBC Ronal Jičín Sokol Vršovice 26:15 (13:7)
18.3. 16:45 Házená Velká Bystřice TJ Nový Jičín 32:25 (20:11)

Skupina XVII - 18.3.2017 Olomouc
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.3. 09:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HBC Olomouc 1966 16:19 (8:9)
18.3. 10:00 HC Dukla Praha A Tatran Litovel 22:18 (11:9)
18.3. 11:00 SKP Frýdek-Místek ČZ HBC Strakonice 1921 27:14 (14:7)
18.3. 12:00 HBC Olomouc 1966 HC Dukla Praha A 20:26 (11:15)
18.3. 13:00 Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek 22:30 (6:15)
18.3. 14:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HC Dukla Praha A 17:28 (9:14)
18.3. 15:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 27:19 (15:9)
18.3. 16:00 HC Dukla Praha A SKP Frýdek-Místek 25:20 (10:9)
18.3. 17:00 Tatran Litovel ČZ HBC Strakonice 1921 19:28 (7:15)
18.3. 18:00 SKP Frýdek-Místek HBC Olomouc 1966 31:23 (16:14)

Skupina XVIII - 17.3.2018 Dukla Praha B (Hostivice)
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.3. 09:00 KH Kopřivnice HC Dukla Praha B 22:20 (11:8)
17.3. 09:55 Házená Legata Hustopeče SK Kuřim 20:14 (8:9)
17.3. 10:50 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice 18:15 (8:7)
17.3. 11:45 HC Dukla Praha B Házená Legata Hustopeče 28:18 (11:10)
17.3. 12:40 SK Kuřim Sokol Nové Veselí 11:25 (3:13)
17.3. 13:35 KH Kopřivnice Házená Legata Hustopeče 24:22 (12:10)
17.3. 14:30 HC Dukla Praha B SK Kuřim 21:13 (12:3)
17.3. 15:25 Házená Legata Hustopeče Sokol Nové Veselí 19:26 (8:13)
17.3. 16:20 SK Kuřim KH Kopřivnice 14:25 (7:12)
17.3. 17:15 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha B 25:22 (14:11)

Skupina XIX - 18.3.2018 Hranice
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.3. 08:00 Liberec Handball Cement Hranice 18:20 (8:11)
18.3. 09:00 Sokol Úvaly SKH Polanka n.O. 18:18 (7:7)
18.3. 10:00 HCB Karviná Liberec Handball 33:15 (13:9)
18.3. 11:00 Cement Hranice Sokol Úvaly 21:27 (8:16)
18.3. 12:00 SKH Polanka n.O. HCB Karviná 17:34 (9:15)
18.3. 13:00 Liberec Handball Sokol Úvaly 28:17 (14:11)
18.3. 14:00 Cement Hranice SKH Polanka n.O. 20:15 (10:6)
18.3. 15:00 Sokol Úvaly HCB Karviná 12:34 (7:18)
18.3. 16:00 SKH Polanka n.O. Liberec Handball 25:29 (13:13)
18.3. 17:00 HCB Karviná Cement Hranice 25:13 (7:6)

Skupina XX - 18.3.2018 Uherské Hradiště
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.3. 08:30 I.HC WENDY Mělník Sl. Slávia Uherské Hradiště 14:29 (7:16)
18.3. 09:30 Talent M.A.T. Plzeň HC Zlín 17:9 (8:5)
18.3. 10:30 HC ROBE Zubří I.HC WENDY Mělník 36:6 (14:4)
18.3. 11:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště Talent M.A.T. Plzeň 20:14 (12:10)
18.3. 12:30 HC Zlín HC ROBE Zubří 14:20 (10:11)
18.3. 13:30 I.HC WENDY Mělník Talent M.A.T. Plzeň 16:30 (4:18)
18.3. 14:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště HC Zlín 28:23 (14:15)
18.3. 15:30 Talent M.A.T. Plzeň HC ROBE Zubří 22:28 (9:14)
18.3. 16:30 HC Zlín I.HC WENDY Mělník 37:17 (19:6)
18.3. 17:30 HC ROBE Zubří Sl. Slávia Uherské Hradiště 24:14 (12:5)

Skupina XXI - 29.4.2018 Litovel
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 08:30 HC Dukla Praha B Tatran Litovel 24:24 (11:11)
29.4. 09:25 Házená Velká Bystřice HC ROBE Zubří 20:13 (11:7)
29.4. 10:20 Sokol Úvaly HC Dukla Praha B 19:25 (11:15)
29.4. 11:15 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 20:24 (15:15)
29.4. 12:10 HC ROBE Zubří Sokol Úvaly 22:16 (12:10)
29.4. 13:05 HC Dukla Praha B Házená Velká Bystřice 25:27 (13:15)
29.4. 14:00 Tatran Litovel HC ROBE Zubří 19:24 (8:13)
29.4. 14:55 Házená Velká Bystřice Sokol Úvaly 30:22 (12:9)
29.4. 15:50 HC ROBE Zubří HC Dukla Praha B 28:18 (15:9)
29.4. 16:45 Sokol Úvaly Tatran Litovel 15:29 (8:14)

Skupina XXII - 29.4.2018 Kopřivnice
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 08:30 HC Dukla Praha A KH Kopřivnice 25:21 (13:11)
29.4. 09:25 HC Zlín Cement Hranice 20:13 (12:5)
29.4. 10:20 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha A 26:36 (12:17)
29.4. 11:15 KH Kopřivnice HC Zlín 27:23 (14:11)
29.4. 12:10 Cement Hranice HBC Ronal Jičín 15:26 (7:13)
29.4. 13:05 HC Dukla Praha A HC Zlín 35:24 (16:8)
29.4. 14:00 KH Kopřivnice Cement Hranice 21:19 (13:10)
29.4. 14:55 HC Zlín HBC Ronal Jičín 29:23 (18:13)
29.4. 15:50 Cement Hranice HC Dukla Praha A 12:30 (7:16)
29.4. 16:45 HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice 22:17 (11:10)

Skupina XXIII - 28.4.2018 Uherské Hradiště
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 08:30 ČZ HBC Strakonice 1921 Sl. Slávia Uherské Hradiště 11:20 (5:12)
28.4. 09:30 HK FCC Město Lovosice SKH Polanka n.O. 15:24 (7:15)
28.4. 10:30 Sokol Nové Veselí ČZ HBC Strakonice 1921 18:15 (10:8)
28.4. 11:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště HK FCC Město Lovosice 18:17 (7:8)
28.4. 12:30 SKH Polanka n.O. Sokol Nové Veselí 22:18 (13:8)
28.4. 13:30 ČZ HBC Strakonice 1921 HK FCC Město Lovosice 32:25 (19:7)
28.4. 14:30 Sl. Slávia Uherské Hradiště SKH Polanka n.O. 23:19 (12:11)
28.4. 15:30 HK FCC Město Lovosice Sokol Nové Veselí 19:30 (4:17)
28.4. 16:30 SKH Polanka n.O. ČZ HBC Strakonice 1921 14:20 (9:10)
28.4. 17:30 Sokol Nové Veselí Sl. Slávia Uherské Hradiště 27:19 (15:11)

Skupina XXIV - 29.4.2018 Sokol Vršovice (Praha)
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.4. 08:30 SKP Frýdek-Místek Sokol Vršovice 33:20 (17:7)
29.4. 09:25 I.HC WENDY Mělník Házená Legata Hustopeče 19:18 (9:9)
29.4. 10:20 HCB Karviná SKP Frýdek-Místek 13:16 (4:10)
29.4. 11:15 Sokol Vršovice I.HC WENDY Mělník 18:20 (9:11)
29.4. 12:10 Házená Legata Hustopeče HCB Karviná 18:35 (8:16)
29.4. 13:05 SKP Frýdek-Místek I.HC WENDY Mělník 29:17 (17:10)
29.4. 14:00 Sokol Vršovice Házená Legata Hustopeče 27:23 (13:13)
29.4. 14:55 I.HC WENDY Mělník HCB Karviná 11:35 (4:20)
29.4. 15:50 Házená Legata Hustopeče SKP Frýdek-Místek 25:37 (11:27)
29.4. 16:45 HCB Karviná Sokol Vršovice 28:13 (12:9)

Skupina XXV - 28.4.2018 Nový Jičín
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 09:00 TJ Nový Jičín HBC Olomouc 1966 17:23 (8:10)
28.4. 09:55 Talent M.A.T. Plzeň SK Kuřim 26:12 (13:7)
28.4. 10:50 Liberec Handball TJ Nový Jičín 18:19 (9:12)
28.4. 11:45 HBC Olomouc 1966 Talent M.A.T. Plzeň 9:18 (5:10)
28.4. 12:40 SK Kuřim Liberec Handball 21:25 (9:10)
28.4. 13:35 TJ Nový Jičín Talent M.A.T. Plzeň 18:28 (9:15)
28.4. 14:30 HBC Olomouc 1966 SK Kuřim 22:16 (12:7)
28.4. 15:25 Talent M.A.T. Plzeň Liberec Handball 24:17 (16:9)
28.4. 16:20 SK Kuřim TJ Nový Jičín 23:28 (12:17)
28.4. 17:15 Liberec Handball HBC Olomouc 1966 21:12 (11:8)

Skupina XXVI - 19.5.2018 Talent Plzeň
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.5. 09:00 Házená Velká Bystřice Talent M.A.T. Plzeň 22:19 (8:8)
19.5. 09:55 HCB Karviná HC Dukla Praha A 18:16 (8:9)
19.5. 10:50 Sokol Nové Veselí Házená Velká Bystřice 27:33 (15:20)
19.5. 11:45 Talent M.A.T. Plzeň HCB Karviná 19:21 (10:11)
19.5. 12:40 HC Dukla Praha A Sokol Nové Veselí 28:26 (13:11)
19.5. 13:35 Házená Velká Bystřice HCB Karviná 22:27 (11:18)
19.5. 14:30 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha A 23:24 (10:14)
19.5. 15:25 HCB Karviná Sokol Nové Veselí 24:13 (13:6)
19.5. 16:20 HC Dukla Praha A Házená Velká Bystřice 28:21 (14:9)
19.5. 17:15 Sokol Nové Veselí Talent M.A.T. Plzeň 21:21 (12:9)

Skupina XXVII - 19.5.2018 Hustopeče
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.5. 09:00 Házená Legata Hustopeče HC ROBE Zubří 11:23 (7:10)
19.5. 09:55 ČZ HBC Strakonice 1921 HBC Ronal Jičín 24:29 (12:16)
19.5. 10:50 Liberec Handball Házená Legata Hustopeče 29:16 (12:6)
19.5. 11:45 HC ROBE Zubří ČZ HBC Strakonice 1921 18:16 (12:9)
19.5. 12:40 HBC Ronal Jičín Liberec Handball 22:19 (12:9)
19.5. 13:35 Házená Legata Hustopeče ČZ HBC Strakonice 1921 20:19 (7:12)
19.5. 14:30 HC ROBE Zubří HBC Ronal Jičín 23:21 (14:13)
19.5. 15:25 ČZ HBC Strakonice 1921 Liberec Handball 22:21 (7:11)
19.5. 16:20 HBC Ronal Jičín Házená Legata Hustopeče 34:25 (16:11)
19.5. 17:15 Liberec Handball HC ROBE Zubří 16:19 (7:10)

Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.5. 09:00 SK Kuřim HC Zlín 8:24 (4:14)
20.5. 10:00 SKP Frýdek-Místek Sokol Úvaly 35:21 (15:8)
20.5. 11:00 HK FCC Město Lovosice SK Kuřim 23:17 (14:11)
20.5. 12:00 HC Zlín SKP Frýdek-Místek 25:31 (13:18)
20.5. 13:00 Sokol Úvaly HK FCC Město Lovosice 23:27 (11:12)
20.5. 14:00 SK Kuřim SKP Frýdek-Místek 15:31 (8:16)
20.5. 15:00 HC Zlín Sokol Úvaly 33:21 (14:12)
20.5. 16:00 SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice 28:20 (13:7)
20.5. 17:00 Sokol Úvaly SK Kuřim 16:14 (9:7)
20.5. 18:00 HK FCC Město Lovosice HC Zlín 18:30 (12:15)

Skupina XXIX - 20.5.2018 Hranice
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.5. 08:00 HC Dukla Praha B Cement Hranice 21:19 (8:10)
20.5. 09:00 Sokol Vršovice HBC Olomouc 1966 13:27 (6:12)
20.5. 10:00 Sl. Slávia Uherské Hradiště HC Dukla Praha B 18:15 (7:8)
20.5. 11:00 Cement Hranice Sokol Vršovice 19:16 (11:14)
20.5. 12:00 HBC Olomouc 1966 Sl. Slávia Uherské Hradiště 18:21 (7:10)
20.5. 13:00 HC Dukla Praha B Sokol Vršovice 26:25 (14:12)
20.5. 14:00 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 20:14 (10:8)
20.5. 15:00 Sokol Vršovice Sl. Slávia Uherské Hradiště 17:21 (6:10)
20.5. 16:00 HBC Olomouc 1966 HC Dukla Praha B 17:17 (6:9)
20.5. 17:00 Sl. Slávia Uherské Hradiště Cement Hranice 23:15 (10:7)

Skupina XXX - 19.5.2018 Polanka
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.5. 08:00 I.HC WENDY Mělník SKH Polanka n.O. 12:21 (8:10)
19.5. 09:00 KH Kopřivnice TJ Nový Jičín 26:21 (13:11)
19.5. 10:00 Tatran Litovel I.HC WENDY Mělník 23:10 (11:6)
19.5. 11:00 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice 15:17 (8:9)
19.5. 12:00 TJ Nový Jičín Tatran Litovel 20:33 (9:14)
19.5. 13:00 I.HC WENDY Mělník KH Kopřivnice 17:30 (8:14)
19.5. 14:00 SKH Polanka n.O. TJ Nový Jičín 21:16 (10:11)
19.5. 15:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 21:23 (11:13)
19.5. 16:00 TJ Nový Jičín I.HC WENDY Mělník 24:26 (11:13)
19.5. 17:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 24:25 (12:14)

Týmy

Krátce

8.2.2018 -
Příprava mužů: Tatran Litovel - Tatran Bohunice 31:23 (12:11). Pár fotek v odkaze.
2.2.2018 -
Příprava mužů: STM Olomouc - Tatran Litovel 23:36 (11:21)
 

Facebook

Partneři: