Události a informace
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.<< < > >> Březen 2016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
29 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
5.3. 13:00 | Tatran Litovel - STM Olomouc 30:19 (12:8) | |
5.3. 15:00 | Tatran Litovel - KH Kopřivnice 22:27 (17:11) | |
5.3. 18:00 | HC Zubří - Tatran Litovel 31:22 (19:12) | |
5.3. 08:00 | Starší miniházená | AutoFIT Cup 2016 - Litovel |
Účastníci: Tatran Litovel, Sokol Poruba, HC Junior Zlín, SK Velká Bystřice | ||
6.3. 16:00 | Tatran Litovel B - TJ Šumperk 39:28 (20:15) | |
12.3. 13:00 | Tatran Litovel - HK Ivančice 24:31 (13:16) | |
12.3. 15:00 | Tatran Litovel - HK Ivančice 31:25 (14:10) | |
12.3. 18:00 | Tatran Litovel - Handball KP Brno 28:28 (13:14) | |
12.3. - 13.3. | Starší miniházená | BoBo Cup - Velká Bystřice |
13.3. 09:00 | Starší žáci | MAMUT Cup 2016 - Maloměřice |
Účastníci: KP Brno B, Tatran Litovel, SHC Maloměřice, Sokol Sokolnice, SK Žeravice. Hrací doba: 2x 15min, každý s každým |
||
19.3. 13:00 | Tatran Bohunice - Tatran Litovel 28:30 (15:14) | |
19.3. 18:00 | SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel 32:26 (18:14) | |
19.3. | Mladší žáci | Turnaj mladších žáků - Kostelec n.H. |
20.3. 16:00 | Tatran Litovel B - Lesana Zubří 39:28 (19:15) | |
2.4. 15:00 | Tatran Litovel - Sokol Velké Meziříčí 44:24 (21:11) | |
2.4. 17:00 | Tatran Litovel - TJ Bystřice p.H. 34:19 (16:13) | |
3.4. 10:30 | Tatran Litovel B - Sokol Krmelín 36:22 (22:11) | |
3.4. 11:00 | Turnaj Tatran Litovel A | |
3.4. 14:30 | Tatran Litovel A - SK Velká Bystřice A 27:30 (19:21) | |
3.4. 15:30 | Tatran Litovel B - Sokol Centrum Haná B 19:7 (9:1) | |
3.4. 17:00 | Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná 23:21 (12:10) | |
9.4. 10:45 | SK Žeravice A - Tatran Litovel B 15:8 (7:5) | |
9.4. 14:00 | Turnaj DHK Zora Olomouc A | |
10.4. 10:00 | Tatran Litovel - STM Olomouc 2001 26:36 (9:17) | |
10.4. 11:30 | Turnaj STM Olomouc 2 | |
10.4. 14:30 | Cement Hranice A - Tatran Litovel A 21:22 (13:12) | |
10.4. 16:00 | KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel 31:38 (17:20) | |
10.4. 18:00 | KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel B 33:34 (17:20) |