V Litovli nás čeká víkend plný házené


V Litovli nás čeká víkend plný házené
O víkendu 26.-27. září se představí na domácí palubovce haly ZŠ Vítězná celkem 5 našich družstev. Zveme vás tímto i v této nelehké době podpořit naše družstva přímo do haly a připomínáme opatření pro diváky. Pro vás, kteří se nebudeme moct dostavit přímo do haly, připravili jsme pro vás živé vysílání utkání 1. ligy mužů Tatran Litovel - TJ Náchod.

V sobotu dopoledne zahájí víkendový program mladší žáci turnajem, ve kterém přivítají ještě celky HCB Karviná a TJ TŽ Třinec. První utkání sehraje náš tým proti Karviné v 9:00, pak následuje souboj obou hostujících celků a od 11:30 se naši žáci střetnou s Třincem.

Ve 13 hodin potom nastoupí mladší dorost proti HBC Olomouc a v 15 hodin starší dorostenci proti TJ Nový Jičín.

Vrcholem sobotního programu bude prvoligový duel mužů proti TJ Náchod od 17 hodin.

A na závěr víkendu bude k vidění v neděli od 14 hodin souboj juniorky proti Lesaně Zubří.

Pro všechna utkání v hale ZŠ Vítězná pro celou sezónu budou platit tak specifická opatření:
- vstup a pohyb diváků pouze s rouškou, při vstupu použijte desinfekci na ruce a při pohybu dodržujte rozestupy 2 metry
- v hledišti nebude možné obsazovat nejbližší řadu od hřiště v přízemí - majitelům již zakoupených permanentek bude v nejbližší době provedena výměna na místo o jednu řadu výše
- vstup diváků bude pouze do oblasti tribun, každý divák musí mít místo k sezení, nebude dovoleno sledovat utkání z ochozu nad střídačkami
- lze počítat s omezeným provozem bufetu - navíc při konzumaci dodržujte rozestupy!
- nebude možné využít hrací plochu pro děti o přestávce a mezi zápasy

Z hygienických a organizačních důvodů nebude tentokrát vydán k prvoligovému utkání zápasový zpravodaj, ani nebude vybíráno vstupné.

Pro vás, kteří se nebudete moci dostavit do haly, bude na tomto místě dostupný živý video přenos utkání.Na všechna utkání srdečně zvou litovelští házenkáři.
25.9.2020 | admin | Přečteno: 232x

Komentáře ke článku

Facebook