Turnaj miniházené - Litovel 16.9.2006


Turnaj miniházené - Litovel 16.9.2006
Premiérový turnaj nové sezóny se konal na našem hřišti v sobotu 16.6.2006. Zúčastnilo se ho celkem osm družstev, mezi nimi i dvě litovelská.

Týmy byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin. Byl to první turnaj, kde byla praktikována nová pravidla pro miniházenou. Hlavní změny jsou menší hřiště a počet hráčů, který byl snížen z původních šesti na čtyři. Družstvo Litovel A sehrálo dva velmi smolné zápasy. V prvním utkání s Kostelcen na Hané se po rozpačitém začátku dostalo do vedení, které si udržovalo po celý zápas, aby o ně v samém závěru přišlo. I druhý zápas s STM Olomouc B byl po celou dobu velmi vyrovnaný a o výhře hostů se rozhodlo až v úplném závěru utkání.

Teprve třetí zápas s Velkou Bystřicí se našemu družstvu podařilo dovést do vítězného konce. Je nutno zdůraznit, že pro většinu litovelských hráčů to byl vůbec první turnaj, což se pochopitelně projevilo na jejich výkonech. Domácí družstvo se tak muselo opírat o výkony hráčů, kteří hrají již druhou sezónu.

Bohužel v týmu Litovle B z nich nebyl ani jeden, proto druhé domácí družstvo skončilo s ne příliš lichotivými výsledky. Přesto však hráčům nelze upřít snahu a postupem času jejich výkony půjdou jistě nahoru. Co se týče nových pravidel, určitě zatraktivnila hru pro mladé hráče, více se zapojují do hry a padá více gólů. Jejich vliv na výchovu mladých házenkářů však ukáže čas.

Výsledky Litovle:
Litovel A - Kostelec na Hané        14:16
Litovle A - STM Olomouc B          13:15
Litovle A - Velká Bystřice               12:5
Litovel B - STM Olomouc A            3:24
Litovel B - Zora Olomouc               1:20
Litovle B - Holečkova Olomouc       0:12

Sestava a branky Litovle:
Litovel A: Vařeka 21, Hróz 10, Hrbček 2, Hudeček 2, Vurbal 2, Piňos 2, Řmot
Litovel B: Sedlář 2, Laža 1, Jakubek 1, Škobrtal, Smékal, Přikryl, Bíža

Michal Baránek
5.11.2006 | admin | Přečteno: 892x

Komentáře ke článku

Facebook

Partneři: