Házenkáři Tatranu Litovel opět na charitativním běhu pro Společnost pro ranou péči
V sobotu 18.5.2019 proběhla tradiční akce "Jeden běh nestači", kterou pořádá Společnost pro ranou péči - středisko Olomouc. Byl to již  pátý ročník a my jsme opět byli u toho. Tradičně se vše odehrálo ve Smetanových sadech v Olomouci.

Pořadatelé tradičně kromě samotných běžeckých soutěží v 17 kategoriích připravili doprovodný zábavný program. Kromě našeho stánku s házenou, kde jsme byli k dispozici dětem, které si vyzkoušeli střelbu na naše brankáře, přihrávky nebo slalom mezi kužely, zde bylo mnoho dalších aktivit, např. lanové aktivity, fotbal s Davidem Rozehnalem, lukostřelba pod vedením Decathlonu, volejbal a další.


Obrázek
Foto: David Barabáš. Více foto ve fotogalerii.


Na závěr tohoto akčního dne jsme startovali štafetového závodu na 4 x 2,5 km, který se běžel v rámci hlavního běhu na 10 km jako vrchol celého sportovního odpoledne. Štafeta Tatranu Litovel ve složení Luděk Piwko, Tomáš Fojtaník, David Barabáš a Dominik Tkadleček s podporou Honzy Juráše si dosprintovala pro 1. místo a byla obdarována medailí a věcnými cenami z rukou patrona této akce, olympijského vítěze z Nagana Jiřího Dopity.


Obrázek
Foto: Facebook SPRP. Více foto ve fotogalerii.Nejvíce nás na tom těší, že veškerý výtěžek se startovného jde na charitu (konkrétní čísla a více informací uvidíte na webových a facebookových stránkách Společnosti pro ranou péči) a proto se těchto akcí vždy rádi účastníme.

David Barabáš


Obrázek
Foto: Jan Juráš. Více foto ve fotogalerii.
30.5.2019 | admin | Přečteno: 541x

Komentáře ke článku

Facebook

Partneři: