Pozvánka na házenou v Litovli - víkendový program však doznal několika změn


Pozvánka na házenou v Litovli - víkendový program však doznal několika změn
Je tu utkání podzimu v 1. lize - Litovel vs. Strakonice. Přímý souboj o první místo prvoligové tabulky nás čeká již  zítra v 17 hodin v hale ZŠ Vítězná v Litovli. Další házenkářský program v Litovli však doznal několika změn, která najdete uvnitř článku.

Příznivci našich starších žáků (kteří si již zajistili postup do Žákovské ligy) by si měli v sobotu ráno přivstat, protože utkání proti HBC Olomouc se odehraje o hodinu dříve, tedy již v 9:30. Za změnou stojí nedostatek volných rozhodčích vzhledem ke karanténních opatřením v našem regionu.

Vzhledem k částeční karanténě v družstvu staršího dorostu Sokolu Ostrava se jejich utkání uskuteční místo v sobotu až v neděli, kdy Slezané doplní svoje družstvo mladšími dorostenci.

V neděli tedy bude program následující:
V 16:00 starší dorost proti Sokolu Ostrava
V 18:00 junioři taktéž proti Sokolu Ostrava

Obrázek


Hlavní utkání víkendu zůstává naštěstí beze změny. Muži vyzvou v přímém souboji o 1. místo tabulky HBC JVP Strakonice 1921. Hraje se tedy v sobotu od 17 hodin. Věříme, že se vám v publiku podaří připravit pro náš tým výbornou atmosféru - bubny jsou připraveny a pro každého také papírové tleskátko!

Vzhledem k nepříliš dobré epidemiologické situaci nám záleží na ochraně zdraví jak přímých účastníků utkání, tak vás diváků. Nadále platí povinnost prokázat při vstupu do hlediště bezinfekčnost na covid-19 a mí po celou dobu nasazený respirátor. Víme, že to není zrovna komfortní záležitost, ale věříme, že zdraví je přednější a že budete ohleduplní.

Obrázek
12.11.2021 | admin | Přečteno: 380x

Komentáře ke článku

Facebook