DOPLNĚNO FOTO - Muži zvítězili i na turnaji v Prostějově

V sobotu 11. února muži absolvovali další přípravný turnaj, tentokrát to byl Jeřábkův memoriál v Prostějově. Kvůli odhlášení družstva Hustopeč, se však nakonec jednalo jen o miniturnaj Prostějova, Olomouce a Litovle o 3 zápasech.

Hrálo se tedy plných 2x30 minut. Pro týmy Olomouce a Litovel to tedy znamenalo 2 plné zápasy hned po sobě. Byl to tedy také test fyzické kondice.

Litovelský celek kraloval v obou svých zápasech a své soupeře jasně přehrál značným rozdílem již v poločase. V obou zápaseh jako přes kopírák však po přestávce polevila naše obrana. Bylo vidět, že hráči se mnohem více chtějí bavit házenou a dávat branky.

Zhlédnout jsme mohli opět spoustu kombinačních akcí a ačkoliv zdaleka ne všechny pokusy nakonec skončili brankou, v obou zápasech naši dokázali nasázet branek hodně nad průměr.