1. liga mužů: Sokol Vršovice - Tatran Litovel 25:36 (12:17)


1. liga mužů: Sokol Vršovice - Tatran Litovel 25:36 (12:17)
Muži Tatranu Litovel dál válí v 1. lize mužů. Třetí vítězství v třetím zápase znamená plný počet bodů a logicky i první pozici v tabulce. Tentokrát muži suverénním výkonem dovezli oba body z pražských Vršovic.

Komentář trenéra Lubomíra Krejčíře: "Do Vršovic jsme jeli s obavami, vzhledem k loňské vysoké porážce a lichotivým výsledkům soupeře v prvních dvou kolech. Družstvo však od první minuty šlapalo jako hodinky. Kvalitní a agresivní byla obrana, na kterou navazoval drtivý rychlý útok. V postupném útoku nás po celé utkání zdobila hra do pivota a kombinační hra. Problémem, asi jediným, byla střelba z větší vzdálenosti, která nebyla dobře připravená, přesná ani důrazná. Výrazně se dařilo Růžovi, Novorytovi, Dořičákovi a brankaři Bartoňovi, ale špatný výkon nepodal nikdo. Družstvo bylo disciplinované a bojovné po celé utkání."

Sestavy a branky:
Sokol Vršovice: Müller, Rajdl - Přibyl 5, Hradecký 5, Janotka 4, Metlička 3, Kotrč 3, Špaček 2, Heřt 1, Motejl 1, Konečný 1/1, Chytil, Matějašek, Šmejkal, Posejpal. Trenér: Pavlovský.    
Tatran Litovel: Bartoň, Juráš - Růža 9/4, Noworyta 7, Dořičák 6, Geist 4, Prošvic 3, Hanák 2, Barabáš 1, Havlíček 1, Kawulok 1, Pohlmann 1, Vincour 1, Hrbček, Protivánek, Šmíd. Trenér: Krejčíř.

Rozhodčí: Mošna - Vaník
Žluté karty: 3 - 2
Vyloučení: 3 - 2
6.10.2020 | admin | Přečteno: 169x

Komentáře ke článku

Facebook

Partneři: