Události a informace
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.<< < > >> Září 2013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
4.9. 18:30 | Muži | Tatran Litovel - Cement Hranice - přátelské utkání |
Přípravné utkání s 2. celkem loňské extraligy s litovelskými odchovanci Konšelem a Zemánkem v sestavě. | ||
7.9. 10:30 | STM Olomouc A - Tatran Litovel 33:24 (14:11) | |
7.9. 12:00 | STM Olomouc 02 - Tatran Litovel 11:7 (6:2) | |
7.9. | Muži | Turnaj můžů v Kostelci na Hané |
8.9. 10:30 | TJ Senice n.H. - Tatran Litovel B 29:27 (14:10) | |
8.9. | Mladší dorost | LO Haná Cup 2013 - Velká Bystřice |
14.9. 15:00 | Tatran Litovel - TJ Senice n.H. 15:12 (8:6) | |
14.9. 15:00 | SK Droždín - Tatran Litovel B 30:23 (16:11) | |
14.9. 16:00 | Tatran Litovel - STM Olomouc B 23:16 (12:8) | |
14.9. 10:00 | Obecné | Litovelští házenkáři dětem |
Soutěžně zábavné dopoledne pro děti na házenkářském hřišti na Sokolovně v rámci celoměstské akce Litovelské slavnosti. | ||
15.9. 10:00 | Sokol Horka n.M. 04 - Tatran Litovel | |
15.9. 12:00 | Turnaj Sokol Horka n.M. | |
15.9. 16:00 | Sokol Dřevohostice - Tatran Litovel 21:29 (11:14) | |
21.9. 11:30 | Tatran Litovel B - Sokol Dřevohostice 21:25 (12:12) | |
21.9. 13:00 | Lokomotiva Louny - Tatran Litovel 23:32 (15:18) | |
22.9. 09:00 | Turnaj Tatran Litovel | |
22.9. 11:00 | Tatran Litovel - Sokol II Prostějov | |
22.9. 14:30 | SK UP Olomouc - Tatran Litovel 0:10 k. | |
22.9. 17:00 | HC Zlín - Tatran Litovel 37:18 (15:11) | |
28.9. 09:00 | Turnaj TJ Senice n.H. | |
28.9. 12:00 | TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 31:33 (15:20) | |
28.9. 13:00 | Sokol Centrum Haná - Tatran Litovel 27:7 (18:2) | |
28.9. 14:20 | Sokol Centrum Haná - Tatran Litovel 20:32 (8:13) | |
28.9. 18:00 | ČZ HBC Strakonice 1921 - Tatran Litovel 23:23 (11:8) | |
29.9. 13:00 | Sokol Horka n.M. 04 - Tatran Litovel | |
29.9. 14:00 | Sokol HC Přerov B - Tatran Litovel B 25:25 (12:12) | |
2.10. 18:00 | MHK Karviná - Tatran Litovel 25:33 (10:13) | |
5.10. 09:00 | Tatran Litovel - Cement Hranice 6:11 (3:6) | |
5.10. 10:00 | Tatran Litovel - Cement Hranice 32:14 (17:9) | |
5.10. 11:30 | Tatran Litovel B - SK Žeravice 28:15 (11:9) | |
5.10. 14:00 | Turnaj TJ Senice n.H. | |
5.10. 15:00 | Tatran Litovel - Sokol Sokolnice 30:23 (13:10) | |
5.10. 17:00 | Tatran Litovel - TJ JM Chodov 31:22 (14:9) | |
6.10. 09:00 | Cement Hranice - Tatran Litovel |