Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události Píší o nás
<<  <>  >> Březen 2019 
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Události
16.3. - 17.3. Starší miniházená BoBo Cup 2019 - Velká Bystřice
Účastrníci: Házená Velká Bystřice (ČR), ŠKP Bratislava (SR), ŠHK Rohožník (SR), Házená Náchod (ČR), Lions Hostivice (ČR), Tatran Litovel (ČR), SK Žeravice (ČR), TJ Sokol Telnice (ČR), HK Ivančice (ČR), Cement Hranice (ČR). Celkem bude 18 družstev.

Bude se hrát ve dvou kategoriích 2008-2009 a 2010-mladší. Srdečně Vás zveme na úžasnou podívanou.

Přikládáme odkazy, kde se dají sledovat online výsledky:
starší: https://tournaments.sportnect.com/…/5c7bd910585f55200e3635f5
mladší: https://tournaments.sportnect.com/…/5c7bdc35585f5520f375d839

A také odkazy pro živé vysílání zápasů:
https://hazenavb2.click2stream.com/
https://hazenavb1.click2stream.com/

Program družstva starší mini Tatranu Litovel:
16.03 09:00 Házená Velká Bystřice: Tatran Litovel
16.03 10:30 Cement Hranice - holky: Tatran Litovel
16.03 11:15 HK Ivančice: Tatran Litovel
16.03 12:00 SK Žeravice: Tatran Litovel
16.03 14:00 ŠKP Bratislava: Tatran Litovel
16.03 15:30 Tatran Litovel: ŠHK Rohožník
17.03 09:15 Cement Hranice - kluci: Tatran Litovel
17.03 10:45 TJ Sokol Telnice: Tatran Litovel
17.03 11:45 LIONS Hostivice: Tatran Litovel
23.3. Starší miniházená Botica Cup 6+1 2019 - Jičín
Účastníci: Skupina A - HBC Continental Jičín, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Talent Plzeň, SK Kuřim, Skupina B - Liberec Handball, HBC Strakonice 1921, TJ Tatran Litovel, HC Dukla Praha
Systém turnaje: ve skupinách každý s každým 1x 15 minut, semifinálové zápasy do kříže 1-2, 3-4 a zápas o umístění 2x 10 minut.

Rozpis základních skupin:
08:30 HBC Continental Jičín - Jiskra Havlíčkův Brod
08:50 Liberec Handball - Dukla Praha
09:10 SK Kuřim - Talent Plzeň
09:30 HBC Strakonice - Tatran Litovel
09:50 HBC Continental Jičín - SK Kuřim
10:10 Liberec Handball - HBC Strakonice
10:30 Jiskra Havlíčkův Brod - Talent Plzeň
10:50 Dukla Praha - Tatran Litovel
11:10 Talent Plzeň - HBC Continental Jičín
11:30 Tatran Litovel - Liberec Handball
11:50 Jiskra Havlíčkův Brod - SK Kuřim
12:10 Dukla Praha - HBC Strakonice
Utkání
16.3. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Cement Hranice 18:29 (7:14)
16.3. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Cement Hranice 44:24 (20:9)
16.3. 18:00 Muži Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek 30:27 (12:15)
  
23.3. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice
23.3. 12:00 Mladší dorost TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel
23.3. 14:00 Starší dorost TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel
23.3. 18:00 Muži HC ROBE Zubří - Tatran Litovel
30.3. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Litovel
30.3. 09:00 Mladší žáci Házená Velká Bystřice - Tatran Litovel
30.3. 10:30 Mladší dorost Sokol Luhačovice - Tatran Litovel
30.3. 11:00 Starší miniházená Turnaj Litovel A
30.3. 11:00 Starší miniházená Turnaj Litovel A
30.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
31.3. 14:00 Starší dorost Sokol Sokolnice - Tatran Litovel
31.3. 18:00 Starší žáci Sokol Horka n.M. - Tatran Litovel
6.4. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná A
6.4. 10:00 Muži Cement Hranice - Tatran Litovel
6.4. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - Cement Hranice
6.4. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Sokol Ostrava
6.4. 13:00 Starší miniházená Turnaj Žeravice
6.4. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Sokol Ostrava
7.4. 09:00 Starší miniházená Turnaj Zora Olomouc A
7.4. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Hranice A

Týmy

Facebook

Partneři: