1. liga mužů: I. HK Dvůr Králové - Tatran Litovel 28:34 (14:18)


1. liga mužů: I. HK Dvůr Králové - Tatran Litovel 28:34 (14:18)
I ve druhém utkání sezóny na půdě soupeřů, tentokrát ve Dvoře Králové, dokázali Hanáci zvítězit. V utkání tradičních prvoligových soupeřů si náš tým vybudoval náskok již v prvním poločase, který po přestávce dál navyšoval až na 10 branek. I po 3 kolech jsme tak na čele prvoligové tabulky.

Komentář trenéra Krejčíře: Utkání proti soupeři, který je vyhlášen tvrdou hrou na samé hranici pravidel se nám vydařilo. Připravili jsme se především psychicky na tvrdé zákroky soupeře a případné provokace a vyplatilo se to. Už v prvním poločase jsme proti minulému utkání výrazně zlepšili obranu, což umožnilo velký tlak z první i druhé vlny rychlého útoku. V této fázi se střelecky dařilo Josefu Pohlmannovi a po nasazení osobní obrany na nejlepšího hráče soupeře Jiřího Groha jsme odskočili i ve skóre. Soustředěný výkon pokračoval i v druhém poločase, a to i přes zranění Zdeňka Kuchaře, kterého na pivotu zaskakoval Vincour. Všichni hráči hráli na své maximum, a tak těžko lze někoho vyzdvihnout. Výborná obrana 5 na 5 při osobní obraně, rychlý přechod zejména křídelními hráči a nápaditý postupný útok organizovaný Ondrou Kawulokem a Luďkem Piwkem vedl až k vytvoření 10brankového náskoku. Soupeř korigoval až v závěru, kdy jsme často hráli v oslabení a také se chtěli vyhnout zranění. Důležité dva body z hřiště soupeře a stoupající herní výkon těší, ale tento týden nás čeká jeden z favoritů soutěže – Vsetín – a tak musíme zůstat na zemi.

Obrázek


Sestavy a branky:
I. HK Dvůr Králové: Babčaník, Jerie - Kischbaum Jakub 5, Groh 5, Picha 5/2, Pavelka 4, Šturma 3, Bonaventura 2, Zelinka 2, Kamberský 1, Glas 1, Kuhn, Hampl, Kischbaum Jan.
Tatran Litovel: Nolč, Bartoň - Dořičák 7, Piwko 6/3, Pohlmann 4, Mrnuštík 3, Prošvic 3, Tkadleček 3, Kawulok 2/1, Šmíd 2, Barabáš 1, Geist 1, Havlíček 1, Vincour 1, Kuchař.

Rozhodčí: Rutta - Větrovský
Žluté karty: 3 - 1
Vyloučení: 6 - 6
Sedmičky: 3/2 - 7/4
Červené karty: 0 - 1 (Havlíček)
9.10.2021 | Radovan Šimek | Přečteno: 219x

Komentáře ke článku

Facebook

Partneři: