Mladší dorost: Tatran Litovel - Sokol Velké Meziříčí 27:33 (15:17)

V 9. kole 2. ligy mladšího dorostu jsme doma přivítali tým z horní části tabulky Sokol Velké Meziříčí. Průběh zápasu byl podobný většině našich utkání v této sezóně. V první půli a v úvodu druhého poločasu jsme se soupeřem drželi krok, v závěru jsme ale opět odpadli a připsali si další porážku, tentokrát v poměru 27:33.

Od začátku zápasu měl tým z Velkého Meziříčí mírně navrch. Za celý první poločas jsme nedokázali nalézt účinnou obranu a v naší brance přibýval jeden gól za druhým. Díky střelecké formě našich spojek Jindry a Číhala jsme ale soupeři nedovolili odskočit na větší brankový rozdíl. V poločase jsme prohrávali 15:17.

Start druhého dějství se našim hráčům povedl a po pěti minutách srovnali na 20:20. To však bylo z naší strany vše. Od této chvíle převzal otěže zápasu pevně do svých rukou náš soupeř. Utkání skončilo naší porážkou 27:33.

V tomto střetnutí se opět naplno projevili tři největší nedostatky litovelského družstva. Slabá obrana, malý pohyb hráčů v útoku a špatná fyzická kondice, kdy téměř v každém zápase náš tým jasně prohrává koncovky zápasů.

Sestavy a branky:

Tatran Litovel: Navrátil J., Novák P. - Číhal D. 10/2, Jindra 8, Vařeka 3, Hudeček 3,
Havran 1, Hrbček 1, Škobrtal 1, Kolář, Nantl, Kráčmar, Přikryl, Štencl

Sokol Velké Meziříčí: Drápela - Fiala 10, Svoboda 7, Janíček 5, Lečbych 5, Pavliš 4, Macoun 1, Frejlich 1

Rozhodčí: Brzósková, Králíček
Branky ze 7m hodů: 2 - 0
Vyloučení: 1 - 2