II. liga st. dorostu: TJ Tatran Litovel - KH Kopřivnice 37:35 (18:18)

V 10. kole se st. dorost utkal v dalším přímém souboji o 2. místo, tentokrát s mužstvem Kopřivnice.

Zápas byl podle očekávání velmi vyrovnaný. Hpsté si téměř celou I. půlku udržovali mírné vedení. Nám se podařilo vyrovnat až ke konci poločasu (18:18). Na začátku II. poločasu jsme šňůrou 4 branek soupeři odskočili. Vedení jsme si dokázali až do konce zápasu, když v dramatické koncovce jsme měli více štěstí. Rozhodující  gól dal těsně před koncem v oslabení J. Dolák (10), který patřil k nejlepším hráčům zápasu. Dále se v útoku dařilo T. Mackovi (8), J. Škrabalovi (7). I ostatní hráči si zaslouží pochvalu, především za hru v obraně.