Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události Píší o nás
<<  <>  >> Listopad 2018 
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Události
2.11. - 4.11. Mladší žáci O putovní pohár ředitele ŠKODA JS a.s. - Plzeň
23.11. - 25.11. Mladší žáci Dobiáš Cup - Rožnov p.R.
24.11. 09:00 Starší žáci Kvalifikační turnaj skupiny C Žákovské ligy chlapců - Litovel
Účastníci: Tatran Litovel, Sokol Ostrava, Lokomotiva Vršovice, HC Zlín
Hrací systém:   dle předpisu ŽL pro 4 družstva, 2x18 min. s 10 min. přestávkou.  
Místo:               hala ZŠ Vítězná 1250, 784 01 Litovel

Rozpis:
09:30 Tatran Litovel - HC Zlín            
10:30 Sokol Ostrava - Lokomotiva Vršovice
12:00 Sokol Ostrava - Tatran Litovel      
13:00 Lokomotiva Vršovice - HC Zlín                    
14:30 HC Zlín - Sokol Ostrava  
15:30 Tatran Litovel - Lokomotiva Vršovice

Do hlavní části ŽL postupují 2 nejlepší celky.
Utkání
4.11. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Házená Velká Bystřice A
4.11. 11:00 Starší miniházená Turnaj Házená Velká Bystřice A
6.11. 17:15 Mladší žáci Sokol Centrum Haná A - Tatran Litovel 22:22 (14:13)
10.11. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Házená Velká Bystřice A
10.11. 10:00 Starší dorost Sokol Ostrava - Tatran Litovel 30:30 (16:17)
10.11. 12:00 Mladší dorost Sokol Ostrava - Tatran Litovel 35:29 (20:14)
10.11. 16:00 Mladší žáci Tatran Litovel - DHK Zora Olomouc A 34:11 (18:6)
10.11. 17:30 Starší žáci Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná B 25:15 (12:4)
10.11. 18:00 Muži KH Kopřivnice - Tatran Litovel 33:14 (16:5)
  
11.11. 12:00 Starší miniházená Turnaj Cement Hranice A
14.11. 18:00 Muži Cement Hranice - Tatran Litovel 27:31 (13:17)
17.11. 09:00 Mladší žáci HBC Olomouc 1966 - Tatran Litovel 38:21 (23:9)
17.11. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - TJ Nový Jičín 38:26 (18:7)
17.11. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - KH Zbrojovka Vsetín 47:32 (24:10)
17.11. 16:00 Starší žáci SK Žeravice - Tatran Litovel 23:23 (10:12)
17.11. 17:00 Muži Tatran Litovel - Talent M.A.T. Plzeň 21:37 (12:19)
  
18.11. 09:00 Mladší miniházená Turnaj SK Žeravice
18.11. 16:00 Mladší žáci Tatran Litovel - SK Žeravice A 35:15 (21:9)
24.11. 10:45 Mladší dorost Házená Paskov - Tatran Litovel 22:37 (11:20)
25.11. 08:30 Starší miniházená Turnaj Sokol Kostelec n.H. B
25.11. 09:00 Mladší miniházená Turnaj HBC Olomouc 1966 A
25.11. 13:00 Starší dorost Tatran Bohunice - Tatran Litovel 31:34 (18:14)
25.11. 17:00 Muži SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel 38:26 (21:13)
28.11. (hlášenka) Muži HC Dukla Praha - Tatran Litovel 10:0 k.
1.12. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - HC Zlín 24:32 (10:16)
1.12. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Fatra Slávia Napajedla 34:21 (16:8)
1.12. 18:00 Muži HC ROBE Zubří - Tatran Litovel 37:28 (16:19)
  
8.12. 14:55 Starší miniházená Turnaj Sokol Kostelec n.H. A
8.12. 16:00 Starší dorost HBC Olomouc 1966 - Tatran Litovel 31:38 (17:20)
8.12. 17:00 Muži Tatran Litovel - SKKP Handball Brno 23:24 (11:12)
  
9.12. 13:00 Mladší dorost HC ROBE Zubří B - Tatran Litovel 45:23 (24:10)

Týmy

Facebook

Partneři: