Mladší dorost: Tatran Litovel - HK Královo Pole 37:25 (21:9)

V devátém kole podzimní části soutěže jsme hostili družstvo z konce tabulky. Zisk bodů byl povinností.

Do zápasu jsme vstoupili s velkou chutí a zápalem. Ve 14 minutě prvního poločasu jsme vedli 9:2, do konce první části hry jsme navýšili skóre na rozdíl 12 branek v náš prospěch. Na konec prvního poločasu dostali příležitost hráči lavičky. Všeobecně se dá hodnotit, že se dařilo v obraně i v útoku, tedy tolik co výkon soupeře dovolil.

V druhém poločasu jsme udržovali rozdíl skóre ve stejném rozmezí mezi 10 a 12 brankami v náš prospěch a opět před koncem poločasu zahráli všichni hráči družstva. Až na jednu výjimku všichni hráči pole vstřelili nejméně jednu branku.

Toto utkání se dalo posoudit jako tréninkové a i zde tedy bylo vidět kdo na tréninku  odvádí opravdu odpovědný výkon. Čas strávený na hrací ploše v mistrovském utkání může být vyhodnocován i přístupem a výkonem v tréninku, samozřejmostí být nemusí.

Sestava/branky:  Konšel 8, Janáček 8, Albrecht 4, Sléha J. 3, Vobořil 3, Hlavinka 2, Robenek 1, Šmoldas 1, Dokládal 1, Gottfried.

Brankaři: Krejčí, Apolenář