Starší dorost: Sokol Velké Meziříčí - Tatran Litovel 27 : 44 ( 12:21)

K prvnímu zápasu nového ročníku druhé ligy st. dorostu nastoupilo naše družstvo ve Velkém Meziříčí.

Proti domácím jsme měli možnost hrát na turnaji v Horce n.M., kde jsme celkem v pohodě zvítězili, ale soupeř nebyl v kompletní sestavě.
Začátek zápasu byl asi do 10 minuty vyrovnaný, postupně jsme ale získávali převahu a navyšovali náskok až na poločasových 12:21.

Od druhého poločasu jsme měli zápas pevně v rukách a náskok posupně zvyšovali. Kluci předvedli i několik kombinací, ze kterých padly pěkné branky. Dařily se nám i rychlé přechody, ze kterých skoroval Jirka Štencl, autor 16 branek. Pochvalu zaslouží všichni hráči, hlavně za zodpovědný přístup v obraně a kolektivní výkon.

Potěšitelné je, že střelecká úspěšnost hráčů neklesla pod 50%. Doufám, že to bude pokračovat i v příštích zápasech.

Sestava a branky: Zatloukal, Pekař -  Štencl 16, Protivánek 6, Čikl 5, Vincour 5, Chytil 4, Coufal 3, Hemelka 3, Valouch 2, Faltýnek.