Starší dorost: Tatran Litovel - SK Žeravice 27:19 (17:11)

Starší dorost si připsal důležité body proti Žeravicím. Po vítězném zápase v Bohunicích (25:37), který bohužel probíhal v duchu předchozích zápasů, jsme na domácí palubovce přivítali dosud neporažené Žeravice.

V zápase se nedalo nic podcenit, protože dosavadní výsledky soupeře dokazovaly jejich určitou kvalitu. Zpočátku se hrálo vyrovnaně, ale postupně jsme si vypracovali náskok na poločasových 17:11. V druhém poločase se nám dařilo náskok udržovat, zejména díky výborné obraně a výbornému výkonu Adama Pekaře v bráně.

Obrázek
Radek Čikl střílí jednu ze svých 5 branek. Foto: Pavel Štěpánek. Více foto ve fotogalerii.

Naším největším problémem stále zůstává proměňování vyložených šancí. Dát 10 branek za 2. poločas je dost špatné. Pokud se nám v dalších zápasech podaří v obraně přidat konečně i kvalitu v útoku, budou výkony takové, jaké si představujeme. To ale ukáží další zápasy.

Sestava a branky: Pekař - Protivánek 5, Čikl 5, Chytil 4, Valouch 3, Vincour 2, Hemelka 2, Štencl 2, Faltýnek 1, Přikryl