2. liga st. dorostu: TJ Tatran Litovel - Házená Uničov 26:14 (11:4)

Další zápas 2. ligy st. dorostenců jsme odehráli proti poslednímu týmu tabulky z Uničova.

Hráči nastoupili s několika zraněnými (J. Škrabal, P. Linduška, F. Sléha) a bez střelce J. Pohlmanna. Ten v zápase s Ostravou viděl 2. přímou červenou kartu, za což má stop v 1 zápase. Družstvo doplnil D. Vašíček z ml. dorostu.
Zápas jsme odehráli v pohodě a nebýt katastrofální koncovky v 1. poločase, byl by rozdíl ještě výraznější.
Hosté nenašli recept na výborně zahranou vysunutou obranu, za kterou zářil brankář K. Dvořák. Ten v 1. poločase pustil za svá záda pouze 3 branky ( 2 ze sedmičky). Jeden gól pustil ze 7m hodu M. Sléha.
Ke konci zápasu obrana polevila a dovolili jsme hostím několikrát skórovat z brankoviště.
Nepříjemná byla dvě zranění. Hostující hráč se zraněným kotníkem a náš M. Spáčil s tržnou ranou na bradě, museli být ošetřeni v nemocnici.
V následujících zápasech se musíme snažit naplno bodovat a čekat, jestli Ostrava ztratí nějaké body. Náš největší soupeř v tabulce totiž nečekaně zvítězil v Novém Veselí 45:18.
Z. Sléha - trenér

Sestava a branky: K. Dvořák, M. Sléha -  Macek 6, Škrabal 6, Vogl 6, F. Sléha 2, Linduška 2, Vašíček 1, Spáčil, Zapletal, P. Paták