St. dorost: TJ Tatran Litovel - Sokol II. Prostějov 51:19 (30:13)

Další zápas st. dorostu sehráli naši hráči na domácí půdě proti Prostějovu.

Za hosty nastoupili skoro stejní hráči, kteří odehráli svůj zápas už proti našemu družstvu ml. dorostu a bylo znát, že fyzicky druhý zápas po sobě asi nevydrželi, protože v sedmé minutě jsme vedli 10:2. Náskok pak narůstal až na hrozivých 30:13 v poločase.
Převaha našich hráčů se projevila i v začátcích 2. poločasu, kdy jsme prvních 14 minut vyhráli 10:0. Příležitost dostali všichni hráči kádru. O branky se tak podělili všichni. Nebýt toho, že hráči začínali vymýšlet v útoku a několik šancí neproměnili, mohlo být pokořeno i magické číslo 60. Střelecky se nejvíc dařilo O. Voglovi (13 branek) v brance ve druhém poločase nastoupil M. Sléha a inkasoval pouze 6x !!! Škoda, že Ondra nepomohl svými brankami o týden dřív v Polance. Jeho branky tam určitě chyběly.