St. dorost: DTJ Polanka - TJ Tatran Litovel 27:25 (16:16)

Šesté kolo 2. ligy staršího dorostu jsme odehráli na půdě dalšího nováčka soutěže v Polance.

Odjížděli jsme pouze se dvěma hráči na střídání a jedním brankářem, takže se dalo očekávat velmi těžké utkání. Skutečnost však byla pro nás ještě krutější než jsme mohli předpokládat. V úvodu utkání se zranil P. Linduška a asi v polovině 1. poločasu po několika faulech musel odstoupit i F. Sléha. Takže jsme nakonec 1. půli a celý druhý poločas odehráli bez střídání. I když to Peťa zkusil chvíli ve druhém poločase, po dvou útocích musel vystřídat, zraněné koleno mu hrát nedovolilo. Přesto kluci bojovali a poločas skončil remízou 16:16.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že se pokusíme o co nejlepší výsledek. Jelikož ale P. Raška a J. Šmíd hráli celý druhý poločas se dvěma dvouminutovými tresty, ani obrana nemohla hrát tak tvrdě jak bychom potřebovali. Domácí se udržovali vedení celý druhý poločas a nakonec se jim i díky některým výrokům rozhodčího  podařilo zápas dovést do vítězného konce. Pravdou je, že jsme v závěru zahodili asi tři vyložené šance, ale myslím, že by to na výsledku zápasu nic moc nezměnilo. Klukům chci moc poděkovat za bojovnost. I když v závěru někteří bojovali z posledních sil, podali kvalitní výkon. Mrzí mě přístup ostatních hráčů. Za nemoc nikdo nemůže, ale opět někteří dali přednost jiným zálibám i když myslím, že na zápas jet mohli a na své ostatní koníčky by jim zbylo dost času. Nad tím by se měli zamyslet oni sami.