Obhájili jsme statut Sportovního střediska mládeže v házené


Obhájili jsme statut Sportovního střediska mládeže v házené
Již v uplynulé sezóně zařadil Český svaz házené (ČSH) Tatran Litovel, oddíl házené do programu tzv. Sportovních středisek.  Status Sportovního střediska dává jasně najevo kvalitu a hodnoty klubu v rámci všech klubů házené v celé republice. Je to ocenění práce s mládeží, kvalifikace a kvality trenérů, zázemí klubu i náborové činnosti. Po prvním zkušebním roce tohoto projektu uspěl Tatran Litovel v novém výběrovém řízení a zařadil se na další 3 roky po bok dalších cca 50 nejlepších oddílu házené v republice.

Pro naše házenkáře to přináší na jedné straně podporu ze strany ČSH, na druhé straně závazky – především nadále zvyšovat kvalifikaci svých trenérů a nadále dobře pracovat s mládeží.

Obrázek


„Chtěl bych poděkovat a ocenit práci našich trenérů a všech ostatních, kteří se o udržení statutu Sportovního střediska zasluhují dlouhodobě, vychovávají nejen dobré sportovce, ale vštěpují hráčům také správné životní hodnoty a to je myslím velmi záslužné,“ komentoval událost předseda oddílu házené David Číhal.
1.7.2020 | Radovan Šimek | Přečteno: 341x

Komentáře ke článku

Facebook

Partneři: